Responsive 4.2.2 - en to ca translation catalogue (504 entries)

en: % Comments
ca: % Comentaris

en: &#8249; Older comments
ca: & #8249; comentaris més grans

en: &#8249; Older posts
ca: & #8249; entrades més antigues

en: &#8249; Return to
ca: & #8249; tornar a

en: &darr; Skip to Main Content
ca: &darr; Salta al contingut principal

en: 0 Comments
ca: 0 Comentaris

en: 1 Comment
ca: 1 Comentari

en: 30+
ca: 30 +

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
ca: 404 & #8212; et ve de gust conèixer-te aquí!

en: <span class="post-edit">Edit</span>
ca: <span class="post-edit">Editar</span>

en: About
ca: Quant a

en: About Box Title
ca: Sobre el títol de la caixa

en: About Section
ca: Sobre la secció

en: About Text
ca: Sobre el text

en: About Title
ca: Sobre el títol

en: Above Header
ca: Capçalera anterior

en: Activate
ca: Activa

en: Activating
ca: Activar

en: Active Menu Background Color
ca: Color de fons de menú actiu

en: Add To Cart Buttons
ca: Afegir als botons de la cistella

en: Add to Cart
ca: Amaga botó de afegir a la cistella

en: Add/edit navigation menu
ca: Afegeix/Edita el menú de navegació

en: Address
ca: Adreça

en: After Heading
ca: Després de l'encapçalament

en: Ajax request aborted
ca: Petició Ajax avortat

en: Alignment
ca: Alineació

en: Alternate Background Color
ca: Color de fons alternatiu

en: Aperture: f&#47;
ca: Obertura: f & #47;

en: Archive for %s
ca: Arxiu de %s

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
ca: Àrea 1-Sidebar. php-Mostra per defecte, bloc, bloc extracte pàgines plantilles

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
ca: Àrea 10-Sidebar-colophon. php, el 100% de peu d'amplada widgets

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
ca: Àrea 11-Sidebar-Top. php-Mostra a la dreta de la capçalera

en: Area 12 - sidebar-footer.php
ca: Àrea 12-Sidebar-footer. php

en: Area 13 - sidebar-footer.php
ca: Àrea 13-Sidebar-footer. php

en: Area 14 - sidebar-footer.php
ca: Àrea 14-Sidebar-footer. php

en: Area 15 - sidebar-footer.php
ca: Àrea 15-Sidebar-footer. php

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
ca: Area 6-Sidebar-home. php-Mostra a la pàgina d'inici

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
ca: Area 7-Sidebar-home. php-Mostra a la pàgina d'inici

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
ca: Area 8-Sidebar-home. php-Mostra a la pàgina d'inici

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
ca: Area 9-Sidebar-Gallery. php-Mostra a la pàgina després d'una imatge s'ha fet clic en una galeria

en: Arial, Helvetica, sans-serif
ca: Arial, Helvetica, Sans-Serif

en: Author
ca: Autor

en: Background Color
ca: Color de fons

en: Backgrounds
ca: Fons

en: Before Heading
ca: Abans de dirigir

en: Below Header
ca: A sota de la capçalera

en: Black: 900
ca: Negre: 900

en: Blazing Fast Speed
ca: Cremant velocitat ràpida

en: Blazing Fast, mobile-friendly, fully-customizable WordPress theme.
ca: Blazing ràpid, mòbil-amigable, totalment personalitzable tema de WordPress.

en: Blog / Archive
ca: Blog/Arxiu

en: Blog 2 Column
ca: Bloc 2 columna

en: Blog 3 Column
ca: Bloc 3 columnes

en: Blog 4 Column
ca: Bloc 4 columna

en: Blog Options
ca: Opcions de blog

en: Blog Page Title
ca: Títol del Bloc

en: Blog Post
ca: Entrades al blog

en: Body
ca: Cos

en: Body Text Color
ca: Color de Text

en: Bold: 700
ca: Negreta: 700

en: Book: 300
ca: Llibre: 300

en: Border Color
ca: Color de la Vora

en: Border Width (px)
ca: Ample de Vora

en: Bottom
ca: Inferior

en: Box Background Color
ca: Color de fons del quadre

en: Box Padding (px)
ca: Embuatat de caixa (px)

en: Box Radius (px)
ca: Radi de la caixa (px)

en: Boxed
ca: En caixa

en: Breadcrumb
ca: Molles de pà

en: Breadcrumb Color
ca: Color de la Pa ratllat

en: Breadcrumb Position
ca: Posició del Pa ratllat

en: Breakpoint
ca: Punct de parada

en: Button
ca: Botó

en: Button Color
ca: Color del botó

en: Button Hover
ca: Botó voltar

en: Button Hover Color
ca: Color del Hover del Botó

en: Button Hover Text
ca: Text del boto Hover

en: Button Hover Text Color
ca: Botó passa el color del text

en: Button Text
ca: Text del Botó

en: Button Text Color
ca: Color del text del botó

en: Buttons
ca: Botons

en: By
ca: Per

en: By
ca: Per

en: CSS Styles
ca: Estils CSS

en: Call to Action
ca: Crida a l'acció

en: Call to Action (Text)
ca: Crida a l'acció (text)

en: Call to Action (URL)
ca: Crida a l'acció (URL)

en: Call to Action Button Style
ca: Estil de botó crida a l'acció

en: Camera:
ca: Càmera:

en: Capitalize
ca: Posa en Majúscules

en: Cart
ca: Cistella

en: Cart Buttons
ca: Botons de la cistella

en: Cart Icon Visibility
ca: Visibilitat de la icona de la cistella

en: Cart Options
ca: Opcions de compra

en: Catalog View
ca: Vista del catàleg

en: Category
ca: Categoria

en: Center
ca: Centre

en: Change site layout
ca: Canvia la disposició del lloc

en: Checkout Button
ca: Botó checkout

en: Choose Category
ca: Escull categoria

en: Choose Post
ca: Triar post

en: Circle
ca: Cercle

en: Circle Outline
ca: Contorn del cercle

en: Click to disable home page widgets
ca: Feu clic per desactivar els ginys de la pàgina d'inici

en: Colophon Widget
ca: Colophon Giny

en: Comments
ca: Comentaris

en: Community
ca: Comunity

en: Contact Section
ca: Secció de contacte

en: Contact Us
ca: Contacta'ns

en: Contact form shortcode
ca: Formulari de contacte shortcode

en: Contact section Subtitle
ca: Subtítol de secció de contacte

en: Contact section Title
ca: Títol de la secció de contacte

en: Contact subtitle
ca: Subtítols de contacte

en: Contained
ca: Continguda

en: Container Background Color
ca: Color de fons del contenidor

en: Container Width (px)
ca: Amplada del contenidor (px)

en: Content
ca: Contingut

en: Content Aligmnment
ca: Alineació de contingut

en: Content Alignment
ca: Alineació de Contingut

en: Content Area
ca: Àrea de contingut

en: Content Boxed
ca: Contingut encaixat

en: Content Header
ca: Capçalera de contingut

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Content/Sidebar
ca: Contingut/barra lateral

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ca: Continua llegint<span class="screen-reader-text"> " %s"</span>

en: Custom CSS Styles
ca: Estils CSS personalitzats

en: Custom Fonts
ca: Font de Lletra Personalitzat

en: Custom String
ca: Cadena personalitzada

en: Customize fonts/typography
ca: Personalitza els tipus de lletra/tipografia

en: Customize footer options
ca: Personalitza opcions de peu de pàgina

en: Customize header options
ca: Personalitza els opcions de capçalera

en: Date
ca: Data

en: Deactivate
ca: Desactiva

en: Default
ca: Per defecte

en: Description
ca: Descripció

en: Description Color
ca: Color de la descripció

en: Disable Call to Action Button?
ca: Desactiveu el botó Truca a l'acció?

en: Disable breadcrumb list?
ca: Impossibiliti llista de engruna?

en: Disable on 404, Search & Archives?
ca: Desactiva el 404, Cerca arxius &?

en: Disable on Blog page?
ca: Desactiva a la pàgina del bloc?

en: Disable on Latest Posts Page?
ca: Impossibiliti en última pàgina de correus?

en: Disable on Pages?
ca: Desactiva les pàgines?

en: Disable on Posts?
ca: Desactiva els missatges?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
ca: Desactiva les pàgines de productes de WooCommerce?

en: Disabled On All Devices
ca: Discapacitats en tots els dispositius

en: Display On All Devices
ca: Visualitza-la en tots els dispositius

en: Documentation
ca: Documentació

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
ca: Don & #39; t de pànic, & #39; ll aconseguir a través d'això junts. Deixeu que & #39; s exploreu les nostres opcions aquí.

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Correu electrònic

en: Embeds to footer.php
ca: Embeds a peu de pàgina. php

en: Embeds to header.php
ca: Embeds a header. php

en: Enable About Section
ca: Habilita la secció

en: Enable Blog Page Title
ca: Habilita el títol de la pàgina del bloc

en: Enable Contact Section
ca: Habilita la secció de contacte

en: Enable Cross-sells
ca: Habilita la venda creuada

en: Enable Custom Front Page
ca: Habilita la portada personalitzada

en: Enable Feature Section
ca: Habilita la secció de característiques

en: Enable Header Widgets
ca: Habilita els widgets de capçalera

en: Enable Masonry Layout
ca: Habilita la disposició de maçoneria

en: Enable Mobile Menu
ca: Habilita el menú mòbil

en: Enable Team Section
ca: Habilita la secció equip

en: Enable Testimonial Section
ca: Habilita la secció testimonial

en: Enable on Complete Website
ca: Habilita en el lloc web complet

en: Enter url as http://www.example.com
ca: Introdueixi URL com http://www.example.com

en: Entry Columns
ca: Columnes d'entrada

en: Entry Content
ca: Contingut d'entrada

en: Entry Elements
ca: Elements d'entrada

en: Entry Featured Image
ca: Imatges destacades de l'entrada

en: Entry Meta
ca: Metadades de les entrades

en: Entry Title
ca: Títol de l'entrada

en: Excerpt
ca: Extracte

en: Excerpt Length
ca: Grandària del resum

en: Exclude Categories from Blog page
ca: Excloure categories de la pàgina del bloc

en: Exclusive Content, Deals & Offers
ca: Continguts exclusius, ofertes &

en: Exclusive Widgets
ca: Ginys exclusius

en: Extra Bold: 800
ca: Extra Negreta: 800

en: Facebook Link
ca: Enllaç de Facebook

en: Feature Section
ca: Secció de funcions

en: Feature Title
ca: Títol de la característica

en: Featured Content
ca: Contingut destacat

en: Featured Image
ca: Imatge destacada

en: Features
ca: Característiques

en: Feedback
ca: Opinions

en: Flat
ca: Pla

en: Focal Length:
ca: Distància focal:

en: Font Color
ca: Font de Color

en: Font Family
ca: Família de fonts

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Font Style
ca: Estil de Font

en: Font Weight
ca: Amplada de la Font

en: Footer
ca: Peu de pàgina

en: Footer Bar
ca: Barra de peu de pàgina

en: Footer Menu
ca: Menú del peu de pàgina

en: Footer Options
ca: Opcions del footer

en: Footer Widgets
ca: Ginys del peu de pàgina

en: Footer Widgets 1
ca: Ginys a peu de pàgina 1

en: Footer Widgets 2
ca: Ginys a peu de pàgina 2

en: Footer Widgets 3
ca: Ginys a peu de pàgina 3

en: Footer Widgets 4
ca: Ginys a peu de pàgina 4

en: Form Builder
ca: Dissenyador de formularis

en: Form Inputs
ca: Entrades de formulari

en: Free
ca: Gratuït

en: Free Vs Pro
ca: Lliure vs Pro

en: Full Size:
ca: Mida completa:

en: Full Width
ca: Full width

en: Full Width Footer
ca: Peu d'amplada completa

en: Full Width Header
ca: Capçalera d'amplada completa

en: Full Width Main Navigation
ca: Navegació principal d'amplada completa

en: Full Width Page (no sidebar)
ca: Pàgina d'amplada completa (sense barra lateral)

en: FullScreen
ca: Fullscreen

en: Fully Customizable
ca: Totalment personalitzable

en: Gallery Layout
ca: Disseny de la galeria

en: Gallery Sidebar
ca: Galeria barra lateral

en: General Text
ca: Text general

en: General Typography
ca: Tipografia general

en: Get Started
ca: Començar

en: Get access to even more powerful features that will help you build a beautiful fast and responsive website in no time at all.
ca: Tingui accés a trets fins i tot més forts que l'ajudaran a construir un lloc web ràpid i sensible bonic en poc temps gens.

en: Get access to exclusive WordPress content, deals & offers
ca: Obtenir accés a contingut exclusiu de WordPress, ofertes & ofereix

en: Get the PRO version!
ca: Obtenir la versió PRO!

en: Go
ca: Cercar

en: Google Fonts
ca: Fonts de Google

en: GooglePlus Link
ca: Enllaç GooglePlus

en: Grid View
ca: Vista en quadrícula

en: Gutenberg Fullwidth No title
ca: Gutenberg amb amplada completa sense títol

en: HAPPINESS
ca: Felicitat

en: Have questions? Get in touch with us. We'll be happy to help
ca: Tens preguntes? Posa't en contacte amb nosaltres. Estarem encantats d'ajudar-te

en: Header
ca: Capçalera

en: Header Alignment
ca: Alineació de capçaleres

en: Header Elements
ca: Elements de Capçalera

en: Header Layout
ca: Disposició de la capçalera

en: Header Menu
ca: Menú de capçalera

en: Header Menu Options
ca: Opcions del menú de la capçalera

en: Header Options
ca: Opcions de la capçalera

en: Header Widget
ca: Giny de capçalera

en: Header Widgets
ca: Ginys de capçalera

en: Heading 1 (H1)
ca: Títol 1

en: Heading 1 (H1) Color
ca: Encapçalament 1 (H1) color

en: Heading 2 (H2)
ca: Títol 2

en: Heading 2 (H2) Color
ca: Encapçalament 2 (H2) color

en: Heading 3 (H3)
ca: Títol 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
ca: Partida 3 (H3) color

en: Heading 4 (H4)
ca: Títol 4

en: Heading 4 (H4) Color
ca: Encapçalament 4 (H4) color

en: Heading 5 (H5)
ca: Encapçalament 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
ca: Encapçalament 5 (H5) color

en: Heading 6 (H6)
ca: Epígraf 6 (H6)

en: Heading 6 (H6) Color
ca: Encapçalament 6 (H6) color

en: Headline
ca: Titular

en: Hero Area
ca: Àrea de l'heroi

en: Hi! Thanks for using the Responsive theme. Can you please do us a favor and give us a 5-star rating? Your feedback keeps us motivated and helps us grow the Responsive community.
ca: Hola! Gràcies per utilitzar el tema sensible. Si us plau ens pot fer un favor i donar-nos una qualificació de 5 estrelles? La seva retroalimentació ens manté motivat i ens ajuda a créixer la comunitat sensible.

en: Hide Site Title
ca: Amaga el títol del lloc

en: Hide Tagline
ca: Amaga tagline

en: Home
ca: Inici

en: Home Widget 1
ca: Giny home 1

en: Home Widget 2
ca: Giny home 2

en: Home Widget 3
ca: Giny home 3

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Hover Color
ca: Color Hover

en: Hover Text Color
ca: Color de text hover

en: IS A WARM CUP
ca: ÉS UNA TASSA CALENTA

en: ISO:
ca: Iso:

en: If you like <strong>Responsive Theme</strong> please leave us a %s rating. It takes a minute and helps a lot. Thanks in advance!
ca: Si t'agrada <strong>tema Responsive</strong> si us plau deixa'ns una qualificació %s. Pren un minut i n'ajuda molt. Gràcies per endavant!

en: Image Information
ca: Informació de la imatge

en: Import a website template(FREE)
ca: Importar una plantilla de lloc web (gratuïta)

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
ca: Important: No totes les fonts admeten totes les amplades de font.

en: In Header
ca: A la capçalera

en: Inherit
ca: Heretat

en: Inline logo & Site Title
ca: Títol del lloc & en línia logo

en: Input Fields
ca: Camps d'entrada

en: Inputs
ca: Aportacions

en: Install Responsive Add-ons to get ready-to-use website templates that can be imported with one click.
ca: Instal·leu Complements Responsius per obtenir plantilles de lloc web preparades per utilitzar que es poden importar amb un sol clic.

en: Install and activate &raquo;
ca: Instal·li i activi &raquo;

en: Interactive Sliders and Carousels
ca: Lliscadors interactius i carrusels

en: Internal Server Error [500]
ca: Error de servidor intern [500]

en: Italic
ca: Cursiva

en: Jetpack Portfolio
ca: Cartera de jetpack

en: Join Facebook Group &raquo;
ca: Uneix-te al grup de Facebook &raquo;

en: Label Color
ca: Color de l'etiqueta

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Layouts
ca: Maquetacions

en: Learn More &raquo;
ca: Més informació &raquo;

en: Left
ca: Esquerra

en: Left Sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Letter Spacing (px)
ca: L'espaiat de lletra (px):

en: Light: 200
ca: Clar: 200

en: Limited Options
ca: Opcions limitades

en: Line Height
ca: Alçada de Línia del Cos

en: Link
ca: Enllaç

en: Link Color
ca: Color dels enllaços

en: Link Hover Color
ca: Color dels enllaços amb el ratolí a sobre

en: Link values together
ca: S'uneixen valors

en: LinkedIn Link
ca: Enllaç de LinkedIn

en: Links
ca: Enllaços

en: Links Color
ca: Color enllaços actius

en: Links Hover Color
ca: Enllaços capçalera del color flotant

en: List View
ca: Veure en llista

en: Logo Padding (px)
ca: Encoixinat logotip (px)

en: Lowercase
ca: Minúscules

en: Main Content Width (%)
ca: Amplada del contingut principal (%)

en: Main Menu
ca: Menú Principal

en: Main Navigation
ca: Navegació principal

en: Main Sidebar
ca: Barra lateral principal

en: Medium: 500
ca: Mitjà: 500

en: Meet the Responsive Power-users. Say hello, ask questions, give feedback, and help each other
ca: Complir amb els usuaris d'energia sensible. Digui hola, faci preguntes, doni resposta, i ajudi'ns l'un a l'altre

en: Member designation
ca: Designació de membre

en: Menu
ca: Menú

en: Menu Item Link Color
ca: Element de menú enllaç color

en: Menu Item Link Hover Color
ca: Element de menú enllaç de color hover

en: Menu Toggle Background Color
ca: Menú Commuta el color de fons

en: Menu Toggle Color
ca: Color de la tanca de menú

en: Meta
ca: Paraules clau

en: Meta Alignment
ca: Meta alineació

en: Meta Elements
ca: Meta elements

en: Meta Separator
ca: Separador meta

en: Meta Text Color
ca: Color del text meta

en: Mobile Friendly
ca: Mobile friendly

en: Name
ca: Nom

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
ca: Gran

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
ca: Major

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
ca: Rerular

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
ca: Petit

en: Need help? Just raise a support ticket to get priority email support
ca: Necessites ajuda? Només aixequi un bitllet de suport per tenir suport de correu electrònic prioritari

en: Newer comments &#8250;
ca: Nous comentaris & #8250;

en: Newer posts &#8250;
ca: Entrades més recents & #8250;

en: Next
ca: Següent

en: Next Post is
ca: Següent post és

en: No Comments
ca: No hi ha comentaris

en: No Sidebar
ca: Sense barra lateral

en: None
ca: Cap

en: Not connect. Verify Network.
ca: No connectar. Verifica la xarxa.

en: Number of Columns
ca: Nombre de columnes

en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
ca: Un comentari a "%1$s"

en: Optimized for speed, loads in under 2 seconds
ca: Optimitzat per a velocitat, càrregues en menys de 2 segons

en: Overrides the WordPress front page option
ca: Substitueix l'opció de primera pàgina de WordPress

en: PRO
ca: Pro

en: Padding (px)
ca: Farciment (px)

en: Page
ca: Pàgina

en: Page %s
ca: Pàgina %s

en: Page Content
ca: Contingut de la pàgina

en: Page Elements
ca: Elements de la pàgina

en: Page Featured Image
ca: Imatge de la pàgina destacat

en: Page Options
ca: Opcions de pàgina

en: Page Title
ca: Titol de la pagina

en: Pages:
ca: Pàgines:

en: Paste your shortcode, video or image source
ca: Enganxeu el codi curt, el vídeo o la font d'imatge

en: Permalink to %s
ca: Enllaç permanent per %s

en: Phone no
ca: Telèfon no

en: Pings&#47;Trackbacks
ca: Pings & #47; trackbacks

en: Please choose the post categories that should not be displayed on the blog page
ca: Si us plau, escolliu les categories de publicació que no s'han de mostrar a la pàgina del bloc

en: Portfolio and Post Layouts
ca: Cartera i distribució de correus

en: Post Content
ca: Publicar contingut

en: Post Elements
ca: Elements post

en: Post Featured Image
ca: Publica la imatge que has destacat

en: Post Meta
ca: Meta de l'entrada

en: Post Title
ca: Títol d’entrada

en: Posted in %s
ca: Publicat a %s

en: Posted on
ca: Publicat el

en: Posted on
ca: Publicat el

en: Posts tagged %s
ca: Entrades etiquetades %s

en: Previous
ca: Anterior

en: Previous Post is
ca: Càrrec anterior és

en: Price
ca: Preu

en: Price Color
ca: Preu Color

en: Pricing Tables
ca: Taules de fixació de preus

en: Private Priority Email Support
ca: Assistència per correu electrònic prioritari privat

en: Private, Priority Support
ca: Privat, suport prioritari

en: Pro Ready Sites
ca: Pro llocs llestos

en: Product Catalog Options
ca: Opcions de catàleg de productes

en: Product Elements
ca: Elements de producte

en: Product Options
ca: Opcions de producte

en: Quick Start:
ca: Inici ràpid:

en: RSS Feed
ca: Canal RSS

en: Radius (px)
ca: Radi (px)

en: Rating
ca: Valoració

en: Rating Color
ca: Color de la puntuació

en: Ratings
ca: Valoracions

en: Read More &raquo;
ca: Llegir més &raquo;

en: Read More Text
ca: Llegir més: Text

en: Read More Type
ca: Llegir més tipus

en: Read more &#8250;
ca: Llegir més & #8250;

en: Read more &raquo;
ca: Llegir més &raquo;

en: Ready-to-use Elementor page builder and Gutenberg website templates
ca: El creador de pàgines web i les plantilles de Gutenberg per utilitzar Elementor

en: Ready-to-use Website Templates
ca: Plantilles de lloc web preparades per utilitzar

en: Recommended Plugins
ca: Plugins recomanada

en: Request Support &raquo;
ca: Sol·licitud de suport &raquo;

en: Requested JSON parse failed
ca: L'anàlisi JSON sol·licitada ha fallat

en: Requested page not found. [404]
ca: No es troba la pàgina sol·licitada. [404]

en: Responsive
ca: Filtre sensible enllaços

en: Responsive Options
ca: Opcions adaptatives

en: Right
ca: Dreta

en: Right Sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Sale % Value
ca: Venda% valor

en: Sale Bubble Style
ca: Rebaixes estil bombolla

en: Sale Notification
ca: Notificació de venda

en: Sale!
ca: Oferta!

en: Scroll to Top
ca: Desplaça't fins al principi

en: Search for:
ca: Cerca per:

en: Search here &hellip;
ca: Cercar aquí &hellip;

en: Search results for: %s
ca: Resultats de la cerca per: %s

en: Select Post
ca: Seleccioneu publica

en: Select post for feature 1
ca: Seleccioni correu per a la funció 1

en: Select post for feature 2
ca: Seleccioni correu per a la funció 2

en: Select post for feature 3
ca: Seleccioni correu per a la funció 3

en: Select post for team member1
ca: Seleccioni correu per a Team member1

en: Select post for team member2
ca: Seleccioni correu per a Team member2

en: Select post for team member3
ca: Seleccioni correu per a Team member3

en: Shop Elements
ca: Elements de la botiga

en: Shop Options
ca: Opcions de botiga

en: Shop Product
ca: Botiga producte

en: Short Description
ca: Breu descripció

[ctx: Short name of the larger font size in the block editor.]
en: XL
ca: Xl

[ctx: Short name of the regular font size in the block editor.]
en: M
ca: Dl

[ctx: Short name of the small font size in the block editor.]
en: S
ca: Ds

en: Shutter:
ca: Finestrons:

en: Sidebar
ca: Barra Lateral

en: Sidebar Menu Alignment
ca: Alineació del menú de la barra lateral

en: Sidebar Options
ca: Opcions de la barra lateral

en: Sidebar Position
ca: Posició de la barra lateral

en: Sidebar/Content
ca: Barra lateral/contingut

en: Single Blog Post
ca: Single Blog post

en: Single Product Options
ca: Opcions de producte únic

en: Single Product Structure
ca: Estructura de producte única

en: Site Branding
ca: Branding al lloc

en: Site Content Padding (px)
ca: Embuatat del contingut del lloc (px)

en: Site Tagline
ca: Tagline del lloc

en: Site Tagline Color
ca: Color tagline del lloc

en: Site Title
ca: Títol del lloc web

en: Site Title Color
ca: Color del títol del lloc

en: Site Title Hover Color
ca: Títol del lloc web hover color

en: Slider, portfolio, pricing tables, WooCommerce widgets etc
ca: Lliscant, cartera, taules de preus, WooCommerce widgets, etc

en: Social Links
ca: Social links

en: Space Around
ca: Espai al voltant

en: Spread
ca: Difondre

en: Square
ca: Quadrat

en: Square Outline
ca: Contorn quadrat

en: Standard Fonts
ca: Fonts estàndard

en: Stretched
ca: Estenia

en: StumbleUpon
ca: Stumbleupon

en: Style
ca: Estil

en: Sub Menu Background Color
ca: Color de fons

en: Sub Menu Item Link Color
ca: Submenú element d'enllaç de color

en: Sub Menu Item Link Hover Color
ca: Submenú element enllaç hover color

en: Subheadline
ca: Subtítol

en: Submit Review &raquo;
ca: Enviar revisió &raquo;

en: Support
ca: Suport

en: Tagged with:
ca: Etiquetat amb:

en: Team
ca: Equip

en: Team Section
ca: Secció equip

en: Team Section Options
ca: Opcions de secció d'equip

en: Team Title
ca: Títol de l'equip

en: Testimonial
ca: Testimoni

en: Testimonial Section
ca: Secció testimonial

en: Testimonial Title
ca: Títol testimonial

en: Text Color
ca: Color del text

en: Text Transform
ca: Transforma el text

en: Text color
ca: Color del text

en: Thanks :)
ca: Gràcies

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the client testimonials. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
ca: La imatge, el títol i el contingut destacats dels missatges s'utilitzaran per mostrar els testimonis del client. Mida de la imatge recomanada per a les imatges destacades: 178 x 178px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the feature. Recommended image size for the featured images: 130 x 130px
ca: La imatge, el títol i el contingut destacats dels missatges s'utilitzaran per mostrar la característica. Mida de la imatge recomanada per a les imatges destacades: 130 x 130px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the team member. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
ca: La imatge, el títol i el contingut destacats dels missatges s'utilitzaran per mostrar el membre de l'equip. Mida de la imatge recomanada per a les imatges destacades: 178 x 178px

en: Theme Options
ca: Opcions del tema

en: Thin: 100
ca: Prima: 100

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
ca: Aquest és el primer quadre de widget home. Per editar si us plau aneu a aparença > ginys i seleccioneu 6è widget de la part superior a l'àrea 6 anomenada Inici Widget 1. El títol també és manejable a partir dels widgets.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
ca: Aquesta és la segona caixa de widget home. Per editar si us plau aneu a aparença > ginys i triar 7è Giny de la part superior de l'àrea 7 anomenat home widget 2. El títol també és manejable a partir dels widgets.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
ca: Aquest és el vostre tercer quadre de widget home. Per editar si us plau aneu a aparença > ginys i seleccioneu 8è widget des de la part superior a l'àrea 8 anomenada Inici widget 3. El títol també és manejable a partir dels widgets.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ca: Aquesta publicació està protegida amb contrassenya, introduïu-la per a veure’n els comentaris.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
ca: Aquest Sidebar s'utilitzarà en arxiu de producte, carro, Checkout i les meves pàgines de compte.

en: Time out error
ca: Error de temps

en: Title
ca: Títol

en: Title Color
ca: Color del títol

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
ca: Per tenir accés a una secció de la botiga, instal·leu i configureu %1$s.

en: To use this post for front page's team section, please enter below details:
ca: Per utilitzar aquesta publicació per a la secció equip de la primera pàgina, introduïu els detalls següents:

en: Top
ca: A dalt

en: Transparent Header
ca: Capçalera transparent

en: Twitter Link
ca: Enllaç Twitter

en: Typography
ca: Tipografia

en: Uncaught Error
ca: Error no capturat

en: Update blog layout
ca: Actualització de bloc de disseny

en: Update page layout
ca: Actualitza el format de la pàgina

en: Upgrade To Pro
ca: Millori a Pro

en: Upload logo & site icon
ca: Carregui logo & icona de lloc

en: Uppercase
ca: Majúscules

en: Using the customizer options for layout, fonts & colors
ca: Ús de les opcions de personalitzador per al disseny, tipus de lletra & colors

en: View PRO Features
ca: Veure característiques PRO

en: View all posts by %s
ca: Veure totes les entrades de %s

en: Vimeo
ca: Vimeo ID

en: Website
ca: Pàgina web

en: Widgets Alignment
ca: Alineació de widgets

en: Widgets Position
ca: Posició dels ginys

en: Width
ca: Amplada

en: WooCommerce Sidebar
ca: Woocommerce Sidebar Documents

en: Yelp
ca: Gañido

en: You can add: px-em-%
ca: Podeu afegir: px-em-%

en: You can put Contact Form 7 shortcode here.
ca: Vostè pot posar contacte formulari 7 shortcode aquí.

en: YouTube
ca: Youtube

en: Your search for %s did not match any entries.
ca: La cerca de %s no coincideix amb cap entrada.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
ca: El seu títol, Subtituli i aquest molt contingut és editable de l'opció de tema. Crida a l'acció botó i el seu enllaç de destinació també. Imatge a la teva dreta pot ser una imatge o fins i tot vídeo de YouTube si t'agrada.

en: center
ca: centre

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
ca[0]: %1$s comenta a "%2$s"
ca[1]: %1$s comentaris a "%2$s"

en: foursquare
ca: quadrat

en: sec
ca: segons

en: team
ca: Equip
