Responsive 4.2.2 - en to sk_SK translation catalogue (204 entries)

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Deactivate
sk_SK: Deaktivovať

en: Features
sk_SK: Vlastnosti

en: Free
sk_SK: Zadarmo

note: Theme Name of the plugin/theme
en: Responsive
sk_SK: Responzívne

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk_SK: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo pre zobrazenie komentárov.

note: translators: 1: title.
en: One Comment on &ldquo;%1$s&rdquo;
sk_SK: Jeden komentár k &quot;%1$s&quot;

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
sk_SK: Meno

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: Button Color
sk_SK: Farba tlačidla

en: Button Hover Color
sk_SK: Farba tlačidla pri nábehu myšou

en: Button Hover Text Color
sk_SK: Farba textu na tlačidle hover

en: Button Text Color
sk_SK: Farba textu tlačidla

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: Responsive Options
sk_SK: Možnosti responzívnosti

en: Get Started
sk_SK: Začnite tu

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Community
sk_SK: Komunita

en: Feedback
sk_SK: Spätná väzba

en: Sale!
sk_SK: Zľava!

en: WooCommerce Sidebar
sk_SK: WooCommerce sidebar

en: Colors
sk_SK: Farby

en: Button
sk_SK: Tlačítko

en: Button Text
sk_SK: Text tlačítka

en: Layouts
sk_SK: Rozloženia

en: Shop Options
sk_SK: Možnosti obchodu

en: Product Options
sk_SK: Možnosti produktu

en: Price Color
sk_SK: Cena Farba

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Sidebar Position
sk_SK: Pozícia bočného panelu

en: Right Sidebar
sk_SK: Pravý bočný panel

en: Left Sidebar
sk_SK: Ľavý bočný panel

en: No Sidebar
sk_SK: Žiadny bočný panel

en: Grid View
sk_SK: Zobrazenie mriežky

en: List View
sk_SK: Zobraziť zoznam

en: Center
sk_SK: Stred

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Default
sk_SK: Predvolený

en: Circle
sk_SK: Kruh

en: Square
sk_SK: Štvorec

en: Gallery Layout
sk_SK: Rozloženie galérie

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Cart
sk_SK: Košík

en: Top
sk_SK: Hore

en: Bottom
sk_SK: Dole

en: Inherit
sk_SK: Prebrať

en: Custom Fonts
sk_SK: Vlastné písma

en: Standard Fonts
sk_SK: Štandardné písma

en: Pricing Tables
sk_SK: Cenové tabuľky

en: CSS Styles
sk_SK: CSS štýly

en: Gradient
sk_SK: Prechod

en: Flat
sk_SK: Plochý

en: Choose Post
sk_SK: Zvoliť typ príspevku

en: Title
sk_SK: Názov

en: Featured Image
sk_SK: Náhľadový obrázok

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Price
sk_SK: Cena

en: Short Description
sk_SK: Krátky popis

en: Add to Cart
sk_SK: Pridať do košíka

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Ratings
sk_SK: Hodnotenia

en: Read more &raquo;
sk_SK: Pokračovať v čítaní &raquo;

en: Read More &raquo;
sk_SK: Čítať ďalej &raquo;

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Stretched
sk_SK: Pretiahol

en: Alignment
sk_SK: Zarovnanie

en: center
sk_SK: na stred

en: Author
sk_SK: Autor

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Content Type
sk_SK: Typ obsahu

en: Excerpt
sk_SK: Zhrnutie

en: Content Alignment
sk_SK: Zarovnanie obsahu

en: Excerpt Length
sk_SK: Dĺžka výpisu

en: Read More Text
sk_SK: Text Čítať ďalej

en: Link
sk_SK: Odkaz

en: Title Color
sk_SK: Farba nadpisu

en: Description Color
sk_SK: Popis Color

en: Typography
sk_SK: Typografia

en: Description
sk_SK: Popis

en: Breadcrumb
sk_SK: Nastaviť farbu pozadia Farba pozadia podčiarknutia

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Recommended Plugins
sk_SK: Doporučené rozšírenia

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Links Color
sk_SK: Farba odkazov

en: Footer Widgets
sk_SK: Widgety päty

en: Number of Columns
sk_SK: Počet stĺpcov

en: Footer Bar
sk_SK: zápätie Bar

en: Copyright text
sk_SK: Text autorských práv

en: Social Links
sk_SK: Linky na sociálne médiá

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Border Color
sk_SK: Farba okraja

en: Site Title Color
sk_SK: Farba názvu stránky

en: Site Tagline Color
sk_SK: Farba sloganu stránky

en: Transparent Header
sk_SK: Transparentná hlavička

en: Header Widgets
sk_SK: Widgety hlavičky

en: Below Header
sk_SK: Pod hlavičkou

en: Spread
sk_SK: Šíriť

en: Dropdown
sk_SK: Rozbaľovacie menu

en: FullScreen
sk_SK: Plná obrazovka

en: Sidebar
sk_SK: Bočný panel

en: Site Title
sk_SK: Názov stránky

en: Choose Category
sk_SK: Vyberte si kategóriu

en: Custom Home Page
sk_SK: Vlastná domovská stránka

en: Headline
sk_SK: Názov

en: Content Area
sk_SK: Vlastné pre-content oblasť v príspevkoch

en: Feature Title
sk_SK: Názov funkcie

en: Testimonial Section
sk_SK: Svedectvo

en: Testimonial
sk_SK: Referencia

en: Contact Section
sk_SK: Kontaktná sekcia

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Page Title
sk_SK: Titulok stránky

en: Page Content
sk_SK: Obsah stránky

en: Theme Options
sk_SK: Možnosti témy

en: Header Options
sk_SK: Možnosti hlavičky

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Main Menu
sk_SK: Hlavné menu

en: Sidebar Options
sk_SK: Možnosti bočného panela

en: Footer
sk_SK: Pätička

en: Footer Options
sk_SK: Nastavenie pätičky

en: Blog Options
sk_SK: Nastavenie blogu

en: Blog Post
sk_SK: Blogový príspevok

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page Options
sk_SK: Nastavenia stránky

en: Post Title
sk_SK: Názov článku

en: Post Meta
sk_SK: Príspevok Meta

en: Post Content
sk_SK: Komentár príspevku

en: Box Background Color
sk_SK: Farba pozadia kocky

en: Body Text Color
sk_SK: Farba základného textu

en: Meta Text Color
sk_SK: Meta farba textu

en: Links
sk_SK: Odkazy

en: Link Color
sk_SK: Farba linku

en: Link Hover Color
sk_SK: Farba odkazu pri nábehu myšou

en: Buttons
sk_SK: Tlačitko

en: Color
sk_SK: Farba

en: Hover Color
sk_SK: Farba kurzora

en: Hover Text Color
sk_SK: Farba textu pri nábehu myšou

en: Labels
sk_SK: Štítky

en: Label Color
sk_SK: Farba symbolu

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Contained
sk_SK: Vymedzený priestor

en: Full Width
sk_SK: Plná šírka

en: Boxed
sk_SK: V boxoch

en: Form Inputs
sk_SK: formulár Vstupy

en: Body
sk_SK: Telo

en: Font Family
sk_SK: Skupina písma

en: Font Weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: Font Style
sk_SK: Štýl písma

en: Normal
sk_SK: Normálny

en: Italic
sk_SK: Kurzíva

en: Capitalize
sk_SK: Kapitálky

en: Lowercase
sk_SK: Malé písmo

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmo

en: Font Size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Line Height
sk_SK: Výška riadku

en: Font Color
sk_SK: Farba písma

en: Ok, you deserve it
sk_SK: OK, zaslúžiš si to

note: translators: %s: link
en: Home
sk_SK: Domov

note: translators: %s: Categories
en: Archive for %s
sk_SK: Archív pre %s

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
sk_SK: Hľadaj výsledky pre: “%s”

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
sk_SK: Zobraz všetky príspevky od %s

en: Error 404
sk_SK: Chyba 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
sk_SK: Strana %s

en: Main Sidebar
sk_SK: Hlavný panel

en: Footer Widgets 1
sk_SK: Widgety pätičky 1

en: Footer Widgets 2
sk_SK: Widgety pätičky 2

en: Footer Widgets 3
sk_SK: Widgety pätičky 3

en: Call to Action
sk_SK: Výzva k akcií

en: Header Menu
sk_SK: Menu hlavičky

en: Footer Menu
sk_SK: Menu v päte

en: Facebook Link
sk_SK: Facebook link

en: Twitter Link
sk_SK: Twitter link

en: Posted on
sk_SK: Pridané

en: By
sk_SK: Od

en: Upgrade To Pro
sk_SK: Inovujte na Pro

en: Permalink to %s
sk_SK: Trvalý odkaz na %s

en: Thanks :)
sk_SK: Vďaka :)

en: Pages:
sk_SK: Stránky:

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: No Comments
sk_SK: Žiadne komentáre

en: 1 Comment
sk_SK: 1 komentár

en: % Comments
sk_SK: % komentárov

en: Team
sk_SK: Tím

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
sk_SK: Od

note: translators: 1: class, 2: date
en: Posted on
sk_SK: Pridané

en: 0 Comments
sk_SK: 0 komentárov

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sk_SK: Pokračovať v čítaní<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: About
sk_SK: O

en: Search for:
sk_SK: Hľadať:

en: Go
sk_SK: Potvrdiť

en: sec
sk_SK: s

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
sk_SK: Malá

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
sk_SK: Štandardný

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
sk_SK: Veľký

[ctx: Name of the larger font size in the block editor]
en: Larger
sk_SK: Väčšia
