Responsive 4.2.2 - en to fy translation catalogue (459 entries)

en:  &copy;
fy: ©

en: % Comments
fy: % Opmerkings

en: &#8249; Older comments
fy: ‹Aldere opmerkings

en: &#8249; Older posts
fy: ‹Aldere berjochten

en: &#8249; Return to
fy: < Weromgean nei

en: &darr; Skip to Main Content
fy: ↓ Gean nei haadynhâld

en: &larr; Home
fy: ← Thús

en: 0 Comments
fy: 0 opmerkings

en: 1 Comment
fy: 1 reaksje

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
fy: 404 - Fancy moetsje jo hjir!

en: <span class="post-edit">Edit</span>
fy: <span class="post-edit">Bewurkje</span>

en: About
fy: Oer

en: About Box Title
fy: Oer fak titel

en: About Section
fy: Oer seksje

en: About Text
fy: Oer tekst

en: About Title
fy: Oer titel

en: Above Header
fy: Boppe koptekst

en: Activate
fy: Aktivearje

en: Activating
fy: Aktivearje

en: Active Menu Background Color
fy: Aktive menu Eftergrûnkleur

en: Add To Cart Buttons
fy: Tafoegje oan winkelknoppen

en: Add to Cart
fy: Tafoegje oan winkelwein

en: Add/edit navigation menu
fy: Navigaasjemenu tafoegje / bewurkje

en: Address
fy: Adres

en: After Heading
fy: Nei it koptekst

en: Ajax request aborted
fy: Ajax-fersyk is ôfbrutsen

en: Alignment
fy: Rjochting

en: Alternate Background Color
fy: Alternative eftergrûnkleur

en: Aperture: f&#47;
fy: Aperture: f /

en: Archive for %s
fy: Argyf foar%s

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
fy: Gebiet 1 - sidebar.php - toant op sjabloanen foar standert-, blog-, blog-uptekens

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
fy: Gebiet 10 - sydbalke-colophon.php, 100% breedte Footer-widgets

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
fy: Gebiet 11 - sidebar-top.php - Toant rjochts fan 'e koptekst

en: Area 12 - sidebar-footer.php
fy: Gebiet 12 - sidebar-footer.php

en: Area 13 - sidebar-footer.php
fy: Gebiet 13 - sidebar-footer.php

en: Area 14 - sidebar-footer.php
fy: Gebiet 14 - sidebar-footer.php

en: Area 15 - sidebar-footer.php
fy: Gebiet 15 - sidebar-footer.php

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fy: Gebiet 6 - sidebar-home.php - Toant op 'e thússide

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fy: Gebiet 7 - sidebar-home.php - Toant op 'e thússide

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
fy: Gebiet 8 - sidebar-home.php - Toant op 'e thússide

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
fy: Gebiet 9 - sidebar-gallery.php - toant op 'e pagina nei't op in ôfbylding is klikt yn in Gallery

en: Author
fy: Skriuwer

en: Background Color
fy: Achtergrûn kleur

en: Backgrounds
fy: Eftergrûnen

en: Before Heading
fy: Foardat it haad giet

en: Below Header
fy: Hjirûnder koptekst

en: Black: 900
fy: Swart: 900

en: Blazing Fast Speed
fy: Blaasende snelle snelheid

en: Blazing Fast, mobile-friendly, fully-customizable WordPress theme.
fy: Blazing Fast, mobile-freonlik, folslein oanpasber WordPress-tema.

en: Blog / Archive
fy: Blog / Argyf

en: Blog 2 Column
fy: Blog 2 Kolom

en: Blog 3 Column
fy: Blog 3 Kolom

en: Blog 4 Column
fy: Blog 4 Kolom

en: Blog Options
fy: Blog-opsjes

en: Blog Page Title
fy: Blog Pagina titel

en: Blog Post
fy: Blogpost

en: Body
fy: Lichem

en: Body Text Color
fy: Kleur fan lichem tekst

en: Bold: 700
fy: Fet: 700

en: Book: 300
fy: Boek: 300

en: Border Color
fy: Borderkleur

en: Border Width (px)
fy: Borderbreedte (px)

en: Bottom
fy: Boaiem

en: Box Background Color
fy: Box eftergrûnkleur

en: Breadcrumb Position
fy: Breadcrumb Posysje

en: Breakpoint
fy: Brekpunt

en: Button
fy: Knop

en: Button Color
fy: Knopkleur

en: Button Hover
fy: Knop hover

en: Button Hover Color
fy: Knop hover kleur

en: Button Hover Text
fy: Tekst foar knop hoverje

en: Button Hover Text Color
fy: Tekstkleur foar knop hoverje

en: Button Text
fy: Knoptekst

en: Button Text Color
fy: Tekstkleur fan knop

en: Buttons
fy: Knoppen

en: Call to Action
fy: Ta aksje oproppe

en: Call to Action (Text)
fy: Oprop om aksje (tekst)

en: Call to Action Button Style
fy: Rop nei aksje-stylstyl

en: Camera:
fy: Kamera:

en: Capitalize
fy: Kapitalisearje

en: Cart
fy: Karre

en: Cart Buttons
fy: Cartknoppen

en: Cart Icon Visibility
fy: Winkelweinpictogram

en: Cart Options
fy: Opsjes foar karre

en: Catalog View
fy: Katalogy werjefte

en: Categories
fy: Kategoryen

en: Category
fy: Kategory

en: Center
fy: Sintrum

en: Change site layout
fy: Feroarje side-yndieling

en: Checkout Button
fy: Kassa knop

en: Choose Category
fy: Kies kategory

en: Choose Post
fy: Kies berjocht

en: Circle
fy: Sirkel

en: Click to disable home page widgets
fy: Klikje om widgets fan thúspagina te skakelen

en: Color
fy: Kleur

en: Colors
fy: Kleuren

en: Comments
fy: Opmerkings

en: Community
fy: Mienskip

en: Contact Section
fy: Kontakt seksje

en: Contact Us
fy: Kontakt mei ús opnimme

en: Contact form shortcode
fy: Kontaktformulier shortcode

en: Contact section Subtitle
fy: Kontakt seksje Undertitel

en: Contact section Title
fy: Kontakt seksje Titel

en: Contact subtitle
fy: Kontakt ûndertitel

en: Contained
fy: Befette

en: Container Background Color
fy: Container eftergrûnkleur

en: Container Width (px)
fy: Container Breedte (px)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Content Alignment
fy: Ynhâld align

en: Content Area
fy: Ynhâldsgebiet

en: Content Boxed
fy: Ynhâld boksen

en: Content Header
fy: Koptekst foar ynhâld

en: Content Type
fy: Ynhâldstype

en: Content/Sidebar
fy: Ynhâld / sydbalke

en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
fy: Trochgean mei lêzen <span class="screen-reader-text">"%s"</span>

en: Custom CSS Styles
fy: Oanpaste CSS-stilen

en: Custom Fonts
fy: Oanpaste lettertypen

en: Custom Home Page
fy: Oanpaste startside

en: Custom String
fy: Oanpaste tekenrige

en: Customize fonts/typography
fy: Lettertypen / typografy oanpasse

en: Customize footer options
fy: Oanpasse foettekstops

en: Customize header options
fy: Oanpasse koptopsjes

en: Date
fy: Datum

en: Deactivate
fy: Skeakelje

en: Default
fy: Standert

en: Description
fy: Beskriuwing

en: Description Color
fy: Beskriuwing Kleur

en: Disable Call to Action Button?
fy: Knop oproppe ta aksje útskeakelje?

en: Disable breadcrumb list?
fy: Brotkrummlist útskeakelje?

en: Disable on 404, Search & Archives?
fy: Utskeakelje op 404, Sykje en argiven?

en: Disable on Blog page?
fy: Utskeakelje op pagina Blog?

en: Disable on Latest Posts Page?
fy: Utskeakelje op 'e nijste berjochten pagina?

en: Disable on Pages?
fy: Utskeakelje op siden?

en: Disable on Posts?
fy: Utskeakelje op berjochten?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
fy: Utskeakelje op WooCommerce-produktpagina's?

en: Disabled On All Devices
fy: Utskeakele op alle apparaten

en: Display On All Devices
fy: Op alle apparaten werjaan

en: Documentation
fy: Dokumintaasje

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
fy: Panik net, wy sille dit tegearre trochkomme. Litte wy ús opsjes hjir ûndersykje.

en: E-mail
fy: E-post

en: Email
fy: E-post

en: Email Address
fy: E-postadres

en: Embeds to footer.php
fy: Ynfoegje oan footer.php

en: Embeds to header.php
fy: Ynbêde oan header.php

en: Enable About Section
fy: Skeakelje oer seksje

en: Enable Blog Page Title
fy: Blogtitel ynskeakelje

en: Enable Contact Section
fy: Kontakt seksje ynskeakelje

en: Enable Cross-sells
fy: Aktivearje krús ferkeapet

en: Enable Custom Front Page
fy: Oanpaste foarpagina ynskeakelje

en: Enable Feature Section
fy: Funksje seksje ynskeakelje

en: Enable Header Widgets
fy: Koptekstwidgets ynskeakelje

en: Enable Masonry Layout
fy: Masonry-yndieling ynskeakelje

en: Enable Mobile Menu
fy: Mobylmenu ynskeakelje

en: Enable Team Section
fy: Team seksje ynskeakelje

en: Enable Testimonial Section
fy: Testimonial seksje ynskeakelje

en: Enable on Complete Website
fy: Ynskeakelje op folsleine webside

en: Enter url as http://www.example.com
fy: Fier url yn as http://www.example.com

en: Entry Columns
fy: Yngongskolommen

en: Entry Content
fy: Ynfier ynhâld

en: Entry Elements
fy: Yngong eleminten

en: Entry Featured Image
fy: Yngong Featured ôfbylding

en: Entry Meta
fy: Yngong Meta

en: Entry Title
fy: Yngong titel

en: Error 404
fy: Flater 404

en: Excerpt
fy: Uttreksel

en: Excerpt Length
fy: Uttreksel lingte

en: Exclude Categories from Blog page
fy: Kategoryen útslute fan 'e blogpagina

en: Exclusive Content, Deals & Offers
fy: Eksklusive ynhâld, oanbiedingen en oanbiedingen

en: Exclusive Widgets
fy: Eksklusive widgets

en: Extra Bold: 800
fy: Ekstra fet: 800

en: Facebook Link
fy: Facebook-keppeling

en: Feature Section
fy: Funksje seksje

en: Feature Title
fy: Funksje Titel

en: Featured Content
fy: Featured ynhâld

en: Featured Image
fy: Featured ôfbylding

en: Features
fy: Funksjes

en: Feedback
fy: Tebekwurd

en: Flat
fy: Flet

en: Focal Length:
fy: Fokale lingte:

en: Font Color
fy: Lettertype kleur

en: Font Size
fy: Letter grutte

en: Font Style
fy: Lettertype

en: Footer Bar
fy: Fuotbalke

en: Footer Options
fy: Footer-opsjes

en: Form Builder
fy: Form Bouwer

en: Form Inputs
fy: Formulier yngongen

en: Free
fy: Frij

en: Free Vs Pro
fy: Fergese Vs Pro

en: Full Size:
fy: Folsleine grutte:

en: Full Width
fy: Folsleine breedte

en: Full Width Footer
fy: Footer foar folsleine breedte

en: Full Width Header
fy: Folsleine breedte koptekst

en: Full Width Main Navigation
fy: Haadnavigaasje foar folsleine breedte

en: Full Width Page (no sidebar)
fy: Pagina mei folsleine breedte (gjin sydbalke)

en: Fully Customizable
fy: Folslein oanpasber

en: Gallery Sidebar
fy: Galerij sydbalke

en: General Text
fy: Algemiene tekst

en: General Typography
fy: Algemiene typografy

en: Get Started
fy: Begjinne

en: Get access to even more powerful features that will help you build a beautiful fast and responsive website in no time at all.
fy: Krij tagong ta noch krêftiger funksjes dy't jo sille helpe om in prachtige rappe en responsive webside te bouwen yn gjin tiid.

en: Get access to exclusive WordPress content, deals & offers
fy: Krij tagong ta eksklusive WordPress-ynhâld, deals en oanbiedingen

en: Get the PRO version!
fy: Krij de PRO-ferzje!

en: Go
fy: Rinne

en: Google Fonts
fy: Google Lettertypen

en: GooglePlus Link
fy: GooglePlus-keppeling

en: Gutenberg Fullwidth No title
fy: Gutenberg Fullwidth Gjin titel

en: HAPPINESS
fy: LOK

en: Have questions? Get in touch with us. We'll be happy to help
fy: Fragen hawwe? Nim kontakt mei ús op. Wy helpe jo graach

en: Header
fy: Koptekst

en: Header Elements
fy: Header-eleminten

en: Header Layout
fy: Koptekst yndieling

en: Header Menu
fy: Koptekstmenu

en: Header Menu Options
fy: Opsjes foar koptekstmenu

en: Header Options
fy: Opsjes foar kopteksten

en: Heading 1 (H1)
fy: Haad 1 (H1)

en: Heading 1 (H1) Color
fy: Haad 1 (H1) Kleur

en: Heading 2 (H2)
fy: Haad 2 (H2)

en: Heading 2 (H2) Color
fy: Haad 2 (H2) Kleur

en: Heading 3 (H3)
fy: Haad 3 (H3)

en: Heading 3 (H3) Color
fy: Haad 3 (H3) Kleur

en: Heading 4 (H4)
fy: Haad 4 (H4)

en: Heading 4 (H4) Color
fy: Haad 4 (H4) Kleur

en: Heading 5 (H5)
fy: Haad 5 (H5)

en: Heading 5 (H5) Color
fy: Haad 5 (H5) Kleur

en: Heading 6 (H6)
fy: Haad 6 (H6)

en: Heading 6 (H6) Color
fy: Haad 6 (H6) Kleur

en: Headline
fy: Kop

en: Hero Area
fy: Hero-gebiet

en: Hi! Thanks for using the Responsive theme. Can you please do us a favor and give us a 5-star rating? Your feedback keeps us motivated and helps us grow the Responsive community.
fy: Hoi! Betanke foar it gebrûk fan it Responsive tema. Kinsto asjebleaft ús in foardiel dwaan en ús in 5-stjerrenwurdearring jaan? Jo feedback hâldt ús motivearre en helpt ús de Responsive mienskip te groeien.

en: Hide Site Title
fy: Sitertitel ferbergje

en: Hide Tagline
fy: Tagline ferbergje

en: Home
fy: Thús

en: Home Widget 1
fy: Thús Widget 1

en: Home Widget 2
fy: Thús Widget 2

en: Home Widget 3
fy: Thús Widget 3

en: Horizontal
fy: Horizontaal

en: Hover Color
fy: Hoverkleur

en: Hover Text Color
fy: Tekstkleur bewarje

en: IS A WARM CUP
fy: IS E WARME KUPP

en: If you like <strong>Responsive Theme</strong> please leave us a %s rating. It takes a minute and helps a lot. Thanks in advance!
fy: As jo leuk binne mei <strong>Responsive Theme</strong> , lit ús dan in%s wurdearring jaan. It duorret in minút en helpt in protte. Alfêst tank!

en: Image Information
fy: Ofbyldingsynformaasje

en: Import a website template(FREE)
fy: In webside-sjabloan ymportearje (FERGESE)

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
fy: Wichtich: Net alle lettertypen stypje elk lettertype-gewicht.

en: In Header
fy: Yn koptekst

en: Inherit
fy: Inerit

en: Inline logo & Site Title
fy: Inline logo & Sitetitel

en: Input Fields
fy: Ynfierfjilden

en: Inputs
fy: Ynputen

en: Install Responsive Add-ons to get ready-to-use website templates that can be imported with one click.
fy: Ynstallearje responsive tafoegings om klear te brûken webside sjabloanen dy't mei ien klik kinne ymporteare.

en: Install and activate &raquo;
fy: Ynstallearje en aktivearje »

en: Interactive Sliders and Carousels
fy: Ynteraktive sliders en karousels

en: Internal Server Error [500]
fy: Ynterne serverflater [500]

en: Italic
fy: Kursyf

en: Join Facebook Group &raquo;
fy: Doch mei oan Facebook-groep »

en: Label Color
fy: Etiketkleur

en: Layout
fy: Opmaak

en: Learn More &raquo;
fy: Lear mear "

en: Left
fy: Links

en: Left Sidebar
fy: Links sydbalke

en: Letter Spacing (px)
fy: Letter Spaasjes (px)

en: Light: 200
fy: Ljocht: 200

en: Limited Options
fy: Beheinde opsjes

en: Line Height
fy: Line Hichte

en: Link
fy: Skeakel

en: Link Color
fy: Ferbine kleur

en: Link Hover Color
fy: Keppelje hoverkleur

en: Link values together
fy: Link wearden tegearre

en: LinkedIn Link
fy: LinkedIn-keppeling

en: Links
fy: Keppelings

en: Links Color
fy: Ferwizings Kleur

en: Links Hover Color
fy: Links Hover kleur

en: List View
fy: List werjefte

en: Logo Padding (px)
fy: Logo padding (px)

en: Lowercase
fy: Lytse letters

en: Main Content Width (%)
fy: Breedte fan haadynhâld (%)

en: Main Menu
fy: Haadmenu

en: Main Navigation
fy: Haadnavigaasje

en: Main Sidebar
fy: Haad sydbalke

en: Medium: 500
fy: Gemiddeld: 500

en: Meet the Responsive Power-users. Say hello, ask questions, give feedback, and help each other
fy: Moetsje de Responsive Power-brûkers. Sis hallo, stelle fragen, jouw feedback en help inoar

en: Member designation
fy: Lid oantsjutting

en: Menu Item Link Color
fy: Menu-item Link kleur

en: Menu Item Link Hover Color
fy: Menu-item keppeling hover kleur

en: Menu Toggle Background Color
fy: Menu Eftergrûnkleur wikselje

en: Menu Toggle Color
fy: Menu Skeakelje kleur

en: Meta Alignment
fy: Meta alignment

en: Meta Elements
fy: Meta-eleminten

en: Meta Separator
fy: Meta-skieding

en: Meta Text Color
fy: Metatekstkleur

en: Mobile Friendly
fy: Mobile freonlik

en: Name
fy: Namme

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
fy: Grut

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
fy: Grutter

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
fy: Regelmjittich

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
fy: Lyts

en: Need help? Just raise a support ticket to get priority email support
fy: Help nedich hawwe? Rôp gewoan in stipepaartsje om prioriteit e-poststipe te krijen

en: Newer comments &#8250;
fy: Nijere reaksjes >

en: Newer posts &#8250;
fy: Nijere berjochten ›

en: Next
fy: Folgjende

en: Next Post is
fy: Folgjende Post is

en: No Comments
fy: Gjin kommentaar

en: No Sidebar
fy: Gjin sydbalke

en: None
fy: Gjin

en: Normal
fy: Normaal

en: Normal: 400
fy: Normaal: 400

en: Not connect. Verify Network.
fy: Net ferbine. Ferifiearje netwurk.

en: Number of Columns
fy: Oantal kolommen

en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
fy: Ien opmerking oer “%1$s”

en: Optimized for speed, loads in under 2 seconds
fy: Optimalisearre foar snelheid, laden yn minder dan 2 sekonden

en: Overrides the WordPress front page option
fy: Oerskriuwt de opsje fan WordPress foarpagina

en: Page
fy: Side

en: Page %s
fy: Side%s

en: Page Content
fy: Sideynhâld

en: Page Elements
fy: Side eleminten

en: Page Featured Image
fy: Ofbylde side

en: Page Options
fy: Sideopsjes

en: Page Title
fy: Side titel

en: Pages:
fy: Siden:

en: Paste your shortcode, video or image source
fy: Plak jo koarte koade, fideo as ôfbyldingsboarne

en: Permalink to %s
fy: Permalink nei%s

en: Phone no
fy: Telefoannûmer

en: Pings&#47;Trackbacks
fy: Pings / Trackbacks

en: Please choose the post categories that should not be displayed on the blog page
fy: Kies asjebleaft de postkategoryen dy't net moatte wurde werjûn op 'e blogside

en: Portfolio and Post Layouts
fy: Portefúlje- en postyndielingen

en: Post Content
fy: Pleats ynhâld

en: Post Elements
fy: Posteleminten

en: Post Featured Image
fy: Pleatst ôfbylding

en: Post Title
fy: Posttitel

en: Posted in %s
fy: Pleatst yn%s

en: Posted on
fy: Pleatst op

en: Posts tagged %s
fy: Posts tagged%s

en: Previous
fy: Foarige

en: Previous Post is
fy: Foarige post is

en: Price
fy: Priis

en: Price Color
fy: Priis Kleur

en: Pricing Tables
fy: Priistafels

en: Private Priority Email Support
fy: E-post stipe foar privee prioriteit

en: Private, Priority Support
fy: Privee, prioriteit stipe

en: Product Catalog Options
fy: Opsjes foar produktkatalogen

en: Product Elements
fy: Produkt eleminten

en: Product Options
fy: Produkt opsjes

en: Quick Start:
fy: Flugge start:

en: Rating
fy: Beoardieling

en: Rating Color
fy: Wurdearringskleur

en: Ratings
fy: Wurdearrings

en: Read More Text
fy: Lês mear tekst

en: Read More Type
fy: Lês mear Type

en: Read more &#8250;
fy: Lês mear >

en: Read more &raquo;
fy: Lês mear "

en: Ready-to-use Elementor page builder and Gutenberg website templates
fy: Klear te brûken Elementor pagina-bouwer en Gutenberg-webside sjabloanen

en: Ready-to-use Website Templates
fy: Klearebare webside-sjabloanen

en: Recommended Plugins
fy: Oanbefellende plugins

en: Request Support &raquo;
fy: Support oanfreegje »

en: Requested JSON parse failed
fy: Oanfrege JSON-parse mislearre

en: Requested page not found. [404]
fy: Oanfrege pagina net fûn. [404]

en: Responsive
fy: Responsyf

en: Responsive Options
fy: Responsive opsjes

en: Right
fy: Rjochts

en: Right Sidebar
fy: Rjochter sydbalke

en: Sale % Value
fy: Ferkeap% wearde

en: Sale Bubble Style
fy: Ferkeap Bubble Style

en: Sale Notification
fy: Notifikaasje fan ferkeap

en: Sale!
fy: Ferkeap!

en: Scripts
fy: Skripts

en: Scroll to Top
fy: Rôlje nei Top

en: Search for:
fy: Sykje om:

en: Search here &hellip;
fy: Sykje hjir ...

en: Search results for: %s
fy: Sykresultaten foar:<ph id="mtc_1" equiv-text="base64:JXM="/>

en: Select Post
fy: Selektearje post

en: Select post for feature 1
fy: Selektearje post foar funksje 1

en: Select post for feature 2
fy: Selektearje post foar funksje 2

en: Select post for feature 3
fy: Selektearje post foar funksje 3

en: Select post for team member1
fy: Selektearje post foar teamlid1

en: Select post for team member2
fy: Selektearje post foar teamlid2

en: Select post for team member3
fy: Selektearje post foar teamlid3

en: Shop Elements
fy: Winkel-eleminten

en: Shop Options
fy: Winkelopsjes

en: Shop Product
fy: Winkel produkt

en: Short Description
fy: koarte beskriuwing

en: Shutter:
fy: Sluter:

en: Sidebar
fy: Sydbalke

en: Sidebar Menu Alignment
fy: Align fan sydbalke

en: Sidebar Options
fy: Opsjes foar sydbalke

en: Sidebar Position
fy: Posysje fan sydbalke

en: Sidebar/Content
fy: Sidebar / ynhâld

en: Single Blog Post
fy: Ien blogpost

en: Single Product Options
fy: Opsjes foar ien produkt

en: Single Product Structure
fy: Struktuer fan ien produkt

en: Site Branding
fy: Site branding

en: Site Content Padding (px)
fy: Padding fan side-ynhâld (px)

en: Site Tagline
fy: Side Tagline

en: Site Tagline Color
fy: Kleur fan side tagline

en: Site Title
fy: Sidetitel

en: Site Title Color
fy: Kleur fan side titel

en: Site Title Hover Color
fy: Sitertitel Hoverkleur

en: Slider, portfolio, pricing tables, WooCommerce widgets etc
fy: Slider, portfolio, prizenstabellen, WooCommerce widgets ensfh

en: Social Links
fy: Sosjale links

en: Space Around
fy: Romte rûnom

en: Spread
fy: Ferspriede

en: Square
fy: Fjouwerkant

en: Standard Fonts
fy: Standert lettertypen

en: Stretched
fy: Gestrekt

en: StumbleUpon
fy: Tsjinoan rinne

en: Style
fy: Styl

en: Sub Menu Background Color
fy: Submenu Eftergrûnkleur

en: Sub Menu Item Link Color
fy: Submenu item keppeling kleur

en: Sub Menu Item Link Hover Color
fy: Submenu item keppeling hover kleur

en: Subheadline
fy: Underkop

en: Submit Review &raquo;
fy: Submit Review »

en: Support
fy: Stypje

en: Tagged with:
fy: Tagge mei:

en: Team
fy: Ploech

en: Team Section
fy: Team seksje

en: Team Section Options
fy: Opsjes foar team seksje

en: Team Title
fy: Team Titel

en: Testimonial Section
fy: Testimonial seksje

en: Testimonial Title
fy: Testimonial titel

en: Text Transform
fy: Teksttransformearje

en: Text color
fy: Tekstkleur

en: Thanks :)
fy: Tank :)

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the client testimonials. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
fy: De featured ôfbylding, titel en ynhâld fan 'e berjochten sille wurde brûkt om tsjûgenissen fan' e kliïnt te werjaan. Oanbefellende ôfbyldingsgrutte foar de featured ôfbyldings: 178 x 178px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the feature. Recommended image size for the featured images: 130 x 130px
fy: De featured ôfbylding, titel en ynhâld fan 'e berjochten sille wurde brûkt om de funksje te werjaan. Oanbefellende ôfbyldingsgrutte foar de featured ôfbyldings: 130 x 130px

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the team member. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
fy: De featured ôfbylding, titel en ynhâld fan 'e berjochten sille wurde brûkt om it teamlid te werjaan. Oanbefellende ôfbyldingsgrutte foar de featured ôfbyldings: 178 x 178px

en: Theme Options
fy: Tema opsjes

en: Thin: 100
fy: Tinne: 100

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
fy: Dit is jo earste widget foar thús widget. Om te bewurkjen, gean dan nei Uterlik> Widgets en kies de 6e widget fanôf de top yn gebiet 6 mei de namme Home-widget 1. Titel is ek ek te behearjen fan widgets.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
fy: Dit is jo twadde widget widget. Om te bewurkjen, gean dan nei Utsein> Widgets en kies de 7e widget fanôf de top yn gebiet 7 mei de namme Home Widget 2. Titel is ek ek behearber fan widgets.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
fy: Dit is jo tredde widget foar thús widget. Om te bewurkjen, gean dan nei Utsein> Widgets en kies 8ste widget fanôf de top yn gebiet 8 mei de namme Home Widget 3. Titel is ek behearber fan widgets.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fy: Dizze post is wachtwurd beskerme. Fier it wachtwurd yn om eventuele opmerkings te besjen.

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
fy: Dizze sydbalke sil brûkt wurde op pagina's Produkt argyf, winkelkar, kassa en myn akkount.

en: Time out error
fy: Time-out flater

en: Title
fy: Titel

en: Title Color
fy: Titelkleur

en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
fy: Om tagong te krijen ta in winkeldiel, ynstallearje en konfigurearje%1$s.

en: To use this post for front page's team section, please enter below details:
fy: Om dizze post te brûken foar it teamdiel fan 'e foarside, folje dan ûndersteande details yn:

en: Transparent Header
fy: Transparante koptekst

en: Twitter Link
fy: Twitter-keppeling

en: Typography
fy: Typografy

en: Uncaught Error
fy: Net opnaam flater

en: Update blog layout
fy: Bywurkje fan blog

en: Update page layout
fy: Sideplay bywurkje

en: Upgrade To Pro
fy: Opwurdearje nei professional

en: Upload logo & site icon
fy: Upload logo & side-ikoan

en: Uppercase
fy: Hoofdletter

en: Using the customizer options for layout, fonts & colors
fy: Mei de oanpaste opsjes brûke foar yndieling, lettertypen en kleuren

en: Vertical
fy: Fertikaal

en: View PRO Features
fy: Besjoch PRO-funksjes

en: View all posts by %s
fy: Besjoch alle berjochten fan%s

en: Website
fy: Webside

en: Widgets Position
fy: Widgets Posysje

en: Width
fy: Breedte

en: WooCommerce Sidebar
fy: WooCommerce sydbalke

en: You can add: px-em-%
fy: Jo kinne tafoegje: px-em-%

en: You can put Contact Form 7 shortcode here.
fy: Jo kinne hjir koarte kontaktformulier 7 pleatse.

en: Your search for %s did not match any entries.
fy: Jo sykjen nei%s kaam net oerien mei alle ynstjoeringen.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
fy: Jo titel, ûndertitel en dizze ynhâld is bewurkber út Tema-opsje. Knop oproppe ta aksje en de bestimmingslink derfan. Ofbylding oan jo rjochterkant kin in ôfbylding wêze of sels YouTube-fideo as jo wolle.

en: center
fy: sintrum

[ctx: comments title]
en: %1$s Comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
fy[0]: %1$s Opmerking oer “%2$s”
fy[1]: %1$s Opmerkings oer “%2$s”

en: team
fy: ploech
