Responsive 4.2.2 - en to he_IL translation catalogue (528 entries)

en: Activating
he_IL: מפעיל...

en: Not connect. Verify Network.
he_IL: לא להתחבר. אמת את הרשת.

en: Requested page not found. [404]
he_IL: הדף המבוקש לא נמצא. [404]

en: Internal Server Error [500]
he_IL: שגיאת שרת פנימית

en: Requested JSON parse failed
he_IL: ניתוח JSON המבוקש נכשל

en: Time out error
he_IL: שגיאת פסק זמן

en: Ajax request aborted
he_IL: הבקשה בוטלה

en: Uncaught Error
he_IL: שגיאה שלא נלכדה

en: Install and activate &raquo;
he_IL: התקן והפעל »

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Deactivate
he_IL: בטל

en: Jetpack Portfolio
he_IL: תיק Jetpack

en: Features
he_IL: תכונות

en: Free
he_IL: חינם

en: Pro
he_IL: פרו

en: Mobile Friendly
he_IL: ידידותית לנייד

en: Slider, portfolio, pricing tables, WooCommerce widgets etc
he_IL: סליידר, תיק עבודות, טבלאות תמחור, ווידג'טים של WooCommerce וכו '

en: Blazing Fast Speed
he_IL: מהירות מהבהבת

en: Optimized for speed, loads in under 2 seconds
he_IL: אופטימיזציה למהירות, עומסת תוך פחות משתי שניות

en: Fully Customizable
he_IL: ניתן להתאמה אישית מלאה

en: Using the customizer options for layout, fonts & colors
he_IL: שימוש באפשרויות ההתאמה האישית לפריסה, גופנים וצבעים

en: Limited Options
he_IL: אפשרויות מוגבלות

en: Ready-to-use Website Templates
he_IL: תבניות אתר מוכנות לשימוש

en: Ready-to-use Elementor page builder and Gutenberg website templates
he_IL: בונה דפים של Elementor מוכן לשימוש ותבניות אתר של גוטנברג

en: 30+
he_IL: 30

en: Exclusive Widgets
he_IL: ווידג'טים בלעדיים

en: Exclusive Content, Deals & Offers
he_IL: תוכן בלעדי, מבצעים ומבצעים

en: Get access to exclusive WordPress content, deals & offers
he_IL: קבל גישה לתכני וורדפרס בלעדיים, מבצעים ומבצעים

en: Private Priority Email Support
he_IL: תמיכה בדוא"ל בעדיפות פרטית

en: Need help? Just raise a support ticket to get priority email support
he_IL: זקוק לעזרה? פשוט העלה כרטיס תמיכה כדי לקבל תמיכה עדיפה בדוא"ל

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Responsive
he_IL: רספונסיבי

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: פוסט זה מוגן בסיסמה. לצפייה בתוכן הכנס את הסיסמה.

note: translators: 1: title.
en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
he_IL: תגובה אחת על "%1$s"

en: &#8249; Older comments
he_IL: תגובות ישנות יותר

en: Newer comments &#8250;
he_IL: תגובות חדשות יותר

en: Pings&#47;Trackbacks
he_IL: Pings / Trackbacks

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
he_IL: שם

en: E-mail
he_IL: אימייל

en: Website
he_IL: אתר

en: Button Color
he_IL: צבע כפתור

en: Button Hover Color
he_IL: צבע רקע בריחוף מעל הכפתור

en: Button Hover Text Color
he_IL: צבע טקסט ריחוף בלחצן

en: Button Text Color
he_IL: צבע טקסט של הכפתור

en: Text color
he_IL: צבע טקסט

en: Container Background Color
he_IL: מיכל צבע רקע

en: Responsive Options
he_IL: אפשרויות התאמה (רספונסיבי)

en: Get Started
he_IL: התחל

en: Free Vs Pro
he_IL: חינם נגד Pro

en: Import a website template(FREE)
he_IL: ייבא תבנית אתר (בחינם)

en: Install Responsive Add-ons to get ready-to-use website templates that can be imported with one click.
he_IL: התקן תוספות רספונסיביות כדי לקבל תבניות אתר מוכנות לשימוש שניתן לייבא בלחיצה אחת.

en: Learn More &raquo;
he_IL: למד עוד "

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Have questions? Get in touch with us. We'll be happy to help
he_IL: יש שאלות? צור עימנו קשר. נשמח לעזור

en: Request Support &raquo;
he_IL: בקש תמיכה »

note: translators: %1$s: Responsive Support link.
en: Change site layout
he_IL: שנה את פריסת האתר

en: Customize fonts/typography
he_IL: התאם אישית גופנים / טיפוגרפיה

en: Upload logo & site icon
he_IL: העלה לוגו וסמל אתר

en: Add/edit navigation menu
he_IL: הוסף / ערוך תפריט ניווט

en: Customize header options
he_IL: התאם אישית את אפשרויות הכותרת

en: Customize footer options
he_IL: התאם אישית את אפשרויות הכותרת התחתונה

en: Update blog layout
he_IL: עדכן את פריסת הבלוג

en: Update page layout
he_IL: עדכן את פריסת העמודים

en: Quick Start:
he_IL: התחלה מהירה

en: Community
he_IL: קהילה

en: Meet the Responsive Power-users. Say hello, ask questions, give feedback, and help each other
he_IL: הכירו את משתמשי הכוח המגיבים. תגיד שלום, שאל שאלות, תן משוב ועזור זה לזה

en: Join Facebook Group &raquo;
he_IL: הצטרף לקבוצת הפייסבוק »

en: Feedback
he_IL: משוב

en: Hi! Thanks for using the Responsive theme. Can you please do us a favor and give us a 5-star rating? Your feedback keeps us motivated and helps us grow the Responsive community.
he_IL: היי! תודה שהשתמשת בנושא התגובה. האם אתה יכול בבקשה לעשות לנו טובה ולתת לנו דירוג של 5 כוכבים? המשוב שלך שומר עלינו מוטיבציה ועוזר לנו לגדל את הקהילה המגיבה.

en: Submit Review &raquo;
he_IL: הגיש ביקורת »

en: Blazing Fast, mobile-friendly, fully-customizable WordPress theme.
he_IL: בוערת נושא וורדפרס מהיר, ידידותי לנייד, הניתן להתאמה אישית לחלוטין.

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: WooCommerce Sidebar
he_IL: סרגל צד ווקומרס

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
he_IL: סרגל צד זה ישמש בדפי ארכיון המוצרים, עגלה, קופה ודפי החשבון שלי.

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Cart Buttons
he_IL: כפתורים

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button Text
he_IL: טקסט כפתור

en: Button Hover
he_IL: ריחוף על הכפתור

en: Button Hover Text
he_IL: טקסט לחצן העכבר

en: Checkout Button
he_IL: כפתור התשלום

en: Layouts
he_IL: פריסות

en: Main Content Width (%)
he_IL: רוחב התוכן

en: Enable Cross-sells
he_IL: הפעל מכירות צולבות

en: Cart Icon Visibility
he_IL: נראות הצלמית [icon]

en: Display On All Devices
he_IL: תצוגה בכל המכשירים

en: Disabled On All Devices
he_IL: מושבת בכל המכשירים

en: Product Catalog Options
he_IL: אפשרויות קטלוג מוצרים

en: Shop Options
he_IL: אפשרויות חנות

en: Product Options
he_IL: אפשרויות מוצר

en: Single Product Options
he_IL: אפשרויות מוצר יחיד

en: Cart Options
he_IL: אפשרויות

en: Rating Color
he_IL: צבע דירוג

en: Price Color
he_IL: צבע המחיר

en: Add To Cart Buttons
he_IL: הוסף לסל כפתורי

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Sidebar Position
he_IL: מיקום סרגל צידי

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צדדי ימני

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צדדי שמאלי

en: No Sidebar
he_IL: ללא סיידבר

en: Shop Product
he_IL: מוצר

en: Catalog View
he_IL: תצוגת קטלוג

en: Grid View
he_IL: תצוגת רשת

en: List View
he_IL: תצוגת רשימה

en: Content Aligmnment
he_IL: Almmnment תוכן

en: Center
he_IL: מרכז

en: Left
he_IL: שמאל

en: Right
he_IL: ימין

en: Shop Elements
he_IL: אלמנטים בחנות

en: Sale Notification
he_IL: הודעה על מכירה

en: None
he_IL: ללא

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Custom String
he_IL: מחרוזת בהתאמה אישית

en: Sale % Value
he_IL: ערך% מכירה

en: Sale Bubble Style
he_IL: סגנון בועה למכירה

en: Circle
he_IL: עיגול

en: Circle Outline
he_IL: מתאר מעגל

en: Square
he_IL: מרובע

en: Square Outline
he_IL: מתאר מרובע

en: Product Elements
he_IL: אלמנטים של מוצר

en: Gallery Layout
he_IL: פריסת גלריה

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Single Product Structure
he_IL: מבנה מוצר יחיד

en: Cart
he_IL: סל קניות

en: Link values together
he_IL: קשר ערכים יחד

en: Top
he_IL: עליון

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Inherit
he_IL: בירושה

en: Thin: 100
he_IL: דק 100

en: Light: 200
he_IL: קל: 200

en: Book: 300
he_IL: ספר 300

en: Normal: 400
he_IL: רגיל 400

en: Medium: 500
he_IL: בינוני 500

en: Semibold: 600
he_IL: חצי מודגש: 600

en: Bold: 700
he_IL: מודגש 700

en: Extra Bold: 800
he_IL: אקסטרא מודגש 800

en: Black: 900
he_IL: שחור: 900

en: Arial, Helvetica, sans-serif
he_IL: אריאל, הלווטיקה, סאנס-סריף

en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים אישית

en: Standard Fonts
he_IL: גופנים רגילים

en: Google Fonts
he_IL: פונטי גוגל

en: View PRO Features
he_IL: תכונות Pro

en: Pro Ready Sites
he_IL: אתרים מוכנים למקצוענים

en: Form Builder
he_IL: בונה טפסים

en: Interactive Sliders and Carousels
he_IL: מחוונים וקרוסלות אינטראקטיביות

en: Pricing Tables
he_IL: טבלאות מחירים

en: Portfolio and Post Layouts
he_IL: פריסות תיקים ופוסטים

en: Private, Priority Support
he_IL: תמיכה פרטית, עדיפות

en: Get the PRO version!
he_IL: קבלו את גרסת ה- PRO!

en: CSS Styles
he_IL: סגנונות CSS

en: Custom CSS Styles
he_IL: סגנונות CSS מותאמים אישית

en: Gradient
he_IL: מעבר צבע (Gradient)

en: Flat
he_IL: שטוח

en: Choose Post
he_IL: בחירת פוסט

en: Title
he_IL: כותרת

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Meta
he_IL: מטא

en: Content
he_IL: תוכן

en: Site Branding
he_IL: מיתוג אתרים

en: Main Navigation
he_IL: ניווט ראשי

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Price
he_IL: מחיר

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Add to Cart
he_IL: הוסף לסל

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Ratings
he_IL: דירוגים

en: Read more &raquo;
he_IL: קרא עוד "

en: Read More &raquo;
he_IL:  קרא עוד &raquo;

en: Entry Elements
he_IL: אלמנטים בכניסה

en: Entry Featured Image
he_IL: תמונה ראשית בכניסה

en: Style
he_IL: עיצוב

en: Stretched
he_IL: מתוח

en: Alignment
he_IL: יישור

en: center
he_IL: מרכז

en: Entry Title
he_IL: כותרת הפוסט

en: Entry Meta
he_IL: כניסה

en: Meta Elements
he_IL: אלמנטים מטא

en: Author
he_IL: מחבר

en: Date
he_IL: תאריך

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Meta Separator
he_IL: מפריד מטה

en: Meta Alignment
he_IL: יישור

en: Entry Content
he_IL: תוכן כניסה

en: Content Type
he_IL: סוג התוכן

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Content Alignment
he_IL: יישור תוכן

en: Excerpt Length
he_IL: אורך תקציר

en: Read More Text
he_IL: טקסט להמשך קריאה

en: Read More Type
he_IL: קרא עוד

en: Link
he_IL: קישור

en: Content Header
he_IL: כותרת תוכן

en: Enable Blog Page Title
he_IL: אפשר כותרת עמוד בלוג

en: Blog Page Title
he_IL: כותרת דף הבלוג

en: Entry Columns
he_IL: עמודות כניסה

en: Enable Masonry Layout
he_IL: אפשר פריסת בנייה

en: Title Color
he_IL: צבע הכותרת

en: Description Color
he_IL: צבע התיאור

en: Breadcrumb Color
he_IL: צבע טקסט לסימני דרך

en: Disable breadcrumb list?
he_IL: האם להשבית את רשימת פירורי הלחם?

en: Breadcrumb Position
he_IL: מיקום פירור הלחם

en: Before Heading
he_IL: לפני הכותרת

en: After Heading
he_IL: אחרי הכותרת

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Breadcrumb
he_IL: פירורי לחם

en: Documentation
he_IL: תיעוד

note: translators: %1$s is Plugin Name
en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
he_IL: כדי לקבל גישה לקטע של חנות, התקן וקבע את התצורה של%1$s.

en: WooCommerce plugin
he_IL: תוסף WooCommerce

en: Recommended Plugins
he_IL: תוספים מומלצים

note: translators: Orbit Fox Companion
en: Get access to even more powerful features that will help you build a beautiful fast and responsive website in no time at all.
he_IL: קבל גישה לתכונות חזקות עוד יותר שיעזרו לך לבנות אתר מהיר וענה מהיר תוך זמן קצר.

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Links Color
he_IL: צבע קישורים

en: Links Hover Color
he_IL: צבע ריחוף מעל קישורים

en: Full Width Footer
he_IL: כותרת עליונה ברוחב מלא

en: Footer Widgets
he_IL: ווידג'טי הפוטר

en: Number of Columns
he_IL: מספר העמודות

en: Footer Bar
he_IL: סרגל תחתון

en: Copyright text
he_IL: טקסט לכתובת אתר זכויות יוצרים

en: Social Links
he_IL: קישורים חברתיים

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: LinkedIn
he_IL: לינקדאין

en: YouTube
he_IL: יוטיוב

en: RSS Feed
he_IL: פיד RSS

en: Instagram
he_IL: אינסטגרם

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Vimeo
he_IL: וימאו

en: Foursquare
he_IL: ‫  FourSquare

en: Email Address
he_IL: כתובת אימייל

en: Scripts
he_IL: סקריפטים

en: Embeds to footer.php
he_IL: מוטבע לתחתית footer.php

en: Border Color
he_IL: הגדרת הגבול (ב px)

en: Site Title Color
he_IL: צבע שם האתר

en: Site Title Hover Color
he_IL: צבע שם האתר בריחוף עכבר

en: Site Tagline Color
he_IL: צבע סלוגן האתר

en: Header Widget
he_IL: Header widget

en: Full Width Header
he_IL: כותרת רוחב מלאה

en: Inline logo & Site Title
he_IL: לוגו מוטבע וכותרת האתר

en: Header Elements
he_IL: רכיבי הכותרת

en: Header Layout
he_IL: פריסת הדר

en: Header Alignment
he_IL: יישור כותרות

en: Logo Padding (px)
he_IL: ריפוד לוגו (px)

en: Transparent Header
he_IL: Header שקופה (Transparent Header)

en: Enable on Complete Website
he_IL: אפשר באתר שלם

en: Site Content Padding (px)
he_IL: ריפוד תוכן לאתר (px)

en: Disable on 404, Search & Archives?
he_IL: להשבית ב- 404, חיפוש וארכיונים?

en: Disable on Blog page?
he_IL: להשבית בדף הבלוג?

en: Disable on Latest Posts Page?
he_IL: להשבית בדף ההודעות האחרונות?

en: Disable on Pages?
he_IL: להשבית בדפים?

en: Disable on Posts?
he_IL: להשבית בפוסטים?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
he_IL: להשבית בדפי מוצר של WooCommerce?

en: Header Widgets
he_IL: כותרת

en: Enable Header Widgets
he_IL: אפשר יישומוני כותרת

en: Widgets Position
he_IL: מיקום ווידג'טים

en: Above Header
he_IL: מעל הכותרת

en: In Header
he_IL: הכל בכותרת

en: Below Header
he_IL: מתחת לכותרת

en: Widgets Alignment
he_IL: יישור יישומונים

en: Spread
he_IL: ממרח

en: Space Around
he_IL: שטח סביב

en: Active Menu Background Color
he_IL: צבע רקע לטאב  פעיל

en: Menu Item Link Color
he_IL: צבע הקישור בתפריט

en: Menu Item Link Hover Color
he_IL: צבע קישור במעבר עכבר:

en: Sub Menu Background Color
he_IL: צבע הרקע של תפריט משנה

en: Sub Menu Item Link Color
he_IL: צבע קישור פריט בתפריט המשנה

en: Sub Menu Item Link Hover Color
he_IL: קישור פריט בתפריט המשנה לרחף צבע

en: Menu Toggle Background Color
he_IL: תפריט החלפת צבע רקע

en: Menu Toggle Color
he_IL: תפריט החלפת צבע

en: Full Width Main Navigation
he_IL: ניווט ראשי ברוחב מלא

en: Enable Mobile Menu
he_IL: אפשר תפריט נייד

en: Breakpoint
he_IL: נקודת עצירה

en: Dropdown
he_IL: רשימה נפתחת

en: FullScreen
he_IL: מסך מלא

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Sidebar Menu Alignment
he_IL: מוטבע לכותרת header.php

en: Embeds to header.php
he_IL: מוטבע לכותרת header.php

en: Site Title
he_IL: כותרת האתר

en: Site Tagline
he_IL: סלוגן האתר

en: Choose Category
he_IL: בחר טיסה או חוויה

en: Custom Home Page
he_IL: עמוד בית מותאם אישית

en: Enable Custom Front Page
he_IL: אפשר עמוד קדמי מותאם אישית

en: Overrides the WordPress front page option
he_IL: עוקף את אפשרות העמוד הקדמי של וורדפרס

en: Hero Area
he_IL: אזור הגיבורים

en: HAPPINESS
he_IL: שמחה

en: Headline
he_IL: כותרת גג

en: IS A WARM CUP
he_IL: כותרת משנה

en: Subheadline
he_IL: כותרת משנה

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
he_IL: הכותרת שלך, כותרת המשנה ותוכן זה ממש ניתנים לעריכה מתוך אפשרות הנושא. כפתור קריאה לפעולה וקישור היעד שלו גם כן. תמונה מצד ימין יכולה להיות תמונה או אפילו סרטון YouTube אם תרצו.

en: Content Area
he_IL: אזור תוכן

en: Disable Call to Action Button?
he_IL: להשבית את כפתור הקריאה לפעולה?

en: Call to Action (URL)
he_IL: URL קריאה לפעולה

en: Call to Action (Text)
he_IL: טקסט קריאה לפעולה

en: Call to Action Button Style
he_IL: לחצן קריאה לפעול

en: Featured Content
he_IL: תוכן נבחר

en: Paste your shortcode, video or image source
he_IL: הדבק את קוד הקיצור, הווידיאו או את מקור התמונה שלך

en: About Section
he_IL: אודות אזור

en: Enable About Section
he_IL: הפעל אודות החלק

en: About Box Title
he_IL: אודות כותרת התיבה

en: About Title
he_IL: אודות הכותרת

en: About Text
he_IL: אולה  גנשפט-כהן, מאמנת ומקור השראה, התחילה את דרכה בהתעמלות אומנותית מגיל 9 ומאז לומדת וחוקרת על גוף האדם והתנועה. מגיל 14 התחילה לאמן קבוצות התעמלות אומנותית, בשנת 2010 למדה להכיר את עולם הפילאטיס מכשירים ומאז מעמיקה ומעבירה לאחרים את דרך החיים שנקראת פילאטיס.

en: Enter url as http://www.example.com
he_IL: הזן כתובת אתר כ http://www.example.com

en: Feature Section
he_IL: סעיף תכונות

en: Enable Feature Section
he_IL: הפעל את סעיף התכונות

en: Feature Title
he_IL: שם פריט

en: Select post for feature 1
he_IL: בחר הודעה עבור תכונה 1

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the feature. Recommended image size for the featured images: 130 x 130px
he_IL: התמונה המוצגת, הכותרת והתוכן מהפוסטים ישמשו להצגת הפיצ'ר. גודל תמונה מומלץ לתמונות המוצגות: 130 על 130 פיקסלים

en: Select post for feature 2
he_IL: בחר הודעה עבור תכונה 2

en: Select post for feature 3
he_IL: בחר הודעה עבור תכונה 3

en: Testimonial Section
he_IL: אזור המלצות

en: Enable Testimonial Section
he_IL: אפשר סעיף המלצות

en: Testimonial
he_IL: המלצות

en: Testimonial Title
he_IL: כותרת המלצה

en: Select Post
he_IL: בחר פוסט

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the client testimonials. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
he_IL: התמונה, הכותרת והתוכן המוצג מהפוסטים ישמשו להצגת המלצות הלקוח. גודל תמונה מומלץ לתמונות המוצגות: 178 x 178 פיקסלים

en: Team Section
he_IL: אזור הצוות

en: Enable Team Section
he_IL: הפעל את מדור הצוות

en: team
he_IL: צוות

en: Team Title
he_IL: כותרת

en: Select post for team member1
he_IL: בחר הודעה עבור חבר צוות 1

en: The featured image, title and content from the posts will be used to display the team member. Recommended image size for the featured images: 178 x 178px
he_IL: התמונה, הכותרת והתוכן המוצג מהפוסטים ישמשו להצגת חבר הצוות. גודל תמונה מומלץ לתמונות המוצגות: 178 x 178 פיקסלים

en: Select post for team member2
he_IL: בחר הודעה עבור חבר הצוות2

en: Select post for team member3
he_IL: בחר הודעה עבור חבר הצוות3

en: Click to disable home page widgets
he_IL: לחץ כדי להשבית ווידג'טים של דף הבית

en: Contact Section
he_IL: מקטע צור קשר

en: Enable Contact Section
he_IL: הפעל את מדור הקשר

en: Contact Us
he_IL: צרו איתנו קשר

en: Contact section Title
he_IL: כותר הפניה

en: Contact subtitle
he_IL: כתובית ליצירת קשר

en: Contact section Subtitle
he_IL: כתוביות בקטע של יצירת קשר

en: Address
he_IL: כתובת

en: Email
he_IL: אימייל

en: Phone no
he_IL: טלפון

en: Contact form shortcode
he_IL: שורטקוד לטופס יצירת קשר

en: You can put Contact Form 7 shortcode here.
he_IL: אתה יכול להכניס את קוד המקור של טופס יצירת קשר 7

en: Page Elements
he_IL: אלמנטים עמוד

en: Post Elements
he_IL: רכיבי הודעה

en: Page Featured Image
he_IL: תמונה ספציפית

en: Page Title
he_IL: כותרת עמוד

en: Page Content
he_IL: תוכן העמוד

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות תבנית

en: Header Options
he_IL: אפשרויות האדר

en: Header
he_IL: כותרת

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Header Menu Options
he_IL: אפשרויות תפריט כותרות

en: Sidebar Options
he_IL: אפשרויות סרגל צידי

en: Footer
he_IL: פוטר

en: Footer Options
he_IL: אפשרויות פוטר

en: Blog / Archive
he_IL: בלוג / ארכיון

en: Blog Options
he_IL: אפשרויות בלוג

en: Blog Post
he_IL: פוסט בלוג

en: Single Blog Post
he_IL: הודעה בודדת בבלוג

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page Options
he_IL: אפשרויות דף

en: Post Featured Image
he_IL: תמונה ספציפית

en: Post Title
he_IL: כותרת פוסט

en: Post Meta
he_IL: מידע המטא של הפוסט

en: Post Content
he_IL: תוכן הפוסט

en: Backgrounds
he_IL: תמונות רקע

en: Box Background Color
he_IL: צבע רקע תיבה

en: Alternate Background Color
he_IL: צבע רקע חלופי

en: General Text
he_IL: כללי

en: Body Text Color
he_IL: צבע טקסט גוף

en: Heading 1 (H1) Color
he_IL: צבע כותרת 1 H1

en: Heading 2 (H2) Color
he_IL: צבע כותרת 2 H2

en: Heading 3 (H3) Color
he_IL: צבע כותרת 3 H3

en: Heading 4 (H4) Color
he_IL: צבע כותרת 4 H4

en: Heading 5 (H5) Color
he_IL: צבע כותרת 5 H5

en: Heading 6 (H6) Color
he_IL: צבע כותרת 6 H6

en: Meta Text Color
he_IL: צבע מטא-טקסט

en: Links
he_IL: קישורים

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Hover Color
he_IL: צבע קישור במעבר עכבר

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Color
he_IL: צבע

en: Hover Color
he_IL: צבע ריחוף

en: Hover Text Color
he_IL: צבע בריחוף

en: Hover Border Color
he_IL: צבע הריחוף מעל הגבול:

en: Inputs
he_IL: הזנת ערכים

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Label Color
he_IL: צבע התווית

en: Hide Site Title
he_IL: כותרת האתר

en: Hide Tagline
he_IL: הסתר את קו התייג

en: Width
he_IL: רוחב

en: Contained
he_IL: כלול

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Container Width (px)
he_IL: מיכל רוחב (px)

en: Boxed
he_IL: פריסת "קופסה" רוחב מוגדר

en: Content Boxed
he_IL: התוכן במסגרת

en: Box Padding (px)
he_IL: ריפוד תיבות (px)

en: Box Radius (px)
he_IL: רדיוס תיבה (px)

en: Padding (px)
he_IL: ריפוד עליון (ערך בפיקסלים)

en: Radius (px)
he_IL: רדיוס (px)

en: Border Width (px)
he_IL: רוחב גבול (px)

en: Form Inputs
he_IL: שדות טופס

en: Body
he_IL: גוף

en: Heading 1 (H1)
he_IL: כותרת H1

en: Heading 2 (H2)
he_IL: כותרת H2

en: Heading 3 (H3)
he_IL: כותרת H3

en: Heading 4 (H4)
he_IL: כותרת H4

en: Heading 5 (H5)
he_IL: כותרת H5

en: Heading 6 (H6)
he_IL: כותרת H6

en: Input Fields
he_IL: שדות קלט

en: Exclude Categories from Blog page
he_IL: אל תכלול קטגוריות מדף הבלוג

en: Please choose the post categories that should not be displayed on the blog page
he_IL: אנא בחרו בקטגוריות הפוסט שלא צריכות להיות מוצגות בדף הבלוג

en: General Typography
he_IL: טיפוגרפיה כללית

en: Font Family
he_IL: משפחת פונטים

en: Font Weight
he_IL: משקל פונט

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
he_IL: חשוב: לא כל הגופנים תומכים בכל משקל גופן.

en: Font Style
he_IL: סגנון הגופן

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Text Transform
he_IL: שינוי הטקסט

en: Capitalize
he_IL: אותיות ראשיות

en: Lowercase
he_IL: אותיות קטנות

en: Uppercase
he_IL: אותיות גדולות

en: Font Size
he_IL: גודל פונט

en: You can add: px-em-%
he_IL: אתה יכול להוסיף: px-em-%

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Letter Spacing (px)
he_IL: ריווח אותיות (px)

en: Font Color
he_IL: צבע גופן הכותרת

en: I already did
he_IL: כבר עשיתי,

note: translators: %s: link
en: Home
he_IL: דף הבית

note: translators: %s: Categories
en: Archive for %s
he_IL: ארכיון של %s

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:  %s

note: translators: %s: Post Pages
en: Posts tagged %s
he_IL: פוסטים שתויגו "<ph id="mtc_1" equiv-text="base64:JXM="/>"

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
he_IL: צפה בכל הרשומות  מאת %s

en: Error 404
he_IL: שגיאה 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: foursquare
he_IL: ריבוע

en: Read more &#8250;
he_IL: קרא עוד

en: Main Sidebar
he_IL: סיידבר ראשי

en: Area 1 - sidebar.php - Displays on Default, Blog, Blog Excerpt page templates
he_IL: אזור 1 - sidebar.php - מוצג בתבניות ברירת מחדל, בלוג, קטעי בלוג

en: Home Widget 1
he_IL: יישומון ביתי 1

en: Area 6 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
he_IL: אזור 6 - sidebar-home.php - מוצג בדף הבית

en: Home Widget 2
he_IL: יישומון ביתי 2

en: Area 7 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
he_IL: אזור 7 - sidebar-home.php - מוצג בדף הבית

en: Home Widget 3
he_IL: יישומון ביתי 3

en: Area 8 - sidebar-home.php - Displays on the Home Page
he_IL: אזור 8 - sidebar-home.php - מוצג בדף הבית

en: Gallery Sidebar
he_IL: סרגל הצד הגלריה

en: Area 9 - sidebar-gallery.php - Displays on the page after an image has been clicked in a Gallery
he_IL: אזור 9 - sidebar-gallery.php - מוצג בדף לאחר לחיצה על תמונה בגלריה

en: Colophon Widget
he_IL: יישומון קולופון

en: Area 10 - sidebar-colophon.php, 100% width Footer widgets
he_IL: אזור 10 - sidebar-colophon.php, רוחב 100% כותרות תחתונה

en: Area 11 - sidebar-top.php - Displays on the right of the header
he_IL: אזור 11 - sidebar-top.php - מוצג בצד ימין של הכותרת

en: Footer Widgets 1
he_IL: יישומונים בכותרת תחתונה 1

en: Area 12 - sidebar-footer.php
he_IL: אזור 12 - sidebar-footer.php

en: Footer Widgets 2
he_IL: יישומונים בכותרת תחתונה 2

en: Area 13 - sidebar-footer.php
he_IL: אזור 13 - sidebar-footer.php

en: Footer Widgets 3
he_IL: ווידג'טים של הסרגל התחתון

en: Area 14 - sidebar-footer.php
he_IL: אזור 14 - sidebar-footer.php

en: Footer Widgets 4
he_IL: ווידג'טים בפוטר

en: Area 15 - sidebar-footer.php
he_IL: אזור 15 - sidebar-footer.php

en: Call to Action
he_IL: קריאה לפעולה

en: Header Menu
he_IL: תפריט האדר

en: Footer Menu
he_IL: תפריט פוטר

en: Team Section Options
he_IL: אפשרויות מדור הצוות

en: To use this post for front page's team section, please enter below details:
he_IL: כדי להשתמש בפוסט זה עבור קטע הצוות של העמוד הראשון, אנא הכנס את הפרטים שלהלן:

en: Member designation
he_IL: ייעוד לחברים

en: Facebook Link
he_IL: קישור פייסבוק

en: Twitter Link
he_IL: קישור של טוויטר

en: GooglePlus Link
he_IL: קישור ל- GooglePlus

en: LinkedIn Link
he_IL: קישור לינקדאין

en: Posted on
he_IL: פורסם ב

en: By
he_IL: מאת

note: translators: %s: category list translators: %s posted in categories
en: Posted in %s
he_IL: קטגוריה %s

en: Upgrade To Pro
he_IL: שדרג ל-Pro

en: Content/Sidebar
he_IL: תוכן תפריט צד

en: Sidebar/Content
he_IL: סיידבר שמאל / תוכן

note: Template Name of the plugin/theme
en: Full Width Page (no sidebar)
he_IL: רוחב מלא (אין סרגל צדי)

en: Blog 2 Column
he_IL: טור בבלוג 2

en: Blog 3 Column
he_IL: 3 עמודים

en: Blog 4 Column
he_IL: 4 טורים

en: Scroll to Top
he_IL: גלול למעלה

en: Permalink to %s
he_IL: קישור קבוע אל %s

note: translators: %s Link to 5 star rating
en: If you like <strong>Responsive Theme</strong> please leave us a %s rating. It takes a minute and helps a lot. Thanks in advance!
he_IL: אם אתה אוהב <strong>Theme Responsive,</strong> אנא השאר לנו דירוג של%s. זה לוקח דקה ועוזר המון. תודה מראש!

en: Thanks :)
he_IL: תודה :)

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: &darr; Skip to Main Content
he_IL: ↓ דלג לתוכן ראשי

en: Previous
he_IL: הקודם

en: Next
he_IL: הבא

en: &#8249; Return to
he_IL: לחזור אל

en: No Comments
he_IL: אין תגובות

en: 1 Comment
he_IL: תגובה אחת

en: % Comments
he_IL: % תגובות

en: Tagged with:
he_IL: תגיות :

en: <span class="post-edit">Edit</span>
he_IL: <span class="post-edit">ערוך</span>

en: &#8249; Older posts
he_IL: מאמרים קודמים

en: Newer posts &#8250;
he_IL: פוסטים חדשים

note: translators: %s search term
en: Your search for %s did not match any entries.
he_IL: לא נמצא.

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
he_IL: זה הזוי לפגוש אותך פה.

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
he_IL: אל תיבהל, אנו עוברים את זה ביחד. בואו לחקור את האפשרויות שלנו כאן.

en: &larr; Home
he_IL: ← דף הבית

en: Team
he_IL: צוות

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
he_IL: מאת

note: translators: 1: class, 2: date
en: Posted on
he_IL: פורסם בתאריך

en: 0 Comments
he_IL: 0 תגובות

en:  &copy;
he_IL: ©

en:  | Powered by Responsive Theme
he_IL: | מופעל על ידי נושא רספונסיבי

en: Menu
he_IL: תפריט

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
he_IL: המשך קריאה<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: About
he_IL: אודות

en: Previous Post is
he_IL: המאמר הקודם

en: Next Post is
he_IL: המאמר הבא

en: Search for:
he_IL: חיפוש עבור:

en: Search here &hellip;
he_IL: חפש כאן ...

en: Go
he_IL: עבור

en: Image Information
he_IL: מאפייני התמונה

en: Full Size:
he_IL: גודל מלא

en: Aperture: f&#47;
he_IL: צמצם: f /

en: Focal Length:
he_IL: On a camera

en: mm
he_IL: מ"מ

en: ISO:
he_IL: ISO

en: Shutter:
he_IL: תריס:

en: sec
he_IL: שניות

en: Camera:
he_IL: Length in millimeters

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
he_IL: זוהי תיבת הווידג'ט הביתית הראשונה שלך. לעריכה אנא עברו למראה> ווידג'טים ובחרו יישומון 6 מלמעלה באזור 6 שנקרא יישומון ביתי 1. הכותרת ניתנת לניהול גם מהווידג'טים.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
he_IL: זו תיבת הווידג'ט הביתית השנייה שלך. לעריכה אנא עבור למראה> ווידג'טים ובחר יישומון 7 מלמעלה באזור 7 שנקרא יישומון ביתי 2. הכותרת ניתנת לניהול גם מהווידג'טים.

en: Interdum
he_IL: אינטרדום

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
he_IL: זוהי תיבת הווידג'ט הביתית השלישית שלך. לעריכה אנא היכנסו למראה> ווידג'טים ובחרו יישומון 8 מלמעלה באזור 8 שנקרא יישומון ביתי 3. הכותרת ניתנת לניהול גם מהווידג'טים.

note: Template Name of the plugin/theme
en: Gutenberg Fullwidth No title
he_IL: גוטנברג רוחב מלא אין כותרת

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
he_IL: קטן

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
he_IL: רגיל

[ctx: Short name of the regular font size in the block editor.]
en: M
he_IL: ב

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
he_IL: גדול

[ctx: Short name of the large font size in the block editor.]
en: L
he_IL: נמוך

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
he_IL: יותר גדול

[ctx: Short name of the larger font size in the block editor.]
en: XL
he_IL: ארבעים
