Responsive 4.2.2 - en to et translation catalogue (509 entries)

en: % Comments
et: % kommentaari

en: &#8249; Older comments
et: & #8249; vanemad kommentaarid

en: &#8249; Older posts
et: & #8249; Vanemad postitused

en: &#8249; Return to
et: & #8249; naasmine

en: &darr; Skip to Main Content
et: &darr; Otse põhisisu juurde

en: &larr; Home
et: &larr; Avaleht

en: 0 Comments
et: 0 kommentaari

en: 1 Comment
et: 1 kommentaar

en: 30+
et: 30-aastane

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
et: 404 & #8212; uhke kohtuda siin!

en: <span class="post-edit">Edit</span>
et: <span class="post-edit">Redigeerida</span>

en: About
et: Minu konto

en: About Box Title
et: Teave boksi tiitli kohta

en: About Section
et: Teave sektsiooni kohta

en: About Text
et: Teave teksti kohta

en: About Title
et: Teave tiitli kohta

en: Above Header
et: Päise kohal

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activating
et: Aktiveerimine

en: Active Menu Background Color
et: Aktiivse menüü taustavärv

en: Add To Cart Buttons
et: Lisa ostukorvi nuppudele

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Add/edit navigation menu
et: Navigeerimismenüü lisamine/redigeerimine

en: Address
et: Aadress

en: After Heading
et: Pärast pealkirja

en: Ajax request aborted
et: AJAX-i taotlus katkestati

en: Alignment
et: Joondus

en: Alternate Background Color
et: Alternatiivne taustavärv

en: Aperture: f&#47;
et: Ava: f & #47;

en: Archive for %s
et: Arhiiv %s jaoks

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
et: Piirkond 1-külgriba. php-kuvab vaikimisi, blogi, blogi Excerpt lehemallid

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
et: Piirkond 10-sidebar-Colophon. php, 100% laius jalus vidinad

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
et: Piirkond 11-sidebar-top. php-kuvab päise paremal

en: Area 12 - sidebar-footer.php
et: Piirkond 12-sidebar-Footer. php

en: Area 13 - sidebar-footer.php
et: Piirkond 13-sidebar-Footer. php

en: Area 14 - sidebar-footer.php
et: Piirkond 14-sidebar-Footer. php

en: Area 15 - sidebar-footer.php
et: Piirkond 15-sidebar-Footer. php

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
et: Piirkond 6-sidebar-Home. php-kuvab avalehel

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
et: Piirkond 7-sidebar-Home. php-kuvab avalehel

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
et: Piirkond 8-sidebar-Home. php-kuvab avalehel

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
et: Piirkond 9-sidebar-Gallery. php-kuvab leheküljel pärast pildi klõpsamist galeriis

en: Arial, Helvetica, sans-serif
et: Arial, Helvetica, Sans-Serif

en: Author
et: Autor

en: Background Color
et: Taustavärv

en: Backgrounds
et: Taustaga

en: Before Heading
et: Enne pealkirja

en: Below Header
et: Päise all

en: Black: 900
et: Must: 900

en: Blazing Fast Speed
et: Lõõskav kiire kiirus

en: Blazing Fast, mobile-friendly, fully-customizable WordPress theme.
et: Lõõskav kiire, mobiilne sõbralik, täielikult kohandatav WordPress teema.

en: Blog / Archive
et: Blogi/Arhiiv

en: Blog 2 Column
et: Blogi 2 veerg

en: Blog 3 Column
et: Blogi 3 veerg

en: Blog 4 Column
et: Blogi 4 veerg

en: Blog Options
et: Ajaveebi suvandid

en: Blog Page Title
et: Lehe pealkiri

en: Blog Post
et: Blogi postitus

en: Body
et: Sisu

en: Body Text Color
et: Sisu teksti värv

en: Bold: 700
et: Paksus kirjas: 700

en: Book: 300
et: Raamatu: 300

en: Border Color
et: Äärise värv

en: Border Width (px)
et: Äärise laius (px)

en: Bottom
et: All

en: Box Background Color
et: Boksi taustvärv

en: Box Padding (px)
et: Kasti padding (px)

en: Box Radius (px)
et: Kasti raadius (px)

en: Boxed
et: Kastis

en: Breadcrumb
et: Lingijada

en: Breadcrumb Color
et: Laius värvi

en: Breadcrumb Position
et: Laiuse asend

en: Breakpoint
et: Katkestuspunkti

en: Button
et: Nupp

en: Button Color
et: Nupu värv

en: Button Hover
et: Nupp hover

en: Button Hover Color
et: Nupp hover värvi

en: Button Hover Text
et: Nupp Hõljutage teksti

en: Button Hover Text Color
et: Nupp hover teksti värv

en: Button Text
et: Nuputekst

en: Button Text Color
et: Nupu teksti värv

en: Buttons
et: Nupud

en: By
et: Postitas

en: By
et: Autor

en: CSS Styles
et: CSS-laadid

en: Call to Action
et: Tegevus

en: Call to Action (Text)
et: Kutse tegevusele (tekst)

en: Call to Action (URL)
et: Kutse tegevusele (URL)

en: Call to Action Button Style
et: Kõne toimingu Nupulaadis

en: Camera:
et: Kaamera:

en: Capitalize
et: Ära

en: Cart
et: Ostukorv

en: Cart Buttons
et: Ostukorvi nupud

en: Cart Icon Visibility
et: Ostukorvi ikooni nähtavus

en: Cart Options
et: Ostukorvi Valikud

en: Catalog View
et: Kataloogi vaade

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Center
et: Keskel

en: Change site layout
et: Muuda saidi paigutust

en: Checkout Button
et: Kassa nupp

en: Choose Category
et: Vali kategooria

en: Choose Post
et: Vali postitus

en: Circle
et: Ring

en: Circle Outline
et: Ringi liigendus

en: Click to disable home page widgets
et: Klõpsake, et keelata avalehe vidinad

en: Colophon Widget
et: Colophon vidin

en: Color
et: Värv

en: Colors
et: Värvid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Community
et: Kogukond

en: Contact Section
et: Kontakti sektsioon

en: Contact Us
et: Võta meiega ühendust

en: Contact form shortcode
et: Kontakt vormi shortcode

en: Contact section Subtitle
et: Kontakt sektsiooni alapealkiri

en: Contact section Title
et: Kontakti sektsiooni tiitel

en: Contact subtitle
et: Kontakti subtiitrite

en: Contained
et: Sisaldas

en: Container Background Color
et: Konteineri taustvärv

en: Container Width (px)
et: Konteineri laius (px)

en: Content
et: Sisu

en: Content Aligmnment
et: Sisu piiramine

en: Content Alignment
et: Sisu joondamine

en: Content Area
et: Sisuala

en: Content Boxed
et: Sisu on Boxed

en: Content Header
et: Sisu päis

en: Content Type
et: Sisu tüüp

en: Content/Sidebar
et: Sisu/külgriba

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
et: Jätka lugemist<span class="screen-reader-text"> " %s"</span>

en: Custom CSS Styles
et: Kohandatud CSS stiilid

en: Custom Fonts
et: Kohandatud fondid

en: Custom Home Page
et: Kohandatud Avaleht

en: Custom String
et: Kohandatud string

en: Customize fonts/typography
et: Fontide/tüpograafia kohandamine

en: Customize footer options
et: Kohanda jaluse suvandeid

en: Customize header options
et: Päise suvandite kohandamine

en: Date
et: Kuupäev

en: Deactivate
et: Desaktiveerige

en: Default
et: Vaikimisi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description Color
et: Kirjelduse Värv

en: Disable Call to Action Button?
et: Kas soovite kõne Toimingunuppu keelata?

en: Disable breadcrumb list?
et: Keela lingireal nimekirja?

en: Disable on 404, Search & Archives?
et: Keela 404, Search & Arhiiv?

en: Disable on Blog page?
et: Kas soovite ajaveebi lehel keelata?

en: Disable on Latest Posts Page?
et: Keela Viimased postitused lehekülg?

en: Disable on Pages?
et: Kas soovite lehtedel keelata?

en: Disable on Posts?
et: Kas soovite postitused keelata?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
et: Keela WooCommerce tootelehed?

en: Disabled On All Devices
et: Keelatud kõigis seadmetes

en: Display On All Devices
et: Kuva kõigis seadmetes

en: Documentation
et: Kasutajajuhendid

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
et: Ära & #39; paanikat, me & #39; seda koos läbi elama. Las & #39; s Tutvu meie võimalustega siin.

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: E-mail
et: E-post

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Embeds to footer.php
et: Embeds to Footer. php

en: Embeds to header.php
et: Embeds header. php

en: Enable About Section
et: Luba sektsiooni kohta

en: Enable Blog Page Title
et: Ajaveebi lehe tiitli lubamine

en: Enable Contact Section
et: Luba Kontaktijaotis

en: Enable Cross-sells
et: Luba ristmüüjatel

en: Enable Custom Front Page
et: Luba kohandatud esilehe

en: Enable Feature Section
et: Luba funktsiooni sektsioon

en: Enable Header Widgets
et: Luba päise vidinad

en: Enable Masonry Layout
et: Luba Masonry paigutus

en: Enable Mobile Menu
et: Luba mobiilne menüü

en: Enable Team Section
et: Luba meeskonna sektsioon

en: Enable Testimonial Section
et: Luba iseloomustuse sektsioon

en: Enable on Complete Website
et: Luba täielik veebileht

en: Enter url as http://www.example.com
et: Sisestage URL http://www.example.com

en: Entry Columns
et: Kande veerud

en: Entry Content
et: Kirje sisu

en: Entry Elements
et: Kande elemendid

en: Entry Featured Image
et: Kirje Esiletõstetud pilt

en: Entry Meta
et: Kanne meta

en: Entry Title
et: Kirje pealkiri

en: Error 404
et: Viga 404

en: Excerpt
et: Väljavõte

en: Excerpt Length
et: Väljavõte pikkus

en: Exclude Categories from Blog page
et: Välista kategooriad ajaveebi lehelt

en: Exclusive Content, Deals & Offers
et: Eksklusiivne sisu, pakkumised & pakub

en: Exclusive Widgets
et: Eksklusiivne vidinad

en: Extra Bold: 800
et: Eriti paks: 800

en: Facebook Link
et: Facebooki link

en: Feature Section
et: Funktsiooni sektsioon

en: Feature Title
et: Funktsiooni tiitel

en: Featured Content
et: Esiletõstetud sisu

en: Featured Image
et: Tunnuspilt

en: Features
et: Funktsionaalsused

en: Feedback
et: Tagasiside

en: Flat
et: Kindel summa

en: Focal Length:
et: Fookuskaugus:

en: Font Color
et: Fondi värv

en: Font Size
et: Fonti suurus

en: Font Style
et: Fondi stiil

en: Footer
et: Jalus

en: Footer Bar
et: Jaluse riba

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: Footer Options
et: Jaluse suvandid

en: Footer Widgets
et: Jaluse vidinad

en: Footer Widgets 1
et: Jalus vidinad 1

en: Footer Widgets 2
et: Jalus vidinad 2

en: Footer Widgets 3
et: Jalus vidinad 3

en: Footer Widgets 4
et: Jalus vidinad 4

en: Form Builder
et: Vormikonstrueerija

en: Form Inputs
et: Vormi sisendid

en: Free
et: Tasuta

en: Free Vs Pro
et: Tasuta vs Pro

en: Full Size:
et: Täissuuruses:

en: Full Width
et: Täislaius

en: Full Width Footer
et: Täislaiusega jalus

en: Full Width Header
et: Täislaiusega päis

en: Full Width Main Navigation
et: Täislaiusega peamine navigeerimine

en: Full Width Page (no sidebar)
et: Täislaiusega lehekülg (külgriba pole)

en: FullScreen
et: Täisekraani

en: Fully Customizable
et: Täielikult kohandatav

en: Gallery Layout
et: Galerii paigutus

en: Gallery Sidebar
et: Galerii külgriba

en: General Text
et: Üldine tekst

en: General Typography
et: Üldine tüpograafia

en: Get Started
et: Alusta

en: Get access to even more powerful features that will help you build a beautiful fast and responsive website in no time at all.
et: Saada juurdepääs veelgi võimsam funktsioone, mis aitavad teil ehitada ilus kiire ja tundlik kodulehel ei ole aega üldse.

en: Get access to exclusive WordPress content, deals & offers
et: Saada juurdepääs eksklusiivne WordPress sisu, pakkumised & pakub

en: Get the PRO version!
et: Hankige PRO versioon!

en: Go
et: Mine

en: GooglePlus Link
et: GooglePlus link

en: Grid View
et: Ruudustik vaade

en: Gutenberg Fullwidth No title
et: Gutenberg Fullwidth tiitlit pole

en: HAPPINESS
et: Õnne

en: Have questions? Get in touch with us. We'll be happy to help
et: On küsimusi? Võta meiega ühendust. Meil on hea meel aidata

en: Header
et: Päis

en: Header Alignment
et: Päise joondus

en: Header Elements
et: Päise elemendid

en: Header Layout
et: Päise paigutus

en: Header Menu
et: Päise menüü

en: Header Menu Options
et: Päise menüü Suvandid

en: Header Options
et: Päise suvandid

en: Header Widget
et: Päise vidin

en: Header Widgets
et: Päise vidinad

en: Heading 1 (H1)
et: Rubriik 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
et: Pealkiri 1 (H1) Värv

en: Heading 2 (H2)
et: Rubriik 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
et: Pealkiri 2 (H2) Värv

en: Heading 3 (H3)
et: Rubriik 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
et: Pealkiri 3 (H3) Värv

en: Heading 4 (H4)
et: Rubriik 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
et: Rubriik 4 (H4) Värv

en: Heading 5 (H5)
et: Rubriik 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
et: Rubriik 5 (H5) Värv

en: Heading 6 (H6)
et: Rubriik 6 (H6)

en: Heading 6 (H6) Color
et: Rubriik 6 (H6) Värv

en: Headline
et: Pealkiri

en: Hero Area
et: Kangelase piirkond

en: Hi! Thanks for using the Responsive theme. Can you please do us a favor and give us a 5-star rating? Your feedback keeps us motivated and helps us grow the Responsive community.
et: Hei! Täname, et kasutate tundlik teema. Kas sa palun teeksid meile teene ja annaksid meile 5-tärnihinnangu? Teie tagasiside hoiab meid motiveeritud ja aitab meil kasvada tundlik kogukond.

en: Hide Site Title
et: Peida saidi tiitel

en: Hide Tagline
et: Peida Tagjoon

en: Home
et: Avaleht

en: Home Widget 1
et: Avaleht vidin 1

en: Home Widget 2
et: Avaleht vidin 2

en: Home Widget 3
et: Avaleht vidin 3

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Hover Border Color
et: Hõljutage äärise värv

en: Hover Color
et: Hõljutage värvi

en: Hover Text Color
et: Hõljutage teksti värv

en: I already did
et: Ma juba tegin

en: IS A WARM CUP
et: ON SOE TASS

en: ISO:
et: Iso:

en: If you like <strong>Responsive Theme</strong> please leave us a %s rating. It takes a minute and helps a lot. Thanks in advance!
et: Kui teile meeldib <strong>tundlik teema</strong> Palun jätke meile %s reiting. See võtab hetke ja aitab palju. Tänud ette!

en: Image Information
et: Pildi info

en: Import a website template(FREE)
et: Veebisaidi malli (tasuta) importimine

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
et: Oluline: kõik fondid ei toeta iga font-kaal.

en: In Header
et: Päises

en: Inherit
et: Järelejäänud

en: Inline logo & Site Title
et: Tekstisisene logo & saidi tiitel

en: Input Fields
et: Sisestusväljad

en: Inputs
et: Sisendite

en: Install Responsive Add-ons to get ready-to-use website templates that can be imported with one click.
et: Installige tundlik add-ons saada Ready-to-use veebisaitide Mallid, mida saab importida ühe klõpsuga.

en: Install and activate &raquo;
et: &raquo; Installimine ja aktiveerimine

en: Interactive Sliders and Carousels
et: Interaktiivsed liugurid ja Karousels

en: Internal Server Error [500]
et: Sisemine serveritõrge [500]

en: Italic
et: Kald

en: Jetpack Portfolio
et: Jetpack portfell

en: Join Facebook Group &raquo;
et: Liitu Facebooki grupiga &raquo;

en: Label Color
et: Sildi värv

en: Labels
et: Sildid

en: Layout
et: Paigutus

en: Layouts
et: Asetused

en: Learn More &raquo;
et: Lisateave &raquo;

en: Left
et: Vasak

en: Left Sidebar
et: Vasak külgriba

en: Letter Spacing (px)
et: Letter-samm (px)

en: Light: 200
et: Hele: 200

en: Limited Options
et: Piiratud suvandid

en: Line Height
et: Reakõrgus

en: Link Color
et: Lingi värv

en: Link Hover Color
et: Lingi hõljutada värv

en: Link values together
et: Väärtuste linkimine koos

en: LinkedIn Link
et: LinkedIn link

en: Links
et: Lingid

en: Links Color
et: Linkide värvus

en: Links Hover Color
et: Lingid hover värv

en: List View
et: Loendivaade

en: Logo Padding (px)
et: Logo padding (px)

en: Lowercase
et: Väiketähed

en: Main Content Width (%)
et: Põhisisu laius (%)

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Main Navigation
et: Peamine navigatsioon

en: Main Sidebar
et: Peamine külgriba

en: Medium: 500
et: Keskmine: 500

en: Meet the Responsive Power-users. Say hello, ask questions, give feedback, and help each other
et: Vasta tundlik Power-kasutajad. Tervitage, esitage küsimusi, Andke tagasisidet ja aidake üksteist

en: Member designation
et: Liikme määramine

en: Menu
et: Menüü

en: Menu Item Link Color
et: Menüüelemendi lingi värv

en: Menu Item Link Hover Color
et: Menüüelemendi link hover värv

en: Menu Toggle Background Color
et: Menüü Lülita taustavärv sisse/välja

en: Menu Toggle Color
et: Menüü Lülita värv sisse/välja

en: Meta Alignment
et: Meta joondus

en: Meta Elements
et: Meta elemendid

en: Meta Separator
et: Meta eraldaja

en: Meta Text Color
et: Meta teksti värv

en: Mobile Friendly
et: Mobiilne sõbralik

en: Name
et: Nimi

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
et: Suur

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
et: Suurem

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
et: Tavaline

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
et: Väike

en: Need help? Just raise a support ticket to get priority email support
et: Vajad abi? Lihtsalt tõsta tugiteenuse pilet saada prioriteet e-posti tugi

en: Newer comments &#8250;
et: Uuemad kommentaarid & #8250;

en: Newer posts &#8250;
et: Uuemad postitused & #8250;

en: Next
et: Järgmine

en: Next Post is
et: Järgmine postitus on

en: No Comments
et: Kommentaarid puuduvad

en: No Sidebar
et: Peida külgriba

en: None
et: Puudub

en: Nope, maybe later
et: Ei, võibolla hiljem

en: Normal
et: Normaalne

en: Normal: 400
et: Tavaline: 400

en: Not connect. Verify Network.
et: Ei Ühenda. Kontrollige võrku.

en: Number of Columns
et: Veergude arv

en: Ok, you deserve it
et: Ok, sa väärid seda

en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
et: Üks kommentaar %1$s kohta

en: Optimized for speed, loads in under 2 seconds
et: Optimeeritud kiiruse, koormuste alla 2 sekundi jooksul

en: Overrides the WordPress front page option
et: Alistab WordPress esilehel valik

en: Page
et: Lehekülg

en: Page %s
et: Leht %s

en: Page Content
et: Lehe Sisu

en: Page Elements
et: Lehe elemendid

en: Page Featured Image
et: Lehe Esiletõstetud pilt

en: Page Options
et: Lehe suvandid

en: Page Title
et: Lehe pealkiri

en: Pages:
et: Lehed:

en: Paste your shortcode, video or image source
et: Kleebi oma shortcode, video või pildi allikas

en: Permalink to %s
et: Püslink %s-le

en: Phone no
et: Telefoni ei

en: Please choose the post categories that should not be displayed on the blog page
et: Palun valige postituste kategooriad, mida ei tohiks ajaveebi lehel kuvada

en: Portfolio and Post Layouts
et: Portfelli-ja Postpaigutused

en: Post Content
et: Postituse sisu

en: Post Elements
et: Sisesta elemendid

en: Post Featured Image
et: Postitage Esiletõstetud pilt

en: Post Title
et: Postituse pealkiri

en: Posted in %s
et: Postitatud %s ajal

en: Posted on
et: Lisatud

en: Posted on
et: Lisatud

en: Posts tagged %s
et: Postitused sildistatud %s

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Post is
et: Eelmine postitus on

en: Price
et: Hind

en: Price Color
et: Hinna värv

en: Pricing Tables
et: Hinnakujunduse tabelid

en: Private Priority Email Support
et: Privaatne prioriteet e-posti tugi

en: Private, Priority Support
et: Era-, prioriteedi tugi

en: Pro Ready Sites
et: Pro valmis saidid

en: Product Catalog Options
et: Tootekataloogi suvandid

en: Product Elements
et: Toote elemendid

en: Product Options
et: Toote seaded

en: Quick Start:
et: Kiire algus:

en: RSS Feed
et: RSS toide

en: Radius (px)
et: Raadius (px)

en: Rating
et: Hinnang

en: Rating Color
et: Hinnangu värv

en: Ratings
et: Hinnangud

en: Read More &raquo;
et: Loe veel &raquo;

en: Read More Text
et: 'Loe veel' tekst

en: Read More Type
et: Loe veel tüüpi

en: Read more &#8250;
et: Loe lähemalt & #8250;

en: Read more &raquo;
et: Loe lähemalt &raquo;

en: Ready-to-use Elementor page builder and Gutenberg website templates
et: Ready-to-use Elementori leheehitaja ja Gutenberg veebisaitide Mallid

en: Ready-to-use Website Templates
et: Kasutusvalmis veebisaitide Mallid

en: Recommended Plugins
et: Soovitatavad pluginad

en: Request Support &raquo;
et: Taotle tuge &raquo;

en: Requested JSON parse failed
et: Taotletud JSON-sõeluda nurjus

en: Requested page not found. [404]
et: Taotletud lehte ei leitud. [404]

en: Responsive
et: Kohalduv

en: Responsive Options
et: Reageerivuse valikud

en: Right
et: Parem

en: Right Sidebar
et: Parempoolne külgriba

en: Sale % Value
et: Müügi% väärtus

en: Sale Bubble Style
et: Müük mull stiil

en: Sale Notification
et: Müük teatamine

en: Sale!
et: Allahinnatud!

en: Scripts
et: Skriptid

en: Scroll to Top
et: Keri üles

en: Search for:
et: Otsi:

en: Search here &hellip;
et: Otsi siit &hellip;

en: Search results for: %s
et: Tulemused otsingule: %s

en: Select Post
et: Vali postitus

en: Select post for feature 1
et: Valige postitus funktsioonile 1

en: Select post for feature 2
et: Vali postitus funktsioonile 2

en: Select post for feature 3
et: Vali postitus funktsiooni 3

en: Select post for team member1
et: Valige postitus meeskonnale member1

en: Select post for team member2
et: Valige postitus meeskonnale member2

en: Select post for team member3
et: Valige postitus meeskonnale member3

en: Semibold: 600
et: Poolpaksus: 600

en: Shop Elements
et: Kaupluse elemendid

en: Shop Options
et: Kaupluse Valikud

en: Shop Product
et: Kaupluse toode

en: Short Description
et: Lühikirjeldus

en: Shutter:
et: Katiku:

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Sidebar Menu Alignment
et: Külgriba menüü joondus

en: Sidebar Options
et: Külgriba suvandid

en: Sidebar Position
et: Külgriba asukoht

en: Sidebar/Content
et: Külgriba/sisu

en: Single Blog Post
et: Ühe ajaveebipostituse

en: Single Product Options
et: Ühe toote suvandid

en: Single Product Structure
et: Ühe toote struktuur

en: Site Branding
et: Saidi Bräning

en: Site Content Padding (px)
et: Saidi sisu padding (px)

en: Site Tagline
et: Saidi Tagjoon

en: Site Tagline Color
et: Saidi Silrea värv

en: Site Title
et: Lehe pealkiri

en: Site Title Color
et: Lehe pealkirja värv

en: Site Title Hover Color
et: Saidi tiitel hover värv

en: Slider, portfolio, pricing tables, WooCommerce widgets etc
et: Slider, portfelli, hinnakujunduse tabelid, WooCommerce vidinad jne

en: Social Links
et: Sotsiaalsed lingid

en: Space Around
et: Ruum ümber

en: Spread
et: Levinud

en: Square
et: Ruut

en: Square Outline
et: Ruudu liigendus

en: Standard Fonts
et: Standard fontid

en: Stretched
et: Venitatud

en: StumbleUpon
et: Stumbleupon

en: Style
et: Stiil

en: Sub Menu Background Color
et: Alammenüü taustavärv

en: Sub Menu Item Link Color
et: Alammenüü üksuse lingi värv

en: Sub Menu Item Link Hover Color
et: Alammenüü üksus link hover värv

en: Subheadline
et: Alampealkiri

en: Submit Review &raquo;
et: Edasta arvustus &raquo;

en: Support
et: Tugi

en: Tagged with:
et: Kodeeritud:

en: Team
et: Meeskond

en: Team Section
et: Meeskonna sektsioon

en: Team Section Options
et: Meeskonna sektsioonide suvandid

en: Team Title
et: Meeskonna tiitel

en: Testimonial
et: Iseloomustus

en: Testimonial Section
et: Iseloomustuse sektsioon

en: Testimonial Title
et: Iseloomustuse tiitel

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Text Transform
et: Teksti muundamine

en: Text color
et: Tekstivärv

en: Thanks :)
et: Tänan:)

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the client testimonials. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
et: Esiletõstetud pilti, tiitlit ja sisu postitustest kasutatakse kliendi iseloomustuste kuvamiseks. Soovituslik pildi suurus objekte Pilte: 178 x 178px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the feature. Recommended image size for the featured images: 130 x 130px
et: Funktsiooni kuvamiseks kasutatakse esiletõstetud pilti, tiitlit ja sisu postitustest. Soovituslik pildi suurus objekte Pilte: 130 x 130px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the team member. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
et: Meeskonna liikme kuvamiseks kasutatakse postituste esiletõstetud pilti, tiitlit ja sisu. Soovituslik pildi suurus objekte Pilte: 178 x 178px

en: Theme Options
et: Teema valikud

en: Thin: 100
et: Õhuke: 100

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on teie esimene kodu vidina kasti. Et muuta palun minna välimus > vidinad ja valida 6th vidina ülaosas valdkonnas 6 nimega Home Widget 1. Pealkiri on ka hallatavad vidinad samuti.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on teie teine kodu vidina kasti. Et muuta palun minna välimus > vidinad ja valida 7 vidina ülaosas valdkonnas 7 nimega Home Widget 2. Pealkiri on ka hallatavad vidinad samuti.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on teie kolmas kodu vidina kasti. Et muuta palun minna välimus > vidinad ja valida 8 vidina ülaosas valdkonnas 8 nimega Home Widget 3. Pealkiri on ka hallatavad vidinad samuti.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et: See postitus on parooli kaitse all. Palun sisestage parool, et näha kommentaare.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
et: Seda külgriba kasutatakse lehel Tootearhiiv, ostukorvi, Kassa ja minu konto.

en: Time out error
et: Ajalõpu tõrge

en: Title
et: Pealkiri

en: Title Color
et: Pealkirja värv

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
et: Poe jaotisse pääsemiseks installige ja konfigureerige %1$s.

en: To use this post for front page's team section, please enter below details:
et: Selle postituse kasutamiseks esilehe meeskonna jaotises Palun sisestage allpool toodud andmed:

en: Top
et: Peal

en: Transparent Header
et: Läbipaistev päis

en: Twitter Link
et: Twitteri link

en: Typography
et: Tüpograafia

en: Uncaught Error
et: Tabatud tõrge

en: Update blog layout
et: Värskenda ajaveebi paigutus

en: Update page layout
et: Värskenda lehekülje paigutust

en: Upgrade To Pro
et: Täiendamine versioonile Pro

en: Upload logo & site icon
et: Lae logo & saidi ikoon

en: Uppercase
et: Suurtähed

en: Using the customizer options for layout, fonts & colors
et: Kohandaja suvandite kasutamine paigutuse, fontide & värvide jaoks

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: View PRO Features
et: Vaata PRO funktsioone

en: View all posts by %s
et: Vaata kõiki %s lugusid

en: Website
et: Veebileht

en: Widgets Alignment
et: Vidinad joondamine

en: Widgets Position
et: Vidinate paigutus

en: Width
et: Laius

en: WooCommerce Sidebar
et: WooCommerce Külgriba

en: Yelp
et: Kiunuma

en: Yelp!
et: Kiunuma!

en: You can add: px-em-%
et: Saate lisada: px-em-%

en: You can put Contact Form 7 shortcode here.
et: Võite panna kontakt vormi 7 shortcode siin.

en: Your search for %s did not match any entries.
et: Teie %s otsing ei sobis ühegi kandega.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
et: Teie tiitel, alapealkiri ja see väga sisu on redigeeritav Teemavalikust. Kõne Action nuppu ja selle sihtkoha link samuti. Pilt paremal võib olla pilt või isegi YouTube video, kui soovite.

en: center
et: keskel

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
et[0]: %1$s kommentaar "%2$s"
et[1]: %1$s kommentaarid %2$s kohta

en: foursquare
et: Tugev

en: mm
et: kk

en: px - em - rem
et: px-em-REM

en: sec
et: sek

en: team
et: Meeskond
