Responsive 4.2.2 - en to nb_NO translation catalogue (266 entries)

en: Activating
nb_NO: Aktiverer

en: Activate
nb_NO: Aktiver

en: Deactivate
nb_NO: Deaktiver

en: Jetpack Portfolio
nb_NO: Jetpack-portefølje

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Free
nb_NO: Gratis

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Responsive
nb_NO: Responsiv

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nb_NO: Dette innlegget er passordbeskyttet. Angi passord for å se eventuelle kommentarer.

en: &#8249; Older comments
nb_NO: &#8249; eldre kommentarer

en: Newer comments &#8250;
nb_NO: Nyere kommentarer &#8250;

en: Pings&#47;Trackbacks
nb_NO: Ping&#47;Tilbakesporinger

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
nb_NO: Navn

en: E-mail
nb_NO: E-post

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Button Color
nb_NO: Knappefarge

en: Button Hover Color
nb_NO: Knappen hover farge

en: Button Hover Text Color
nb_NO: Standardfarge på knapp ved hover

en: Button Text Color
nb_NO: Knapp Tekst Farge

en: Text color
nb_NO: Tekstfarge

en: Container Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge for container

en: Responsive Options
nb_NO: Responsive alternativer

en: Get Started
nb_NO: Kom i gang

en: Community
nb_NO: Samfunn

en: Feedback
nb_NO: Tilbakemeldinger

en: Sale!
nb_NO: Salg!

en: WooCommerce Sidebar
nb_NO: WooCommerce sidekolonne

en: This sidebar will be used on Product archive, Cart, Checkout and My Account pages.
nb_NO: Dette sidepanelet vil bli brukt på produkt arkiv, handlekurv, kasse og min-konto sider.

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button Text
nb_NO: Tekst for knapp

en: Layouts
nb_NO: Layouter

en: Shop Options
nb_NO: Butikk kolonner

en: Product Options
nb_NO: Produkt Alternativer

en: Price Color
nb_NO: Pris Farge

en: Sidebar Position
nb_NO: Sidestolpe plassering

en: Right Sidebar
nb_NO: Høyre sidekolonne

en: Left Sidebar
nb_NO: Venstre sidepanel

en: No Sidebar
nb_NO: Ingen sidekolonne

en: Grid View
nb_NO: Rutenett visning

en: List View
nb_NO: Listevisning

en: Center
nb_NO: Sentrert

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Sale Notification
nb_NO: Salg varsling

en: None
nb_NO: Ingen

en: Default
nb_NO: Standard

en: Custom String
nb_NO: Egendefinert streng

en: Sale % Value
nb_NO: Salg% verdi

en: Sale Bubble Style
nb_NO: Salg Bubble Style

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Circle Outline
nb_NO: Sirkel-omriss

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Square Outline
nb_NO: Firkantet omriss

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Single Product Structure
nb_NO: Enkelt produktstruktur

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Top
nb_NO: Topp

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Inherit
nb_NO:  Arve

en: Light: 200
nb_NO: Liten: 200

en: Book: 300
nb_NO: Bok: 300

en: Custom Fonts
nb_NO: Egendefinerte skrifttyper

en: Standard Fonts
nb_NO: Standard skrifttyper

en: Google Fonts
nb_NO: Google fonter

en: View PRO Features
nb_NO: Vis PRO-funksjoner

en: Form Builder
nb_NO: Skjemabygger

en: Pricing Tables
nb_NO: Pristabeller

en: Get the PRO version!
nb_NO: Få PRO-versjonen!

en: CSS Styles
nb_NO: CSS-stiler

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Featured Image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Site Branding
nb_NO: Nettstedsbranding

en: Main Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Price
nb_NO: Pris

en: Short Description
nb_NO: Kort beskrivelse

en: Add to Cart
nb_NO: Legg til Handlekurv

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Ratings
nb_NO: Vurderinger

en: Read more &raquo;
nb_NO: Les mer &raquo;

en: Read More &raquo;
nb_NO: Les mer &raquo;

en: Style
nb_NO: Stil

en: Stretched
nb_NO: Strukket

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: center
nb_NO: sentrert

en: Entry Title
nb_NO: Skriv tittel

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Date
nb_NO: Dato

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Content Type
nb_NO: Innholdstype

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Content Alignment
nb_NO: Justering av innhold

en: Excerpt Length
nb_NO: Lengde på utdrag

en: Read More Text
nb_NO: Les mer tekst

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Blog Page Title
nb_NO: Sidetittel for blogg

en: Title Color
nb_NO: Tittelfarge

en: Description Color
nb_NO: Beskrivelsesfarge

en: Breadcrumb Position
nb_NO: Breadcrumb posisjon

en: Before Heading
nb_NO: Før overskrift

en: After Heading
nb_NO: Etter overskrift

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

note: translators: %1$s is Plugin Name
en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
nb_NO: For å få tilgang til en butikkseksjon, vennligst installer og konfigurer %1$s.

en: WooCommerce plugin
nb_NO: WooCommerce-utvidelse

en: Recommended Plugins
nb_NO: Anbefalte utvidelser

en: Background Color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Text Color
nb_NO: Tekstfarge

en: Links Color
nb_NO: Farge på linker

en: Links Hover Color
nb_NO: Linker Hover farge

en: Footer Widgets
nb_NO: Widgeter i footer

en: Number of Columns
nb_NO: Antall kolonner

en: Footer Bar
nb_NO: Bunnrad

en: Copyright text
nb_NO: Tekst for opphavsrett

en: Social Links
nb_NO: Sosiale lenker

en: RSS Feed
nb_NO: RSS-strøm

en: Email Address
nb_NO: E-postadresse

en: Scripts
nb_NO: Script

en: Border Color
nb_NO: Kantlinjefarge

en: Site Title Color
nb_NO: Farger for titler i nettsted

en: Site Title Hover Color
nb_NO: Knapp farge - Mus over

en: Site Tagline Color
nb_NO: Farge beskrivelse for nettsted

en: Header Elements
nb_NO: Toppområde-elementer

en: Header Layout
nb_NO: Topprad oppsett

en: Transparent Header
nb_NO: Gjennomsiktig toppfelt

en: Enable on Complete Website
nb_NO: Aktiver på komplett nettsted

en: Disable on 404, Search & Archives?
nb_NO: Deaktiver på 404, søk & arkiv sider?

en: Disable on Blog page?
nb_NO: Deaktiver på blogg side?

en: Disable on Latest Posts Page?
nb_NO: Deaktiver på Nylige-Innlegg side?

en: Disable on Pages?
nb_NO: Deaktivere på sider?

en: Disable on Posts?
nb_NO: Deaktiver på innlegg?

en: Disable on WooCommerce Product Pages?
nb_NO: Aktivere WooCommerce produktsider?

en: Above Header
nb_NO: Over topprad

en: Below Header
nb_NO: Under toppområdet

en: Spread
nb_NO: Spredning

en: Breakpoint
nb_NO: Brytningspunkt

en: Dropdown
nb_NO: Nedtrekksmeny

en: Sidebar
nb_NO: Sidekolonne

en: Site Title
nb_NO: Nettstedets tittel

en: Site Tagline
nb_NO: Nettstedets Slagord

en: Headline
nb_NO: Overskrift

en: Content Area
nb_NO: Innholdsområde

en: Featured Content
nb_NO: Framhevet innhold

en: About Section
nb_NO: Om-seksjon

en: About Title
nb_NO: Om tittel

en: Testimonial
nb_NO: Omtale

en: Testimonial Title
nb_NO: Referanse Tittel

en: team
nb_NO: gruppe

en: Contact Section
nb_NO: Kontaktseksjon

en: Contact Us
nb_NO: Kontakt oss

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Email
nb_NO: E-post

en: Contact form shortcode
nb_NO: Kortkode for kontaktskjema

en: Page Elements
nb_NO: Elementer

en: Post Elements
nb_NO: Innleggselementer

en: Page Title
nb_NO: Sidetittel

en: Page Content
nb_NO: Sideinnhold

en: Theme Options
nb_NO: Temainnstillinger

en: Header Options
nb_NO: Toppområde Alternativer

en: Main Menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Sidebar Options
nb_NO: Sidefelt valg

en: Footer Options
nb_NO: Valg for sidefot

en: Blog / Archive
nb_NO: Blogg/Arkiv

en: Blog Options
nb_NO: Bloggvalg

en: Blog Post
nb_NO: Innlegg

en: Page
nb_NO: Side

en: Page Options
nb_NO: Sideinnstillinger

en: Post Featured Image
nb_NO: Artikkel fremhevet bilde

en: Post Title
nb_NO: Tittel på innlegg

en: Post Meta
nb_NO: Artikkelmeta

en: Post Content
nb_NO: Innlegg - innhold

en: Backgrounds
nb_NO: Bakgrunner

en: Body Text Color
nb_NO: Tekstfarge for brødtekst

en: Heading 1 (H1) Color
nb_NO: Farge på overskrift 1 (H1)

en: Heading 2 (H2) Color
nb_NO: Farge på overskrift 2 (H2)

en: Heading 3 (H3) Color
nb_NO: Farge på overskrift 3 (H3)

en: Heading 4 (H4) Color
nb_NO: Farge på overskrift 4 (H4)

en: Heading 5 (H5) Color
nb_NO: Farge på overskrift 5 (H5)

en: Heading 6 (H6) Color
nb_NO: Farge på overskrift 6 (H6)

en: Links
nb_NO: Lenker

en: Link Color
nb_NO: Lenkefarge

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Color
nb_NO: Farge

en: Hover Color
nb_NO: Farge (hover)

en: Hover Text Color
nb_NO: Tekstfarge for hover

en: Hover Border Color
nb_NO: Kantlinjefarge for hover

en: Inputs
nb_NO: Innganger

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Label Color
nb_NO: Farge på etikett

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Contained
nb_NO: Innenfor

en: Full Width
nb_NO: Full bredde

en: Boxed
nb_NO: Bokset

en: Content Boxed
nb_NO: Innhold Bokset

en: Padding (px)
nb_NO: Utfylling (px)

en: Border Width (px)
nb_NO: Kantlinjebredde (px)

en: Heading 1 (H1)
nb_NO: Overskrift 1 (H1)

en: Heading 2 (H2)
nb_NO: Overskrift 2 (H2)

en: Heading 3 (H3)
nb_NO: Overskrift 3 (H3)

en: Heading 4 (H4)
nb_NO: Overskrift 4 (H4)

en: Heading 5 (H5)
nb_NO: Overskrift 5 (H5)

en: Heading 6 (H6)
nb_NO: Overskrift 6 (H6)

en: Font Family
nb_NO: Fontfamilie

en: Font Weight
nb_NO: Fonttykkelse

en: Important: Not all fonts support every font-weight.
nb_NO: Viktig: Ikke alle skrifttyper støtter hver skriftvekt

en: Font Style
nb_NO: Fontstil

en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Text Transform
nb_NO: Teksttransformering

en: Capitalize
nb_NO: Store bokstaver

en: Lowercase
nb_NO: Små bokstaver

en: Uppercase
nb_NO: Store bokstaver

en: Font Size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Line Height
nb_NO: Linjehøyde

en: Font Color
nb_NO: Fontfarge

en: Ok, you deserve it
nb_NO: OK, du fortjener den

en: Nope, maybe later
nb_NO: Nei, kanskje senere

en: I already did
nb_NO: Det har jeg allerede gjort

note: translators: %s: link
en: Home
nb_NO: Hjem

note: translators: %s: Categories
en: Archive for %s
nb_NO: Arkiv for %s

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
nb_NO: Søkeresultater for: %s

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
nb_NO: Se alle innlegg av %s

en: Error 404
nb_NO: Feilmelding 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Main Sidebar
nb_NO: Hovedsidekolonne

en: Gallery Sidebar
nb_NO: Galleri sidekolonne

en: Call to Action
nb_NO: Call-To-Action

en: Header Menu
nb_NO: Meny i header

en: Footer Menu
nb_NO: Bunnmeny

en: Facebook Link
nb_NO: Facebook-lenke

en: Twitter Link
nb_NO: Twitter lenke

en: LinkedIn Link
nb_NO: LinkedIn lenke

en: Posted on
nb_NO: Publisert

en: By
nb_NO: Av

note: translators: %s: category list translators: %s posted in categories
en: Posted in %s
nb_NO: Publisert i %s

en: Scroll to Top
nb_NO: Gå til topp

en: Permalink to %s
nb_NO: Permalenke til %s

en: Thanks :)
nb_NO: Takk :)

en: Pages:
nb_NO: Sider:

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Next
nb_NO: Neste

en: No Comments
nb_NO: Ingen kommentarer

en: 1 Comment
nb_NO: 1 kommentar

en: % Comments
nb_NO: % kommentarer

en: Tagged with:
nb_NO: Merket med:

en: &#8249; Older posts
nb_NO: &#8249; eldre innlegg

en: Newer posts &#8250;
nb_NO: Nyere innlegg &#8250;

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
nb_NO: Av

note: translators: 1: class, 2: date
en: Posted on
nb_NO: Publisert den

en: 0 Comments
nb_NO: 0 kommentarer

en: Menu
nb_NO: Meny

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
nb_NO: Fortsett å lese<span class="screen-reader-text"> “%s”</span>

en: About
nb_NO: Om

en: Search for:
nb_NO: Søk etter:

en: Search here &hellip;
nb_NO: søk her

en: Go
nb_NO: Gå

en: Image Information
nb_NO: Bildeinformasjon

en: Focal Length:
nb_NO: Brennvidde:

en: sec
nb_NO: sek

en: Camera:
nb_NO: Kamera: Length in millimeters

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
nb_NO: Liten

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
nb_NO: Normal

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
nb_NO: Stor
