Responsive 4.2.2 - en to sl_SI translation catalogue (183 entries)

en: Activating
sl_SI: Omogočanje

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Deactivate
sl_SI: Onemogoči

en: Jetpack Portfolio
sl_SI: Jetpack portfelj

en: Features
sl_SI: Značilnosti

en: Free
sl_SI: Brezplačno

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sl_SI: Ta objava je zavarovana z geslom. Za ogled komentarjev vpiši geslo.

note: translators: 1 : Count, 2 : Pings 3 : Post title
en: Name
sl_SI: Ime

en: E-mail
sl_SI: E-pošta

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Button Color
sl_SI: Barva gumba

en: Button Hover Color
sl_SI: Gumb barva lebdenja

en: Button Text Color
sl_SI: Barva pisave Besedila Gumba

en: Text color
sl_SI: Barva besedila

en: Get Started
sl_SI: Začnite z učenjem

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Feedback
sl_SI: Povratne informacije

en: Sale!
sl_SI: Akcija!

en: WooCommerce Sidebar
sl_SI: WooCommerce Stranska vrstica

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button Text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Button Hover Text
sl_SI: Lebdeče besedilo nad gumbom

en: Layouts
sl_SI: Izgled

en: Product Options
sl_SI: Možnosti izdelka

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Sidebar Position
sl_SI: Pozicija stranske vrstice

en: Right Sidebar
sl_SI: Desna stranska vrstica

en: Left Sidebar
sl_SI: Leva stranska vrstica

en: No Sidebar
sl_SI: Brez Stranske vrstice

en: Grid View
sl_SI: Mreža

en: List View
sl_SI: Pogled seznama

en: Center
sl_SI: Sredina

en: Left
sl_SI: Levo

en: Right
sl_SI: Desno

en: None
sl_SI: Brez

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Inherit
sl_SI: Podeduj

en: Standard Fonts
sl_SI: Standardne Pisave

en: Google Fonts
sl_SI: Google Pisave

en: View PRO Features
sl_SI: Poglej PRO značilnosti

en: Form Builder
sl_SI: Urejanje obrazcev

en: Get the PRO version!
sl_SI: Privoščite si PRO različico!

en: Gradient
sl_SI: Preliv

en: Flat
sl_SI: Vodoravno

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Featured Image
sl_SI: Naslovna slika

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Main Navigation
sl_SI: Glavna navigacija

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Price
sl_SI: Cena

en: Short Description
sl_SI: Kratek opis

en: Add to Cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Ratings
sl_SI: Ocene

en: Read more &raquo;
sl_SI: Preberite več &raquo;

en: Read More &raquo;
sl_SI: Preberi več &raquo;

en: Style
sl_SI: Slog

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Date
sl_SI: Datum

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Content Type
sl_SI: Tip Vsebine

en: Excerpt
sl_SI: Izvleček

en: Excerpt Length
sl_SI: Dolžina izvleka

en: Read More Text
sl_SI: Besedilo Preberi več

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Title Color
sl_SI: Barva naslova

en: Typography
sl_SI: Tipografija

en: Description
sl_SI: Opis

en: Breadcrumb
sl_SI: Drobtine (Breadcrumb)

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

note: translators: %1$s is Plugin Name
en: To have access to a shop section please install and configure %1$s.
sl_SI: Za dostop do sekcije s trgovino, namestite in konfigurirajte %1$s.

en: WooCommerce plugin
sl_SI: WooCommerce vtičnik

en: Recommended Plugins
sl_SI: Priporočeni vtičniki

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Text Color
sl_SI: Barva besedila

en: Footer Widgets
sl_SI: Gradniki v nogi

en: Copyright text
sl_SI: Avtorskopravno besedilo

en: Social Links
sl_SI: Povezave Družbenih medijev

en: RSS Feed
sl_SI: RSS Nahrana

en: StumbleUpon
sl_SI: Stumbleupon

en: Foursquare
sl_SI: Foursquare - Četverokotnik

en: Email Address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Site Title Color
sl_SI: Barva naslova strani

en: Header Elements
sl_SI: Elementi v glavi

en: Header Layout
sl_SI: Postavitev glave

en: Transparent Header
sl_SI: Prosojna Glava

en: Above Header
sl_SI: Nad Glavo

en: Below Header
sl_SI: Pod Glavo

en: Spread
sl_SI: Razpršitev

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Site Title
sl_SI: Naslov strani

en: Content Area
sl_SI: Vsebina

en: Featured Content
sl_SI: Izpostavljena vsebina

en: Testimonial
sl_SI: Referenca

en: team
sl_SI: ekipa

en: Contact Us
sl_SI: Kontaktirajte nas

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Contact form shortcode
sl_SI: Kratka koda Kontaktni obrazec

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Theme Options
sl_SI: Možnosti Teme

en: Header Options
sl_SI: Možnosti Glave

en: Header
sl_SI: Glava

en: Main Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer Options
sl_SI: Noga Možnosti

en: Blog / Archive
sl_SI: Blog / Arhiv

en: Blog Post
sl_SI: Objava

en: Single Blog Post
sl_SI: Prispevek (članek)

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page Options
sl_SI: Možnosti strani

en: Post Title
sl_SI: Naslovu

en: Post Content
sl_SI: Vsebina prispevka

en: Body Text Color
sl_SI: Barva vsebine strani

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Link Color
sl_SI: Barva povezave

en: Link Hover Color
sl_SI: Barva ob lebdenju nad povezavo

en: Buttons
sl_SI: Gumbi

en: Color
sl_SI: Barva

en: Hover Color
sl_SI: Barva lebdečega kazalca (hover)

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Hide Site Title
sl_SI: Skrij naslov strani

en: Width
sl_SI: Širina

en: Contained
sl_SI: Zajezena

en: Full Width
sl_SI: Polna Širina

en: Boxed
sl_SI: Škatlast

en: Content Boxed
sl_SI: Škatlasta vsebina

en: Padding (px)
sl_SI: Razmak (px)

en: Body
sl_SI: Telo

en: Font Family
sl_SI: Družina pisave

en: Font Weight
sl_SI: Debelina pisave

en: Font Style
sl_SI: Slog pisave

en: Normal
sl_SI: Običajno

en: Italic
sl_SI: Ležeče

en: Text Transform
sl_SI: Preoblikovanje besedila

en: Capitalize
sl_SI: Velika začetnica

en: Uppercase
sl_SI: Velike črke

en: Font Size
sl_SI: Velikost pisave

en: Line Height
sl_SI: Višina vrstice

en: Font Color
sl_SI: Barva pisave

en: I already did
sl_SI: To sem že storil

note: translators: %s: link
en: Home
sl_SI: Domov

note: translators: %s: Categories
en: Archive for %s
sl_SI: Arhiviraj za %s

note: translators: %s: Search result page translators: %s is for search query.
en: Search results for: %s
sl_SI: Rezultati iskanja za: %s

note: translators: %s: Author pages translators: %s: view post by translators: view all posts by author translators: %s view posts by
en: View all posts by %s
sl_SI: Ogled vseh objav od %s

en: Error 404
sl_SI: Napaka 404

note: translators: %s: Page Number translators: %s: author
en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Main Sidebar
sl_SI: Glavna stranska vrstica

en: Call to Action
sl_SI: Poziv k dejanju

en: Header Menu
sl_SI: Meni Glava

en: Footer Menu
sl_SI: Meni v nogi

en: Posted on
sl_SI: Objavljeno ob

en: By
sl_SI: Od

en: Scroll to Top
sl_SI: Pomakni se na vrh

en: Permalink to %s
sl_SI: Trajna povezava do %s

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: Previous
sl_SI: Prejšnje

en: Next
sl_SI: Naprej

en: No Comments
sl_SI: Ni komentarjev

en: 1 Comment
sl_SI: 1 komentar

en: % Comments
sl_SI: % komentarjev

en: Team
sl_SI: Ekipa

note: translators: 1: byline, 2: author
en: By
sl_SI: Od

en: 0 Comments
sl_SI: 0 Mnenj

en: Menu
sl_SI: Meni

note: translators: %s Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sl_SI: Nadaljuj z branjem<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: About
sl_SI: Vizitka

en: Search for:
sl_SI: Iskanje za:

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: sec
sl_SI: sekund

[ctx: Name of the small font size in the block editor]
en: Small
sl_SI: Majhno

[ctx: Name of the regular font size in the block editor]
en: Regular
sl_SI: Redno

[ctx: Name of the large font size in the block editor]
en: Large
sl_SI: Veliko
