Responsive 4.2.2 - en to hu_HU translation catalogue (240 entries)

en: Activating
hu_HU: Aktiválás

en: Activate
hu_HU: Aktiválás

en: Deactivate
hu_HU: Kikapcsolás

en: Jetpack Portfolio
hu_HU: Jetpack portfólió

en: Features
hu_HU: Jellemzők

en: Free
hu_HU: Ingyenes

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Responsive
hu_HU: Reszponzív

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu_HU: Ez a bejegyzés jelszóval védett. Adja meg a jelszót a hozzászólások megtekintéséhez.

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
hu_HU: Név

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Button Color
hu_HU: Gomb szín

en: Button Text Color
hu_HU: Gombszöveg színe

en: Text color
hu_HU: Szövegszín

en: Container Background Color
hu_HU: A konténer háttérszíne

en: Responsive Options
hu_HU: Reszponzív beállítások

en: Get Started
hu_HU: Kezdő lépések

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Community
hu_HU: Közösség

en: Feedback
hu_HU: Visszajelzés

en: Sale!
hu_HU: Akció!

en: WooCommerce Sidebar
hu_HU: WooCommerce oldalsáv

en: Colors
hu_HU: Színek

en: Button
hu_HU: Gomb

en: Button Text
hu_HU: Gomb szövege

en: Layouts
hu_HU: Elrendezések

en: Disabled On All Devices
hu_HU: Minden eszközi elrejtése

en: Product Options
hu_HU: Termék opciók

en: Price Color
hu_HU: Egységár szín

en: Layout
hu_HU: Elrendezés

en: Sidebar Position
hu_HU: Oldalsáv pozíció

en: Right Sidebar
hu_HU: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv

en: No Sidebar
hu_HU: Nincs oldalsáv

en: Grid View
hu_HU: Rács nézet

en: List View
hu_HU: Lista nézet

en: Center
hu_HU: Középre

en: Left
hu_HU: Bal

en: Right
hu_HU: Jobbra

en: None
hu_HU: Nincs

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Circle
hu_HU: Kör

en: Square
hu_HU: Négyzet

en: Gallery Layout
hu_HU: Galéria elrendezés

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Cart
hu_HU: Kosár

en: Top
hu_HU: Felső

en: Bottom
hu_HU: Alul

en: Inherit
hu_HU: Örököl

en: Light: 200
hu_HU: Világos: 200

en: Normal: 400
hu_HU: Normál: 400

en: Medium: 500
hu_HU: Közepes: 500

en: Semibold: 600
hu_HU: Félkövér: 600

en: Bold: 700
hu_HU: Kövér: 700

en: Extra Bold: 800
hu_HU: Extra kövér: 800

en: Custom Fonts
hu_HU: Egyéni betűtípusok

en: Standard Fonts
hu_HU: Szabványos betűtípusok

en: Google Fonts
hu_HU: Google betűtípusok

en: View PRO Features
hu_HU: PRO szolgáltatások

en: Form Builder
hu_HU: Űrlap szerkesztő

en: Pricing Tables
hu_HU: Ártábkázat

en: Gradient
hu_HU: Átmenet

en: Flat
hu_HU: Lapos

en: Choose Post
hu_HU: Válassz Bejegyzést

en: Title
hu_HU: Cím

en: Featured Image
hu_HU: Kiemelt kép

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Main Navigation
hu_HU: Fő navigáció

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Price
hu_HU: Ár

en: Short Description
hu_HU: Rövid leírás

en: Add to Cart
hu_HU: Kosárba

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Ratings
hu_HU: Értékelések

en: Read More &raquo;
hu_HU: Tovább &raquo;

en: Style
hu_HU: Stílus

en: Stretched
hu_HU: Nyújtott

en: Alignment
hu_HU: Igazítás

en: center
hu_HU: közép

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Content Type
hu_HU: Tartalom típusa

en: Excerpt
hu_HU: Rövid ajánló (kivonat)

en: Content Alignment
hu_HU: Tartalom igazítása

en: Excerpt Length
hu_HU: Kivonat hossza

en: Read More Text
hu_HU: További szöveg olvasása

en: Blog Page Title
hu_HU: Blog oldal címe

en: Title Color
hu_HU: Cím színe

en: Description Color
hu_HU: Leírás színe

en: Typography
hu_HU: Tipográfia

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Breadcrumb
hu_HU: Morzsamenü

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: WooCommerce plugin
hu_HU: WooCommerce bővítmény

en: Recommended Plugins
hu_HU: Ajánlott bővítmények

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Text Color
hu_HU: Szövegszín

en: Links Color
hu_HU: Link szín

en: Footer Widgets
hu_HU: Lábrész widgetek

en: Number of Columns
hu_HU: Oszlopok száma

en: Social Links
hu_HU: Közösségi linkek

en: RSS Feed
hu_HU: RSS hírcsatorna

en: Email Address
hu_HU: E-mail cím

en: Scripts
hu_HU: Parancsfájlok

en: Border Color
hu_HU: Szegély színe

en: Site Title Hover Color
hu_HU: Oldal címe szín ráhúzáskor

en: Site Tagline Color
hu_HU: Cimke sor Szín

en: Header Elements
hu_HU: Fejrész elemek

en: Header Layout
hu_HU: Fejléc kialakítás

en: Transparent Header
hu_HU: Átlátszó fejléc

en: Enable on Complete Website
hu_HU: Engedélyezés az egész weboldalon

en: Header Widgets
hu_HU: Fejléc dobozok

en: Below Header
hu_HU: Elsődleges fejléc alatt

en: Spread
hu_HU: Szórás mértéke

en: Sub Menu Background Color
hu_HU: Almenü háttérszíne

en: Breakpoint
hu_HU: Töréspont

en: Dropdown
hu_HU: Legördülő

en: Sidebar
hu_HU: Oldalsáv

en: Site Title
hu_HU: Oldalcím

en: Choose Category
hu_HU: Válassz egy kategóriát

en: Custom Home Page
hu_HU: Egyedi kezdőlap

en: HAPPINESS
hu_HU: Boldogság

en: Headline
hu_HU: Cím

en: Subheadline
hu_HU: Az alcímsor

en: Content Area
hu_HU: Tartalom terület

en: Featured Content
hu_HU: Kiemelt tartalom

en: Enable About Section
hu_HU: Engedélyezi a Bemutatkozás szakaszt

en: Enable Feature Section
hu_HU: Kiemelt rész engedélyezése

en: Feature Title
hu_HU: Szolgáltatás címe

en: Testimonial Section
hu_HU: Küldetés szakasz

en: Testimonial
hu_HU: Vélemény

en: Testimonial Title
hu_HU: Küldetés cím

en: Select Post
hu_HU: Bejegyzés kiválasztása

en: Team Section
hu_HU: Munkatársak Szekció

en: Enable Team Section
hu_HU: Munkatársak Szekció engedélyezése

en: team
hu_HU: csapat

en: Contact Us
hu_HU: Kapcsolatfelvétel

en: Address
hu_HU: Cím

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Post Elements
hu_HU: Hozzászólás elemek

en: Page Title
hu_HU: Oldal cím

en: Page Content
hu_HU: Oldal tartalma

en: Theme Options
hu_HU: Sablon beállítások

en: Header Options
hu_HU: Fejrész lehetőségek

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Main Menu
hu_HU: Főmenü

en: Sidebar Options
hu_HU: Oldalsáv beállítások

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Footer Options
hu_HU: Lábrész beállítások

en: Blog / Archive
hu_HU: Blog / Archívum

en: Blog Options
hu_HU: Blog beállítások

en: Blog Post
hu_HU: Blogbejegyzés

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page Options
hu_HU: Oldalbeállítások

en: Post Featured Image
hu_HU: Bejegyzés kiemelt kép

en: Post Title
hu_HU: Bejegyzés címe

en: Post Meta
hu_HU: Bejegyzés metaadatok

en: Post Content
hu_HU: Bejegyzés tartalom

en: Backgrounds
hu_HU: Háttér

en: Body Text Color
hu_HU: Szövegtörzs színe

en: Links
hu_HU: Linkek

en: Link Color
hu_HU: Link színe

en: Link Hover Color
hu_HU: Link színe egér rátételekor

en: Buttons
hu_HU: Gombok

en: Color
hu_HU: Szín

en: Hover Color
hu_HU: Szín rámutatáskor

en: Hover Text Color
hu_HU: Szín egér rávitelekor

en: Hover Border Color
hu_HU: Rámutatás állapot szegély szín

en: Inputs
hu_HU: Beviteli mezők

en: Labels
hu_HU: Címkék

en: Label Color
hu_HU: Címke színe

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Contained
hu_HU: Keretben

en: Full Width
hu_HU: Teljes szélesség

en: Body
hu_HU: Szövegtörzs

en: Heading 1 (H1)
hu_HU: Címsor 1 (H1)

en: Heading 2 (H2)
hu_HU: Címsor 2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
hu_HU: Címsor 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
hu_HU: Címsor 4 (H4)

en: General Typography
hu_HU: Általános tipográfia

en: Font Family
hu_HU: Betűtípus

en: Font Weight
hu_HU: Betűvastagság

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
hu_HU: Fontos: Nem minden betűtípus támogatja a betűtípus-súlyt.

en: Font Style
hu_HU: Betűstílus

en: Normal
hu_HU: Normál

en: Italic
hu_HU: Dőlt

en: Text Transform
hu_HU: Szöveg alakítás

en: Capitalize
hu_HU: Nagy kezdőbetű

en: Lowercase
hu_HU: Kisbetű

en: Uppercase
hu_HU: Nagybetűs

en: Font Size
hu_HU: Betűméret

en: Line Height
hu_HU: Sormagasság

en: Font Color
hu_HU: Betűszín

en: Ok, you deserve it
hu_HU: Rendben, megérdemli

en: Nope, maybe later
hu_HU: Nem, talán később

en: I already did
hu_HU: Már megtettem

note: translators: %s: link
en: Home
hu_HU: Főoldal

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
hu_HU: Keresési eredmények: %s

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
hu_HU: Az összes %s általi bejegyzés megtekintése

en: Error 404
hu_HU: Hiba 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
hu_HU: Oldal: %s

en: foursquare
hu_HU: négyzet

en: Main Sidebar
hu_HU: Fő oldalsáv

en: Call to Action
hu_HU: Felhívás cselekvésre

en: Header Menu
hu_HU: Fejléc menü

en: Footer Menu
hu_HU: Lábléc menü

en: Facebook Link
hu_HU: Facebook link

en: Twitter Link
hu_HU: Twitter hivatkozás

en: LinkedIn Link
hu_HU: LinkedIn link

en: Posted on
hu_HU: Közzétéve

en: By
hu_HU: Szerző:

note: translators: %s: category list translators: %s posted in categories
en: Posted in %s
hu_HU: Kategorizálva <ph id="mtc_1" equiv-text="base64:JXM="/>

en: Scroll to Top
hu_HU: Az oldal tetejére

en: Permalink to %s
hu_HU: Közvetlen link hozzá: %s

en: Thanks :)
hu_HU: Köszönjük :)

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: No Comments
hu_HU: Nincsenek hozzászólások

en: 1 Comment
hu_HU: 1 hozzászólás

en: % Comments
hu_HU: % hozzászólás

en: Team
hu_HU: Csapat

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
hu_HU: Szerző:

note: translators: 1: class, 2: date
en: Posted on
hu_HU: Írta

en: 0 Comments
hu_HU: 0 hozzászólás

en: Menu
hu_HU: Menü

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu_HU: <span class="screen-reader-text"> "%s"</span> bővebben...

en: About
hu_HU: Rólunk

en: Search for:
hu_HU: Keresés:

en: Go
hu_HU: Mehet

en: Image Information
hu_HU: Képfájl Információ

en: Focal Length:
hu_HU: Fókusztávolság:

en: sec
hu_HU: másodperc

en: Camera:
hu_HU: Kamera:

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
hu_HU: Kicsi

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
hu_HU: Normál

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
hu_HU: Nagy

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
hu_HU: Nagyobb
