Responsive 4.2.2 - en to lt_LT translation catalogue (188 entries)

en: Activating
lt_LT: Aktyvinama

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt_LT: Išjungti

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Free
lt_LT: Nemokamas

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Responsive
lt_LT: Prisitaikantis

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
lt_LT: Šis įrašas yra apsaugotas slaptažodžiu. Jei norite peržiūrėti komentarus, įveskite slaptažodį.

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
lt_LT: Vardas

en: E-mail
lt_LT: El. paštas

en: Website
lt_LT: Interneto svetainė

en: Button Text Color
lt_LT: Mygtuko Teksto Spalva

en: Text color
lt_LT: Teksto spalva

en: Responsive Options
lt_LT: Prisitaikymo nustatymai

en: Get Started
lt_LT: Pradėkime

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Community
lt_LT: Bendruomenė

en: Feedback
lt_LT: Atsiliepimas

en: Sale!
lt_LT: Akcija!

en: Colors
lt_LT: Spalvos

en: Button
lt_LT: Mygtukas

en: Button Text
lt_LT: Mygtuko tekstas

en: Layouts
lt_LT: Išdėstymai

en: Product Options
lt_LT: Prekės nustatymai

en: Price Color
lt_LT: Kainos Spalva

en: Layout
lt_LT: Išdėstymas

en: Sidebar Position
lt_LT: Šoninės juostos pozicija

en: Right Sidebar
lt_LT: Dešininė Juosta

en: Left Sidebar
lt_LT: Kairinė Juosta

en: No Sidebar
lt_LT: Nėra valdiklių

en: Grid View
lt_LT: Tinklelis

en: List View
lt_LT: Sąrašo rodinys

en: Center
lt_LT: Centras

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: None
lt_LT: Nėra

en: Default
lt_LT: Numatytas

en: Sale Bubble Style
lt_LT: Išpardavimo etiketės stilius

en: Circle
lt_LT: Apskritimas

en: Square
lt_LT: Kvadratas

en: Vertical
lt_LT: Vertikaliai

en: Horizontal
lt_LT: Horizontaliai

en: Cart
lt_LT: Krepšelis

en: Top
lt_LT: Viršus

en: Bottom
lt_LT: Apačia

en: Inherit
lt_LT: Paveldėti

en: Custom Fonts
lt_LT: Tinkinti Šriftai

en: Standard Fonts
lt_LT: Standartiniai šriftai

en: Google Fonts
lt_LT: Google Šriftai

en: PRO
lt_LT: UŽ

en: Custom CSS Styles
lt_LT: Pasirinktiniai CSS Stiliai

en: Gradient
lt_LT: Nuolydis

en: Flat
lt_LT: Lygus

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Featured Image
lt_LT: Pagrindinė nuotrauka

en: Meta
lt_LT: Pagrindas

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Rating
lt_LT: Įvertinimas

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Short Description
lt_LT: Trumpas aprašymas

en: Add to Cart
lt_LT: Į krepšelį

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Ratings
lt_LT: Reitingai

en: Read more &raquo;
lt_LT: Skaityti daugiau&raquo;

en: Style
lt_LT: Stilius

en: Alignment
lt_LT: Lygiavimas

en: center
lt_LT: Centre

en: Entry Title
lt_LT: Įrašo Pavadinimas

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Date
lt_LT: Data

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Comments
lt_LT: Komentarai

en: Excerpt
lt_LT: Ištrauka

en: Content Alignment
lt_LT: Turinio išlyginimas

en: Excerpt Length
lt_LT: Ištraukos ilgis

en: Read More Text
lt_LT: Skaityti daugiau tekstas

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: Blog Page Title
lt_LT: blogo puslapio pavadinimas

en: Title Color
lt_LT: Pavadinimo Spalva

en: Description Color
lt_LT: Aprašymo Spalva

en: Typography
lt_LT: Tipografija

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Breadcrumb
lt_LT: Navigacija

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Recommended Plugins
lt_LT: Rekomenduojami įskiepiai

en: Background Color
lt_LT: Fono Spalva

en: Text Color
lt_LT: Teksto Spalva

en: Footer Widgets
lt_LT: Poraštės valdikliai

en: Number of Columns
lt_LT: Stulpelių skaičius

en: Social Links
lt_LT: Socialinių tinklų nuorodos

en: Email Address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Scripts
lt_LT: Skriptai

en: Border Color
lt_LT: Rėmelio Spalva

en: Header Layout
lt_LT: Antraštės išdėstymas

en: Transparent Header
lt_LT: Skaidri antraštė

en: Spread
lt_LT: Plitimas

en: Breakpoint
lt_LT: Stabdos taškas

en: Dropdown
lt_LT: Išskleidžiamas

en: Sidebar
lt_LT: Šoninė Juosta

en: Site Title
lt_LT: Svetainės pavadinimas

en: Choose Category
lt_LT: Išsirinkti kategorija

en: Headline
lt_LT: Antraštė

en: Content Area
lt_LT: Turinio sritis

en: Featured Content
lt_LT: Siūlomas Turinys

en: Testimonial
lt_LT: Atsiliepimas

en: team
lt_LT: komanda

en: Contact Us
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Page Title
lt_LT: Puslapio Pavadinimas

en: Theme Options
lt_LT: Temos nustatymai

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Main Menu
lt_LT: Pagrindinis Meniu

en: Sidebar Options
lt_LT: Šoninės juostos nustatymai

en: Footer
lt_LT: Poraštė

en: Footer Options
lt_LT: Poraštės nustatymai

en: Blog Options
lt_LT: Tinklaraščio parinktys

en: Page
lt_LT: Puslapis

en: Page Options
lt_LT: Lapo parametrai

en: Post Title
lt_LT: Įrašo pavadinimas

en: Post Meta
lt_LT: Įrašo meta

en: Body Text Color
lt_LT: Paryškinti tekstą

en: Links
lt_LT: Nuorodos

en: Link Color
lt_LT: Nuorodos Spalva

en: Link Hover Color
lt_LT: Nuorodos Spalva Užvedus

en: Buttons
lt_LT: Mygtukai

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Hover Color
lt_LT: Spalva Užvedus

en: Inputs
lt_LT: Ateinantis mokėjimas

en: Labels
lt_LT: Etiketės

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Full Width
lt_LT: Viso pločio

en: Boxed
lt_LT: Dėžutėje

en: Radius (px)
lt_LT: Spindulys (px)

en: Body
lt_LT: Turinys

en: Font Family
lt_LT: Šrifto šeima

en: Font Weight
lt_LT: Šrifto Storis

en: Font Style
lt_LT: Šrifto Stilius

en: Normal
lt_LT: Normalus

en: Italic
lt_LT: Pasvyrasis

en: Text Transform
lt_LT: Teksto Transformavimas

en: Capitalize
lt_LT: Kapitalizuoti

en: Lowercase
lt_LT: Mažosios raidės

en: Uppercase
lt_LT: Didžiosios raidės

en: Font Size
lt_LT: Šrifto Dydis

en: Line Height
lt_LT: Linijos aukštis

en: Font Color
lt_LT: Šrifto spalva

en: Ok, you deserve it
lt_LT: Gerai, tu to nusipelnei

en: Nope, maybe later
lt_LT: Ne, gal vėliau

en: I already did
lt_LT: Aš jau padariau

note: translators: %s: link
en: Home
lt_LT: Pradžia

note: translators: %s: Categories
en: Archive for %s
lt_LT: "%s" archyvas

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
lt_LT: Rezultatai Ieškant: %s

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
lt_LT: Peržiūrėti visus įrašus %s

en: Error 404
lt_LT: Klaida 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
lt_LT: Puslapis %s

en: foursquare
lt_LT: kvadratas

en: Main Sidebar
lt_LT: Pagrindinė šoninė juosta

en: Header Menu
lt_LT: Viršutinės antraštės meniu

en: Footer Menu
lt_LT: Apatinis menu

en: Posted on
lt_LT: Publikuota

en: By
lt_LT: Autorius

note: translators: %s: category list translators: %s posted in categories
en: Posted in %s
lt_LT: Paskelbta % s

en: Pages:
lt_LT: Puslapiai:

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Kitas

en: No Comments
lt_LT: Komentarų nėra

en: 1 Comment
lt_LT: 1 Komentaras

en: % Comments
lt_LT: % Komentarai

en: Team
lt_LT: Komanda

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
lt_LT: Autorius

note: translators: 1: class, 2: date
en: Posted on
lt_LT: Paskelbtas

en: 0 Comments
lt_LT: 0 Komentarų

en: Menu
lt_LT: Meniu

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
lt_LT: Skaityti daugiau <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: About
lt_LT: Apie

en: Search for:
lt_LT: Ieškoti:

en: Go
lt_LT: Vykdyti

en: Image Information
lt_LT: Atvaizdo informacija

en: Focal Length:
lt_LT: Židinio nuotolis:

en: ISO:
lt_LT: ISO :

en: sec
lt_LT: s

en: Camera:
lt_LT: Fotoaparatas: Length in millimeters

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
lt_LT: Mažas

[ctx: Short name of the small font size in the block editor.]
en: S
lt_LT: P

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
lt_LT: Įprastas

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
lt_LT: Didelis

[ctx: Short name of the large font size in the block editor.]
en: L
lt_LT: P

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
lt_LT: _Didesnis tekstas
