Responsive 4.2.2 - en to fa_IR translation catalogue (519 entries)

en: % Comments
fa_IR: % نظر

en: &#8249; Older comments
fa_IR: &#8249;  نظریات قبلی

en: &#8249; Older posts
fa_IR: &#8249; پست های قدیمی

en: &#8249; Return to
fa_IR: &#8249; برگشت به

en: &copy;
fa_IR: کپی رایت_

en: &darr; Skip to Main Content
fa_IR: &darr; به محتوای اصلی بروید

en: &larr; Home
fa_IR: &larr; خانه

en: 0 Comments
fa_IR: 0 نظر

en: 1 Comment
fa_IR: 1 نظر

en: 30+
fa_IR: 30 +

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
fa_IR: ۴۰۴ & #8212; علاقه داشتن به ملاقات شما در اینجا!

en: <span class="post-edit">Edit</span>
fa_IR: <span class="post-edit">ویرایش</span>

en: About
fa_IR: درباره

en: About Box Title
fa_IR: درباره عنوان جعبه

en: About Section
fa_IR: بخش درباره ما

en: About Text
fa_IR: متن صفحه درباره

en: About Title
fa_IR: درباره ما

en: Above Header
fa_IR: بالای سربرگ

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activating
fa_IR: فعال سازی

en: Active Menu Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه منوی فعال

en: Add To Cart Buttons
fa_IR: افزودن به دکمه های سبد خرید

en: Add to Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add/edit navigation menu
fa_IR: افزودن/ویرایش منوی پیمایش

en: Address
fa_IR: آدرس

en: After Heading
fa_IR: پس از سربرگ

en: Ajax request aborted
fa_IR: درخواست آژاکس خاتمه ناگهانی

en: Alignment
fa_IR: هم ترازی

en: Alternate Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه جایگزین

en: Aperture: f&#47;
fa_IR: دیافراگم: f & #47;

en: Archive for %s
fa_IR: بایگانی برای %s

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
fa_IR: منطقه 1-نوار کناری. php-نمایش در پیش فرض ، وبلاگ ، وبلاگ خلاصه قالب صفحه

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
fa_IR: منطقه 10-sidebar-colophon. php, ۱۰۰% عرض ابزارک پاورقی

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
fa_IR: منطقه 11-sidebar-top. php-نمایش در سمت راست هدر

en: Area 12 - sidebar-footer.php
fa_IR: منطقه 12-sidebar-footer. php

en: Area 13 - sidebar-footer.php
fa_IR: منطقه 13-sidebar-footer. php

en: Area 14 - sidebar-footer.php
fa_IR: منطقه 14-sidebar-footer. php

en: Area 15 - sidebar-footer.php
fa_IR: منطقه 15-sidebar-footer. php

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa_IR: منطقه 6-sidebar-home. php-نمایش در صفحه اصلی

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa_IR: منطقه 7--sidebar-home. php--نمایش در صفحه اصلی

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fa_IR: منطقه 8-sidebar-home. php-نمایش در صفحه اصلی

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
fa_IR: منطقه 9-sidebar-gallery. php-نمایش در صفحه پس از یک تصویر در یک گالری کلیک شده است

en: Arial, Helvetica, sans-serif
fa_IR: با Arial, Helvetica, بدون سریف

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Backgrounds
fa_IR: پس زمینه ها

en: Before Heading
fa_IR: قبل از عنوان

en: Below Header
fa_IR: زیر هدر

en: Black: 900
fa_IR: مشکی: 900

en: Blazing Fast Speed
fa_IR: دنباله دار سرعت سریع

en: Blazing Fast, mobile-friendly, fully-customizable WordPress theme.
fa_IR: دنباله دار سریع ، موبایل دوستانه ، کاملا قابل تنظیم تم وردپرس.

en: Blog / Archive
fa_IR: مقالات / آرشیو

en: Blog 2 Column
fa_IR: وبلاگ 2 ستون

en: Blog 3 Column
fa_IR: وبلاگ 3 ستون

en: Blog 4 Column
fa_IR: وبلاگ 4 ستون

en: Blog Options
fa_IR: تنظیمات وبلاگ

en: Blog Page Title
fa_IR: عنوان صفحه وبلاگ

en: Blog Post
fa_IR: پست وبلاگ

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Body Text Color
fa_IR: رنگ متن بدنه

en: Bold: 700
fa_IR: بولد: 700

en: Book: 300
fa_IR: کتاب: 300

en: Border Color
fa_IR: رنگ حاشیه

en: Border Width (px)
fa_IR: عرض قاب (پیکسل)

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Box Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه جعبه

en: Box Padding (px)
fa_IR: پدینگ جعبه (پیکسل)

en: Box Radius (px)
fa_IR: شعاع جعبه (px)

en: Boxed
fa_IR: جعبه

en: Breadcrumb
fa_IR: خرده نان

en: Breadcrumb Color
fa_IR: رنگ موقعیت کنونی

en: Breadcrumb Position
fa_IR: موقعیت Breadcrumb

en: Breakpoint
fa_IR: نقطه توقف

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Button Hover
fa_IR: دکمه شناور

en: Button Hover Color
fa_IR: رنگ هاور دکمه

en: Button Hover Text
fa_IR: متن هاور دکمه

en: Button Hover Text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه در حالت Hover

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: Button Text Color
fa_IR: رنگ متن دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: By
fa_IR: توسط

en: By
fa_IR: توسط

en: CSS Styles
fa_IR: کد سفارشی CSS

en: Call to Action
fa_IR: فراخوانی برای اقدام

en: Call to Action (Text)
fa_IR: فراخوانی به عمل (متن)

en: Call to Action (URL)
fa_IR: فراخوانی به عمل (URL)

en: Call to Action Button Style
fa_IR: فراخوانی به سبک دکمه عملکرد

en: Camera:
fa_IR: دوربین:

en: Capitalize
fa_IR: بزرگ کردن

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Cart Buttons
fa_IR: دکمه های سبد خرید

en: Cart Icon Visibility
fa_IR: سبد خرید آیکون دید

en: Cart Options
fa_IR: گزینه های سبد خرید

en: Catalog View
fa_IR: مشاهده محصولات

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Center
fa_IR: وسط

en: Change site layout
fa_IR: تغییر چیدمان سایت

en: Checkout Button
fa_IR: دکمه پرداخت

en: Choose Category
fa_IR: انتخاب دسته بندی

en: Choose Post
fa_IR: پست را انتخاب کنید

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Click to disable home page widgets
fa_IR: برای غیرفعال کردن ابزارک صفحه اصلی کلیک کنید

en: Colophon Widget
fa_IR: ویجت کولوپون

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Colors
fa_IR: رنگ ها

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Community
fa_IR: انجمن

en: Contact Section
fa_IR: بخش تماس

en: Contact Us
fa_IR: تماس با ما

en: Contact form shortcode
fa_IR: کد کوتاه فرم تماس

en: Contact section Subtitle
fa_IR: تماس با بخش زیرنویس

en: Contact section Title
fa_IR: تماس با بخش عنوان

en: Contact subtitle
fa_IR: تماس با زیرنویس

en: Contained
fa_IR: حاوی

en: Container Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه کانتینر

en: Container Width (px)
fa_IR: عرض کانتینر (px)

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Aligmnment
fa_IR: Aligmnment محتوا

en: Content Alignment
fa_IR: تراز محتوا

en: Content Area
fa_IR: ناحیه محتوا

en: Content Boxed
fa_IR: جعبه محتوا

en: Content Header
fa_IR: سربرگ محتوا

en: Content Type
fa_IR: نوع محتوا

en: Content/Sidebar
fa_IR: محتوا/نوار کناری

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
fa_IR: ادامه مطلب<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Copyright text
fa_IR: متن کپی رایت

en: Custom CSS Styles
fa_IR: سبک CSS سفارشی

en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی

en: Custom Home Page
fa_IR: صفحه اصلی سفارشی

en: Custom String
fa_IR: رشته دلخواه

en: Customize fonts/typography
fa_IR: سفارشی کردن قلمها/تایپوگرافی

en: Customize footer options
fa_IR: سفارشی کردن گزینه های پاورقی

en: Customize header options
fa_IR: سفارشی کردن گزینه های سرصفحه

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Deactivate
fa_IR: از کار انداختن

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description Color
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Disable Call to Action Button?
fa_IR: غیر فعال کردن تماس به دکمه عملکرد ؟

en: Disable breadcrumb list?
fa_IR: غیر فعال کردن لیست خرده نان ؟

en: Disable on 404, Search & Archives?
fa_IR: غیرفعال کردن روی 404، جستجو، بایگانی‌ها؟

en: Disable on Blog page?
fa_IR: غیرفعال کردن روی صفحه وبلاگ؟

en: Disable on Latest Posts Page?
fa_IR: غیرفعال کردن روی صفحه نوشته‌های اخیر؟

en: Disable on Pages?
fa_IR: غیر فعال کردن در صفحات؟

en: Disable on Posts?
fa_IR: غیرفعال کردن روی نوشته‌ها؟

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
fa_IR: غیرفعال کردن بر روی صفحات محصول ووکامرس؟

en: Disabled On All Devices
fa_IR: غیر فعالسازی برای تمامی دستگاه ها

en: Display On All Devices
fa_IR: نمایش برای تمامی دستگاه ها

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
fa_IR: دان & #39; وحشت t ، ما & #39; ll از طریق این با هم دریافت کنید. اجازه دهید & #39; s کاوش در گزینه های ما در اینجا.

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: E-mail
fa_IR: ایمیل

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Embeds to footer.php
fa_IR: جاسازی به پاورقی. php

en: Embeds to header.php
fa_IR: جاسازی به سربرگ. php

en: Enable About Section
fa_IR: فعال سازی بخش درباره ما

en: Enable Blog Page Title
fa_IR: فعال کردن عنوان صفحه وبلاگ

en: Enable Contact Section
fa_IR: فعال کردن بخش تماس

en: Enable Cross-sells
fa_IR: فعال کردن فروش متقابل

en: Enable Custom Front Page
fa_IR: فعال کردن صفحه اول سفارشی

en: Enable Feature Section
fa_IR: فعال سازی بخش ویژگی

en: Enable Header Widgets
fa_IR: فعال سازی هدر ابزارک ها

en: Enable Masonry Layout
fa_IR: فعال کردن چیدمان بنایی

en: Enable Mobile Menu
fa_IR: فعال کردن منوی تلفن همراه

en: Enable Team Section
fa_IR: فعال کردن بخش تیم

en: Enable Testimonial Section
fa_IR: فعال کردن بخش گواهینامه

en: Enable on Complete Website
fa_IR: فعال در وب سایت کامل

en: Enter url as http://www.example.com
fa_IR: Url را به عنوان http://www.example.com وارد کنید

en: Entry Columns
fa_IR: ستونهای ورودی

en: Entry Content
fa_IR: مطالب ورودی

en: Entry Elements
fa_IR: عناصر ورود

en: Entry Featured Image
fa_IR: ورود به تصویر برجسته

en: Entry Meta
fa_IR: ورود متا

en: Entry Title
fa_IR: عنوان ورودی

en: Error 404
fa_IR: خطای 404

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه

en: Excerpt Length
fa_IR: طول قطعه

en: Exclude Categories from Blog page
fa_IR: حذف مقوله ها از صفحه وبلاگ

en: Exclusive Content, Deals & Offers
fa_IR: محتوای منحصر به فرد ، معاملات & ارائه می دهد

en: Exclusive Widgets
fa_IR: ویدجت منحصر به فرد

en: Extra Bold: 800
fa_IR: بولد اضافی: 800

en: Facebook
fa_IR: فیسبوک

en: Facebook Link
fa_IR: لینک فیسبوک

en: Feature Section
fa_IR: بخش ویژگی ها

en: Feature Title
fa_IR: عنوان ویژگی

en: Featured Content
fa_IR: محتوای ویژه

en: Featured Image
fa_IR: تصویر ویژه

en: Features
fa_IR: امکانات

en: Feedback
fa_IR: بازخورد

en: Fermentum
fa_IR: فرمنتوم

en: Flat
fa_IR: تخت

en: Focal Length:
fa_IR: فاصله کانونی:

en: Font Color
fa_IR: رنگ فونت

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font Style
fa_IR: استایل فونت

en: Font Weight
fa_IR: وزن فونت

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer Bar
fa_IR: نوار پاورقی

en: Footer Menu
fa_IR: منوی فوتر

en: Footer Options
fa_IR: تنظیمات فوتر

en: Footer Widgets
fa_IR: ابزارک های فوتر

en: Footer Widgets 1
fa_IR: ابزارک پاورقی 1

en: Footer Widgets 2
fa_IR: ابزارک پاورقی 2

en: Footer Widgets 3
fa_IR: ابزارک پاورقی 3

en: Footer Widgets 4
fa_IR: ویجکت پاورقی 4

en: Form Builder
fa_IR: فرم ساز

en: Form Inputs
fa_IR: ورودی های فرم

en: Free
fa_IR: رایگان

en: Free Vs Pro
fa_IR: رایگان در مقابل حرفه ای

en: Full Size:
fa_IR: اندازه کامل:

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Full Width Footer
fa_IR: فوتر تمام عرض

en: Full Width Header
fa_IR: عریض

en: Full Width Main Navigation
fa_IR: کامل عرض ناوبری اصلی

en: Full Width Page (no sidebar)
fa_IR: صفحه کامل عرض (بدون نوار کناری)

en: FullScreen
fa_IR: تمام صفحه

en: Fully Customizable
fa_IR: کاملا قابل تنظیم

en: Gallery Layout
fa_IR: چیدمان گالری

en: Gallery Sidebar
fa_IR: گالری نوار کناری

en: General Text
fa_IR: متن عمومی

en: General Typography
fa_IR: تایپوگرافی عمومی

en: Get Started
fa_IR: شروع کنید

en: Get access to even more powerful features that will help you build a beautiful fast and responsive website in no time at all.
fa_IR: دسترسی به ویژگی های حتی قوی تر است که به شما کمک خواهد کرد که یک وب سایت زیبا و سریع و پاسخگو در هیچ زمان ایجاد کنید.

en: Get access to exclusive WordPress content, deals & offers
fa_IR: دسترسی به محتوای منحصر به فرد وردپرس ، معاملات & ارائه می دهد

en: Get the PRO version!
fa_IR: دریافت نسخه حرفه ای!

en: Go
fa_IR: برو

en: Google Fonts
fa_IR: فونت های گوگل

en: GooglePlus Link
fa_IR: GooglePlus لینک

en: Gradient
fa_IR: شیب

en: Grid View
fa_IR: نمایش شبکه ای

en: Gutenberg Fullwidth No title
fa_IR: گوتنبرگ Fullwidth بدون عنوان

en: HAPPINESS
fa_IR: شادی

en: Have questions? Get in touch with us. We'll be happy to help
fa_IR: سوالی دارید ؟ با ما در تماس باشید. ما خوشحال خواهیم شد که کمک کنیم

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header Alignment
fa_IR: جهت چینش هدر

en: Header Elements
fa_IR: عناصر سربرگ

en: Header Layout
fa_IR: طرح بندی سربرگ

en: Header Menu
fa_IR: منوی سربرگ

en: Header Menu Options
fa_IR: تنظیمات منوی سربرگ

en: Header Options
fa_IR: گزینه های سربرگ

en: Header Widget
fa_IR: ابزارک سربرگ

en: Header Widgets
fa_IR: ابزارک هدر

en: Heading 1 (H1) Color
fa_IR: رنگ عنوان h1

en: Heading 2 (H2) Color
fa_IR: رنگ عنوان 2 (H2)

en: Heading 3 (H3) Color
fa_IR: رنگ عنوان 3 (h3)

en: Heading 4 (H4) Color
fa_IR: ‫رنگ عنوان 4 (H4)

en: Heading 5 (H5) Color
fa_IR: ‫رنگ عنوان 5 (H5)

en: Heading 6 (H6) Color
fa_IR: ‫رنگ عنوان 6 (H6)

en: Headline
fa_IR: عنوان

en: Hero Area
fa_IR: منطقه قهرمان

en: Hi! Thanks for using the Responsive theme. Can you please do us a favor and give us a 5-star rating? Your feedback keeps us motivated and helps us grow the Responsive community.
fa_IR: سلام! با تشکر برای استفاده از تم پاسخگو. آیا می توانید لطفا به ما کمک کنید و به ما یک امتیاز 5 ستاره را? نظرات شما ما را با انگیزه نگه می دارد و به ما در رشد جامعه پاسخگو کمک میکند.

en: Hide Site Title
fa_IR: مخفی کردن عنوان سایت

en: Hide Tagline
fa_IR: مخفی کردن Tagline

en: Home
fa_IR: صفحه نخست

en: Home Widget 1
fa_IR: صفحه اصلی ویجت 1

en: Home Widget 2
fa_IR: صفحه اصلی ویجت 2

en: Home Widget 3
fa_IR: صفحه اصلی ویجت 3

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Hover Border Color
fa_IR: پیکربندی رنگ مرز

en: Hover Color
fa_IR: رنگ هاور

en: Hover Text Color
fa_IR: رنگ متن شناور

en: I already did
fa_IR: من قبلاً انجام دادم

en: IS A WARM CUP
fa_IR: یک فنجان گرم است

en: ISO:
fa_IR: Iso:

en: If you like <strong>Responsive Theme</strong> please leave us a %s rating. It takes a minute and helps a lot. Thanks in advance!
fa_IR: اگر دوست دارید <strong>تم پاسخگو</strong> لطفا امتیاز ٪ ٪ ما را ترک کنید. یک دقیقه طول می کشد و کمک می کند تا مقدار زیادی. پیشاپیش سپاسگزاریم!

en: Image Information
fa_IR: اطلاعات تصویر

en: Import a website template(FREE)
fa_IR: وارد کردن قالب وب سایت (رایگان)

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
fa_IR: مهم: همه قلم ها از هر وزن قلم پشتیبانی نمی کنند.

en: In Header
fa_IR: در سربرگ

en: Inherit
fa_IR: به ارث می برند

en: Inline logo & Site Title
fa_IR: لوگوی درون خطی & عنوان سایت

en: Input Fields
fa_IR: فیلدهای ورودی

en: Inputs
fa_IR: ورودی ها

en: Instagram
fa_IR: اینستاگرام

en: Install Responsive Add-ons to get ready-to-use website templates that can be imported with one click.
fa_IR: نصب افزونه های پاسخگو برای به دست آوردن قالب های وب سایت آماده برای استفاده که می تواند با یک کلیک وارد شود.

en: Install and activate &raquo;
fa_IR: نصب و فعال کردن &raquo;

en: Interactive Sliders and Carousels
fa_IR: لغزنده های تعاملی و Carousels

en: Interdum
fa_IR: اینترdum

en: Internal Server Error [500]
fa_IR: خطای سرور داخلی [۵۰۰]

en: Italic
fa_IR: کج

en: Jetpack Portfolio
fa_IR: نمونه کار جت پک

en: Join Facebook Group &raquo;
fa_IR: عضویت &raquo; گروه فیس بوک

en: Label Color
fa_IR: رنگ برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Layout
fa_IR: طرح

en: Layouts
fa_IR: طرح بندی

en: Learn More &raquo;
fa_IR: اطلاعات بیشتر &raquo;

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left Sidebar
fa_IR: سایدبار چپ

en: Letter Spacing (px)
fa_IR: فاصله حروف (پیکسل)

en: Light: 200
fa_IR: نازک: 200

en: Limited Options
fa_IR: گزینه های محدود

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Color
fa_IR: رنگ لینک

en: Link Hover Color
fa_IR: رنگ هاور لینک

en: Link values together
fa_IR: ارزشهای پیوند را با هم مقایسه کنید

en: LinkedIn
fa_IR: لینکدین

en: LinkedIn Link
fa_IR: لینک لینکدین

en: Links
fa_IR: لینک ها

en: Links Color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: Links Hover Color
fa_IR: رنگ هاور لینک ها

en: List View
fa_IR: نمایش لیست

en: Logo Padding (px)
fa_IR: جهت چینش هدر

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Main Content Width (%)
fa_IR: عرض محتوای اصلی (%)

en: Main Menu
fa_IR: منوی اصلی

en: Main Navigation
fa_IR: منوی اصلی

en: Main Sidebar
fa_IR: سایدبار اصلی

en: Medium: 500
fa_IR: متوسط: 500

en: Meet the Responsive Power-users. Say hello, ask questions, give feedback, and help each other
fa_IR: پاسخگویی به قدرت کاربران پاسخگو. بگو سلام ، سوال بپرسید ، ارائه بازخورد ، و کمک به یکدیگر

en: Member designation
fa_IR: چیدمان کاربر

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Item Link Color
fa_IR: رنگ پیوند مورد منو

en: Menu Item Link Hover Color
fa_IR: پیوند آیتم های منو رنگ شناور

en: Menu Toggle Background Color
fa_IR: منو تغییر رنگ پس زمینه

en: Menu Toggle Color
fa_IR: رنگ منو را تغییر دهید

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Alignment
fa_IR: تراز اطلاعات متا

en: Meta Elements
fa_IR: عناصر اطلاعات

en: Meta Separator
fa_IR: رنگ جداکننده متا

en: Meta Text Color
fa_IR: رنگ متا عنوان

en: Mobile Friendly
fa_IR: موبایل دوستانه

en: Name
fa_IR: نام

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
fa_IR: بزرگ

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
fa_IR: بزرگتر

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
fa_IR: منظم

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
fa_IR: کوچک

en: Need help? Just raise a support ticket to get priority email support
fa_IR: نیاز به کمک دارید ؟ فقط یک بلیط پشتیبانی برای دریافت اولویت پشتیبانی ایمیل

en: Newer comments &#8250;
fa_IR: نظرات جدیدتر &#8250;

en: Newer posts &#8250;
fa_IR: پست های جدیدتر &#8250;

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Post is
fa_IR: ارسال بعدی

en: No Comments
fa_IR: بدون نظر

en: No Sidebar
fa_IR: بدون سایدبار

en: None
fa_IR: هیچ

en: Nope, maybe later
fa_IR: نه ، شاید بعداً

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Normal: 400
fa_IR: معمولی: 400

en: Not connect. Verify Network.
fa_IR: وصل نیست. تایید شبکه.

en: Number of Columns
fa_IR: تعداد ستون ها

en: Ok, you deserve it
fa_IR: بله شما شایسته آن هستید

en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
fa_IR: یک دیدگاه در &ldquo;%1$s&rdquo;

en: Optimized for speed, loads in under 2 seconds
fa_IR: بهینه شده برای سرعت ، بارها در کمتر از 2 ثانیه

en: Overrides the WordPress front page option
fa_IR: گزینه صفحه جلویی وردپرس را بازنویسی کنید

en: PRO
fa_IR: حرفه ای

en: Padding (px)
fa_IR: پدینگ (پیکسل)

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page %s
fa_IR: صفحه %s

en: Page Content
fa_IR: محتوای صفحه

en: Page Elements
fa_IR: عناصر صفحه

en: Page Featured Image
fa_IR: تصویر برجسته صفحه

en: Page Options
fa_IR: تنظیمات صفحه

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Pages:
fa_IR: صفحات

en: Paste your shortcode, video or image source
fa_IR: کد کوتاه ، ویدیو یا منبع تصویر خود را بچسبانید

en: Permalink to %s
fa_IR: پیوند به %s

en: Phone no
fa_IR: شماره تلفن

en: Pings&#47;Trackbacks
fa_IR: پینگ&#47 پیگیری ها

en: Pinterest
fa_IR: پینترست

en: Please choose the post categories that should not be displayed on the blog page
fa_IR: لطفا دسته های پستی را انتخاب کنید که نباید در صفحه وبلاگ نمایش داده شود

en: Portfolio and Post Layouts
fa_IR: نمونه کارها و طرح بندی ارسال

en: Post Content
fa_IR: محتوای پست

en: Post Elements
fa_IR: عناصر پست

en: Post Featured Image
fa_IR: تصویراصلی مطلب

en: Post Meta
fa_IR: پست متا

en: Post Title
fa_IR: عنوان پست

en: Posted in %s
fa_IR: ارسال شده در %s

en: Posted on
fa_IR: نوشته شده در

en: Posted on
fa_IR: نوشته شده در

en: Posts tagged %s
fa_IR: مطالب با برچسب  %s

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Previous Post is
fa_IR: ارسال شده قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price Color
fa_IR: رنگ قیمت

en: Pricing Tables
fa_IR: جداول قیمت گذاری

en: Private Priority Email Support
fa_IR: پشتیبانی ایمیل اولویت خصوصی

en: Private, Priority Support
fa_IR: خصوصی ، پشتیبانی اولویت

en: Pro
fa_IR: حرفه ای

en: Pro Ready Sites
fa_IR: سایت های آماده حرفه ای

en: Product Catalog Options
fa_IR: گزینه های کاتالوگ محصولات

en: Product Elements
fa_IR: عناصر محصول

en: Product Options
fa_IR: تنظیمات محصول

en: Quick Start:
fa_IR: شروع سریع:

en: RSS Feed
fa_IR: خوراک RSS

en: Radius (px)
fa_IR: شعاع (px)

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Rating Color
fa_IR: رنگ امتیاز

en: Ratings
fa_IR: امتیازات

en: Read More &raquo;
fa_IR: ادامه مطلب &raquo;

en: Read More Text
fa_IR: متن ادامه مطلب

en: Read More Type
fa_IR: مدل ادامه مطلب

en: Read more &#8250;
fa_IR: ادامه مطلب & #8250;

en: Read more &raquo;
fa_IR: ادامه مطلب &raquo;

en: Ready-to-use Elementor page builder and Gutenberg website templates
fa_IR: قالب های وب سایت آماده برای استفاده از برگه های سازنده و گوتنبرگ

en: Ready-to-use Website Templates
fa_IR: قالب های آماده برای استفاده از وب سایت

en: Recommended Plugins
fa_IR: افزونه های توصیه شده

en: Request Support &raquo;
fa_IR: درخواست پشتیبانی &raquo;

en: Requested JSON parse failed
fa_IR: درخواست JSON پارسه شکست خورد

en: Requested page not found. [404]
fa_IR: صفحه درخواست شده یافت نشد. [۴۰۴]

en: Responsive
fa_IR: ریسپانسیو

en: Responsive Options
fa_IR: گزینه های پاسخگو

en: Right
fa_IR: راست

en: Right Sidebar
fa_IR: سایدبار راست

en: Sale % Value
fa_IR: فروش ویژه ٪ ارزش

en: Sale Bubble Style
fa_IR: استایل حبابی فروش

en: Sale Notification
fa_IR: اعلامیه فروش

en: Sale!
fa_IR: فروش!

en: Scripts
fa_IR: اسکریپت ها

en: Scroll to Top
fa_IR: اسکرول به بالا

en: Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: Search here &hellip;
fa_IR: جست‌و‍جو &hellip;

en: Search results for: %s
fa_IR: نتایج جستجو برای: %s

en: Select Post
fa_IR: انتخاب پست

en: Select post for feature 1
fa_IR: انتخاب کنید ارسال برای ویژگی 1

en: Select post for feature 2
fa_IR: را انتخاب کنید ارسال برای ویژگی 2

en: Select post for feature 3
fa_IR: انتخاب کنید ارسال برای ویژگی 3

en: Select post for team member1
fa_IR: ارسال برای member1 تیم را انتخاب کنید

en: Select post for team member2
fa_IR: ارسال برای member2 تیم را انتخاب کنید

en: Select post for team member3
fa_IR: ارسال برای member3 تیم را انتخاب کنید

en: Shop Elements
fa_IR: المان های فروشگاه

en: Shop Options
fa_IR: گزینه های فروشگاه

en: Shop Product
fa_IR: محصول فروشگاه

en: Short Description
fa_IR: توضیح کوتاه

en: Shutter:
fa_IR: شاتر:

en: Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Sidebar Menu Alignment
fa_IR: ترازبندی منوی نوار کناری

en: Sidebar Options
fa_IR: تنظیمات نوار کناری

en: Sidebar Position
fa_IR: موقعیت سایدبار

en: Sidebar/Content
fa_IR: نوار کناری/محتوا

en: Single Blog Post
fa_IR: تنها وبلاگ

en: Single Product Options
fa_IR: تنظیمات محصول تکی

en: Single Product Structure
fa_IR: ساختار محصول تکی

en: Site Branding
fa_IR: نام تجاری سایت

en: Site Content Padding (px)
fa_IR: بالشتک محتوای سایت (px)

en: Site Tagline
fa_IR: شعار سایت

en: Site Tagline Color
fa_IR: رنگ شعار سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site Title Color
fa_IR: رنگ عنوان سایت

en: Site Title Hover Color
fa_IR: رنگ هاور عنوان سایت

en: Slider, portfolio, pricing tables, WooCommerce widgets etc
fa_IR: لغزان ، نمونه کارها ، جداول قیمت گذاری ، ویدجت WooCommerce و غیره

en: Social Links
fa_IR: لینک های اجتماعی

en: Space Around
fa_IR: فضای اطراف

en: Spread
fa_IR: انتشار دادن

en: Square
fa_IR: مربع

en: Square Outline
fa_IR: مربع بیرونی

en: Standard Fonts
fa_IR: فونت های استاندارد

en: Stretched
fa_IR: کشیده

en: Style
fa_IR: استایل

en: Sub Menu Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه زیر منو

en: Sub Menu Item Link Color
fa_IR: منوی فرعی آیتم منو رنگ

en: Sub Menu Item Link Hover Color
fa_IR: منوی فرعی مورد لینک رنگ شناور

en: Subheadline
fa_IR: زیر عنوان

en: Submit Review &raquo;
fa_IR: ارسال چکیده &raquo;

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Tagged with:
fa_IR: برچسب گذاری شده با:

en: Team
fa_IR: تیم

en: Team Section
fa_IR: بخش تیم

en: Team Section Options
fa_IR: گزینه های بخش تیم

en: Team Title
fa_IR: عنوان تیم

en: Testimonial
fa_IR: گواهی نامه

en: Testimonial Section
fa_IR: بخش گواهینامه

en: Testimonial Title
fa_IR: عنوان گواهی نامه

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Transform
fa_IR: تبدیل متن

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: Thanks :)
fa_IR: با تشکر :)

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the client testimonials. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
fa_IR: تصویر برجسته ، عنوان و محتوا از ارسال خواهد شد برای نمایش توصیفات مشتری استفاده می شود. اندازه تصویر توصیه شده برای تصاویر برجسته: ۱۷۸ x 178px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the feature. Recommended image size for the featured images: 130 x 130px
fa_IR: تصویر برجسته ، عنوان و محتوا از نوشته ها برای نمایش این ویژگی استفاده می شود. اندازه تصویر توصیه شده برای تصاویر برجسته: ۱۳۰ x 130px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the team member. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
fa_IR: تصویر برجسته ، عنوان و محتوا از نوشته ها برای نمایش عضو تیم استفاده می شود. اندازه تصویر توصیه شده برای تصاویر برجسته: ۱۷۸ x 178px

en: Theme Options
fa_IR: تنظیمات قالب

en: Thin: 100
fa_IR: نازک: 100

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
fa_IR: این اولین جعبه خانه شما است. برای ویرایش لطفا به ظاهر ویدجت > را انتخاب کنید و ویدجت 6 از بالا در منطقه 6 به نام صفحه اصلی ویجت 1. عنوان نیز قابل کنترل از ویدجت نیز می باشد.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
fa_IR: این دوم شما ویجت خانه جعبه است. برای ویرایش لطفا به ظاهر > ابزارک را انتخاب کنید و 7 ویدجت از بالا در منطقه 7 به نام ویجت خانه 2. عنوان نیز قابل کنترل از ویدجت نیز می باشد.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
fa_IR: این سومین جعبه ویجت خانه شما است. برای ویرایش لطفا به ظاهر > ابزارک را انتخاب کنید و ویدجت 8th از بالا در منطقه 8 به نام ویجت خانه 3. عنوان نیز قابل کنترل از ویدجت نیز می باشد.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fa_IR: این نوشته با رمز محافظت شده است. برای مشاهده هر نظر رمز عبور را وارد کنید.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
fa_IR: این نوار کناری در بایگانی محصولات، سبد خرید، پرداخت و صفحات حساب من استفاده خواهد شد.

en: Time out error
fa_IR: خطای زمان

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
fa_IR: برای دسترسی به بخش فروشگاه، لطفاً %1$s را نصب و پیکربندی کنید.

en: To use this post for front page's team section, please enter below details:
fa_IR: برای استفاده از این ارسال برای بخش تیم صفحه اول ، لطفا جزئیات زیر را وارد کنید:

en: Top
fa_IR: بالا

en: Transparent Header
fa_IR: سربرگ شفاف

en: Twitter
fa_IR: توییتر

en: Twitter Link
fa_IR: لینک توییتر

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: Uncaught Error
fa_IR: خطای غیر گرفتار

en: Update blog layout
fa_IR: به روز رسانی طرح وبلاگ

en: Update page layout
fa_IR: بهنگام درآوری چیدمان صفحه

en: Upgrade To Pro
fa_IR: ارتقا به نسخه حرفه ای

en: Upload logo & site icon
fa_IR: ارسال لوگو & سایت آیکون

en: Uppercase
fa_IR: حروف بزرگ

en: Using the customizer options for layout, fonts & colors
fa_IR: با استفاده از گزینه های customizer برای طرح ، فونت & رنگ

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: View PRO Features
fa_IR: مشاهده ویژگی‌های پرو

en: View all posts by %s
fa_IR: نمایش تمام پست های %s

en: Vimeo
fa_IR: ویمو

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Widgets Alignment
fa_IR: ترازبندی ابزارک

en: Widgets Position
fa_IR: موقعیت ابزارک

en: Width
fa_IR: عرض

en: WooCommerce Sidebar
fa_IR: سایدبار ووکامرس

en: WooCommerce plugin
fa_IR: افزونه ووکامرس

en: You can add: px-em-%
fa_IR: می توانید اضافه کنید : px-em-%

en: You can put Contact Form 7 shortcode here.
fa_IR: شما می توانید فرم تماس 7 کوتاه در اینجا قرار داده است.

en: YouTube
fa_IR: یوتیوب

en: Your search for %s did not match any entries.
fa_IR: جستجوی شما برای %s با هیچ ورودی مطابقت ندارد.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
fa_IR: عنوان ، زیرنویس و این محتوای بسیار قابل ویرایش از گزینه تم است. تماس به دکمه عمل و لینک مقصد آن نیز هست. تصویر در سمت راست شما می تواند یک تصویر یا حتی ویدیو یوتیوب اگر دوست دارید.

en: center
fa_IR: مرکز

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa_IR[0]: %1$s کامنت در &ldquo;%2$s&rdquo;
fa_IR[1]: %1$s دیدگاه در &ldquo;%2$s&rdquo;

en: foursquare
fa_IR: چهار ضلعی

en: sec
fa_IR: ثانیه

en: team
fa_IR: تیم
